Signály The Real Signals – 71 % úspěšnost (Ozkoušeno)

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

therealsignals logoNěkolik z vás si vyžádalo další informace o signálech na binární opce TheRealSignals. Nedivím se, také jsem na začátku byl skeptický. Ono se to snadno řekne – kupte si signály za 2 500 Kč na měsíc a po pár výdělečných obchodech máte peníze za signály zpět.

Ale co když žádné výdělečné obchody tyto signály nevygenerují?

Toho jsem se také bál, když jsem si tyto signály poprvé kupoval. A první 3 týdny jsem vše pouze testoval na našem demo účtu. Po těchto třech týdnech jsem dospěl k závěru:

Já těmto signálům věřím, myslím si, že je dobré obchodovat podle nich na reálném účtu. Vydělám peníze.

Tak jsem se do toho tedy pustil, poslední týden z mého předplatného jsem obchodoval a světe div se: opravdu jsem vydělával. Myslím si, že podle těchto signálů může vydělávat úplně každý. Je třeba se ale řídit pravidly, které TheRealSignals mají na svých stránkách. Tyto pravidla jsou:

Pravidla obchodování s The Real Signals

 • Vykonejte všechny obchody, které vám signály ukážou
 • Každý den na obchody používejte 5 % celého vašho obchodního účtu (5% na každý obchod)
 • Pokud se dostanete na 4 prodělky v řadě, přestaňte pro tento den obchodovat.
 • Pokud budete dodržovat tyto pravidla, můžete dosáhnout následujících úspěchů, stejně jako všichni ostatní obchodníci s těmito signály.

Úspěchy TheRealSignals za poslední 3 měsíce

Květen

Celkem signálů: 125 (5 obchodů denně)
Celkem zisk: +263 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 70.4 %

Červen

Celkem signálů: 91 (4 obchodů denně)
Celkem zisk: +170 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 71.4 %

Červenec

Celkem signálů: 55 (3 obchody denně)
Celkem zisk: -8 % obchodního účtu
Procentuelní úspěšnost: 55.9 %

Červenec byl za posledních 12 měsíců pouze jeden ze dvou měsíců, které byly prodělečné. Signály získáte po kliknutí na text níže.

Získat signály TheRealSignals (dnes 27. 05. se slevou 20 €)

Zkušenosti mého kamaráda Martina

Martin si na účet u Stockpair nahrál $500 a po pár dnech používání signálů měl jasno – jsou skvělé! Za 5 obchodních dní byl zisk na jeho účtě 61 USD, což je 10% zhodnocení za 5 dní! Níže přikládám fotografii obchodů z jeho účtu u Stockpair.

vypis z uctu u stockpair

Obchody na účtě obchodníka Martina

Shrnutí obchodování u TheRealSignals

Já osobně poslední dobou obchoduji pouze podle těchto signálů, protože nemám čas na vlastní analýzu grafu a sezení u Meta Traderu. Nechám si pouze zaplou stránku se signály a zvukové upozornění mi jen řekne, kdy se podívat. To je dobré pro všechny, kdo jsou přes den u PC.

Martin sice obchodoval u Stockpair, já však poslední dobou obchoduji u nejlepšího brokera IQ Option.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 Až 92 %* Ne Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Zkoušeli jste někdo signály také? Jaké s nimi máte zkušenosti? A jak ovlivňují vaše celkové zkušenosti s binárními opcemi? Napište mi do komentářů.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

14 komentářů k “Signály The Real Signals – 71 % úspěšnost (Ozkoušeno)”

 1. Predplatil som si signaly na dva mesiace…pomer vyhernych a prehratych signalov po 5 dnoch je 1:1…Takze podciarknute a scitane, 2 signaly za 5 dni s uspesnostou 50%…Skratka a jasne mizerne

 2. Ahojky.Obchodování pres real signals se mi aji zamlouvá.Mám v telefonu aplikaci iq option a poradím přes něho úplně v pohodě obchodovat jak v demo tak na real účtu.Moje otázka je jestli jde si real signals stáhnout i do telefonu a plnohodnotne je využívat?Taky chodím do práce ale v případě ze by mi takový signál přišel není pro mne problém ani v práci na něj reagovat.Pokud to jde moc moc moc te prosím o napsání postupu jak tam ty signali dostat.Děkuji moc

 3. Zdravím,
  můžete mě ukázat jak takové DoPoRuČo vypadá? Prscn? Např. nějaká jedná zpráva?
  Díky ¨Robb

 4. Zdravím, přenechám za POLOVINU předplatné na 3 měsíce The real signals, (zbývá 88 dní). Koupila jsem za 220 Euro, přenechám za 110 Euro. Signály vychází, o to nejde, ale není v mojich časových možnostech sedět celý den u pc a čekat. Třeba to někdo využijete, kdo máte čas.

 5. Ahoj Štěpáne, uvažuji o RS, ale nemůžu být celý den na PC.
  Měl bys pro mě radu? (nejsem si jistý jestli by to fungovalo a jestli bych za dva dny nezruinoval mobilní data)
  Popřípadě sdílení služby s někým kdo by mě zásobil signály přes sms)

  Děkuji Ti za radu.

 6. Ja si nemůžu stěžovat. Bud signály vyjdou a nebo tam občas i je napsáno “tento obchod je rizikový tak pozor”… 100% objednávám i na další mesic

 7. Taky jsem je zkoušel, ale zrovna jsem chytnul začátek července, kdy byla opravdu malá frekvence signálů a i mizivá úspěšnost obchodů. Po týdnu jsme se dohodli s adminem,že mi pošlou zpátky peníze a druhý den jsem je měl na účtě, takže jednání ze strany Real Signals je naprosto seriozní.

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.