TopOption a automatický bonus

Od čtenářů se mi doneslo, že po vkladu na TopOption se někomu automaticky připíše bonus pro obchod binárních opcí i přesto, že o něj nezažádali. To by se stávat nemělo a pokud se to stane, nezbývá nám nic jiného, než se rozhodnout, zda ho chceme, nebo nechceme a pokud ne, musíme jednat.

V tomto článku: klady a zápory bonusů, si můžeme přečíst, zda je dobrý nápad si bonus nechávat. Jsme-li pevně rozhodnuti si bonus nechat, můžeme vesele obchodovat. Pokud ale bonus nechceme, měli bychom se ho zbavit dříve, než začneme binární opce obchodovat pro předejití případným nepříjemnostem.

Aktualizováno 2017: Nově už by brokeři bonusy nabízet neměli, protože je to proti podmínkám hlavního regulátora CySEC. Více o tom si můžete přečíst zde: Novinka: Velké změny na začátku roku 2017

Další upozornění se týká samotného brokera TopOption. Už u něho nedoporučujeme obchodovat! Přečtěte si více v jeho recenzi.

Stačí jednoduše napsat na živou podporu – v češtině a poprosit je o odebrání bonusu. Je to pouze otázka pěti minut.

Buďte obezřetní a hodně štěstí! 🙂

top option

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.