Stáhněte si strategii BERSI 2.0 hned teď

bersi 2.0 nahledovy obrazekMnoho z vás si už jistě všimlo, že jsme konečně zveřejnili naši nejnovější strategii BERSI Scalp.

A stejně tak, jak to bylo i s předchozí verzí strategie BERSI, rozhodli jsme se BERSI 2.0 sdílet se všemi zadarmo.

Díky spolupráci se stránkou binární opce strategie.cz si ji můžte stáhnout hned teď a to bez jakýchkoli omezení, bez nutnosti se kamkoli registrovat, nebo jenom zadávat mail. Opravdu stačí pouze zmáčknout tlačítko stáhnout a máte ji.

Proč dávám BERSI 2.0 zdarma?

A já se ptám: Proč ne?

Záměr celého tohoto webu je naučit vás obchodovat – ziskově. Ať už se jedná o sdílení mých zkušeností s technickou analýzou, testování a zveřejňování testů brokerů, kteří za to stojí, nebo jenom psaní novinek ze světa binárních opcí.

Strategie BERSI 2.0 byla velice úspěšná a nejen mně vydělala nějakou tu korunu. 🙂 Zkušenosti obchodníků to jasně prokazují. Tak si strategii stáhněte a dejte mi vědět, jak jste dopadli!

Co teď bude s BERSI?

uživatelský manuál

Náhled na uživatelský manuál

Jak už jsem říkal, po úspěšných strategiích BERSI a BERSI 2.0 přichází nová strategie BERSI Scalp, která je samozřejmě znovu ještě úspěšnější. Za asi nejdůležitější prvek této nové strategie považuji 17 stránkový PDF průvodce obchodováním s touto strategií, který jsem poslední měsíc psal.

Strategii BERSI Scalp si stáhnete na klasické stránce: https://opcebinarni.com/o/bersi-strategy/.

A na co se se strategií BERSI Scalp můžete těšit?

Podívejte se níže na srovnání zatím všech strategií, které jsem vymyslel v kooperaci s ostatními obchodníky a programátory.

Strategie BERSI SrovnáníStáhněte si strategii BERSI Scalp

Šablony a indikátory BERSI Scalp je k dispozici včetně uživatelského manuálu na adrese: BERSI STRATEGY.com

Stáhnout strategii tlačítko

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

15 komentářů k “Stáhněte si strategii BERSI 2.0 hned teď”

 1. Ahoj , stáhl jsem si Bersi 2 ale nezobrazují se mi šipky určující zahájení obchodu, kde by prosím mohla být chyba?

 2. Ahoj Štěpáne,
  testuji tvou strategii BERSI 2.0 a zatím vypadá velmi dobře. Neporadíš jak nastavit MT tak aby při Trade alertu poslal email? Testovací email mi to pošle.

 3. Ahoj Štěpáne, v MT4 úplně vpravo dole jsou dvě šipky-posunout vpravo-posunout vlevo. Nic jiného tam není. Zelené slovo BERSI tam někdy bliká, někdy tam je, někdy tam není.Učit se na tom ale dá,tak to asi nebudeme řešit.Ale i tak oceňuji snahu mi pomoc.
  Díky Milan.

 4. Ahoj Štěpáne, strategii Bersi 2.0 se mi podařilo nainstalovat, šipky se ukazují, minulý týden se mi tam objevilo i zelené slovo BERSI, ale dnes se mi tam nechce ukázat. Mám ji jako cvičnou strategii, na které se učím. Můžeš mi prosím poradit?
  Díky Milan.

 5. Ahoj, pročítal jsem všechny možné návody jak stáhnout strategii Bersi 2.0, ale ani za nic se mi nechce objevit v grafu. Kliknu na šablony, tam se mi objeví, ale jak kliknu na ní, tak se mi akorát rozhodí graf. Nemůže to být tím, že jsem stahoval strategii z Ulož to pomalým způsobem? Fakt už nevím co s tím.
  Díky Milan.

 6. Ahoj , jiná cesta ke stažení bersi scalp asi není ? Chápu ,že je v tom určitě oboustranná spolupráce. Nutno podotknout, že nejlepší na 5 minutové opce je broker IQ option , co se
  profitu a platformy týče. Díky!

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.