ahoj

Novinka: Webináře u TopBinary a změny CySEC

Dnes bych vám chtěl něco říct o novinkách, které se za poslední dobu udály. Tak se pohodlně usaďte a čtěte dál!

Broker TopBinary je jedním z našich nejoblíbenějších. Mají skvělou klientskou podporu v češtině a všem obchodníkům vychází maximálně vstříc, pokud to jde. To, že nabízí telefonní školení, to není nic nového. Pokud u nich máte účet, určitě už vám někdo volal a informoval vás o této možnosti.

Co se mi ale nejvíc líbí je další z jejich učebních materiálů.

Webináře u TopBinary

Výsledky traderky Silvie s její strategií

Výsledky traderky Silvie s její strategií

Tento broker téměř každý týden vysílá živé webináře, kde vám slečna Silvia Morlani ukazuje, jak sama obchoduje.

Říkal jsem si, že takových webinářů už jsem viděl spousty a určitě pujde jen o nějakou taktiku, jak pomoci lidem rozhoupat se a začít obchodovat. Tak to úplně není.

Webináře topbinary vždy trvají hodinu až hodinu a půl. Za tuto dobu nám traderka Silvia ukáže vždy jednu strategii, se kterou sama obchoduje a kterou obchodníky učí.

Já se například před pár dny zúčastnil webináře na téma “Obchodujeme s indikátorem RSI”. Kromě indikátorů ale webináře často pojednávají o technické analýze a strategiích, jako je např. dvojitý vrchol.

Potvrzení trendu pomocí RSI

Jeden z mnoha obrázků, které na webináři Silvia ukazuje.

Jak můžete vidět výše, vypadá to, že Silvia má technickou analýzu dokonale zmáknutou. Během webináře se můžete také v online chatu na něco ptát a obchodnice vám hned odpoví – nejedná se o žádné předtočené video.

Je pravda, že webináře pojednávají vesměs o tom samém, jako články u nás na webu. Mluví se o technické analýze, indikátorech a strategiích. Každý člověk ale vysvětluje věci trochu jinak. Ve webináři tedy zazní i věci, které u nás na stránkách nenajdete. Myslím si tedy, že i je vhodné se alespoň jednoho webináře zúčastnit – to, co nemusíte pochopit z článků vám někdo jasně ukáže a vysvětlí. Všechny webináře jsou zdarma!

Registrujte se u TopBinary a navštivte webinář

Broker Info Hlavní výhoda V českém jazyce Založit účet
TopBinary Aktiv:
Profit: Až více než 250%
Demo účet:
Minimální vklad: 5 000 Kč
Nejlepší volba pro Čechy! Začněte obchodovat Přečíst recenzi
Získejte obchodní strategii BERSI Scalp díky tomuto brokerovi zdarma!
Více informací o této nabídce
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Další novinka: Změny CySEC

bitcoinUž v minulé novince jsme vás informovali o obchodování kryptoměn u brokerů binárních opcí. Kryptoměny jsou v posledních měsících jednoduše obrovský boom.

Regulační orgán a dozorce CySEC o tom samozřejmě ví a už nachystal nějaká opatření.

Všichni brokeři, ať už brokeři forexu/cfd, nebo binárních opcí, kteří nabízejí obchodování s kryptoměnami, musí dodržovat následující pravidla:

  • Dostupná páka pro obchodování smí být maximálně 1:5 pro zamezení možným ztrátám. (Co je to páka?)
  • Brokeři nesmí být pouze brokery kryptoměn – je nutné, aby množství obchodů s kryptoměnami byl maximálně 15 % z celkového počtu obchodů u brokera.
  • Brokeři musí využívat více zdrojů pro kótování cen a z těchto zdrojů udělat průměr.
  • Brokeři musí informovat o tom, že virtuální měny jako bitkojn či ethereum jsou velmi volatilní a je možné s nimi jak vydělat, tak i prodělat hodně peněz během krátkého časového úseku.

Další info

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k článku “Novinka: Webináře u TopBinary a změny CySEC”

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. [
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Share this