ahoj

TopBinary Recenze

TopBinary
Nejlepší volba pro Čechy!
Začít obchodovat

TopBinary je jedna z novějších firem na trhu binárních opcí. Fungují sice už od roku 2014, ale osobně jsem si jich všiml až ke konci roku 2016, kdy mi lidé začínali psát emaily a na tuto společnost se ptát. Od té doby jsem si je trochu proklepl – jsou regulovaní jak u CySECu, tak u ČNB a dalších finančních institucí, což je skvělý signál. Navíc nabízí jen 3 jazyky (Angličtina, Polština a hlavně Čeština) a měny k obchodování mají samozřejmě EUR, USD ale i .

Ano, je pravda, že broker eXbino nabízí obchodování v Kč a česky déle, ale také je pravda že eXbino nemá licenci ČNB, pouze EG Montenegro. Takže právě proto bych asi doporučil brokera TopBinary všem, komu se exbino nezdá. Jejich platforma je klasický SpotOption u obou. Ovšem minimální vklad je u brokerů rozdílný, což by mohlo zajímat hlavně nové obchodníky – u eXbina nově nejméně vložíte 250 Kč (podobně jako u IQ Option), u TopBinary je to 5 000 Kč.

TIP: Minimální vklad na účet k brokerovi TopBinary je 10 000 Kč. Ale domluvili jsme pro vás výhodu. Pokud na stránky TopBinary přijdete přes tlačítko u nás na webu, minimální vklad se vám automaticky sníží na 5 000 Kč.

TopBinary – Obchodní platforma

Jak už jsem zmínil, TopBinary nabízí platformu SpotOption známou např. od brokerů BDSwiss či eXbino. Není k tomu asi co více dodávat, protože většina obchodníků je s těmito platformami dávno seznámená.

Co však za zmínku stojí jsou funkce platformy, které TopBinary využívá. Kromě klasických high-low binárních opcí jsou zde k dispozici i párové binární opce, krátkodobé a dlouhodobé binární opce, one touch binární opce a opce žebříčkové, které já sám mám velice rád.

Platforma brokera topbinary

Náhled na platformu brokera topbinary – klasický SpotOption.

Minimální investice na jeden obchod je u tohoto brokera 100 Kč jak na ladder opce, tak i na klasické binární opce, ale 700 Kč pro opce touch. To je změna od počátku roku 2017. Do té doby byly minimální částky na obchod vyšší.

TIP: Minimální vklad na účet k brokerovi TopBinary je 10 000 Kč. Ale domluvili jsme pro vás výhodu. Pokud na stránky TopBinary přijdete přes tlačítko u nás na webu, minimální vklad se vám automaticky sníží na 5 000 Kč.

Chcete si být jistí, že minimální vklad pro vás bude opravdu 5 000 Kč? Před založením účtu u topbinary si smažte cookies prohlížeče (jak na to?) a pak si založte účet po kliknutí na: tento odkaz.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
TopBinary Nejlepší volba pro Čechy! 5 000 Kč Až více než 250% Recenze Začněte obchodovat

Zákaznická podpora TopBinary

Broker TopBinary má podle mě špičkovou zákaznickou podporu a to nejen v zahraničí ale hlavně i v česku. Všechny emaily ohledně výběru, vkladu peněz a nebo i potvrzení dokumentů jsou v češtině. Když na ně odpovíte, samozřejmě se dostanou do rukou českému zaměstnanci, takže se nemusíte bát jazykové bariéry, jako by to bylo u jiných brokerů.

Po úspěšném založení účtu Vás kontaktují na telefon. Kontaktuje vás pravděpodobně milá slečna, která mluvila i se mnou. Je to češka, žádná ukrajinka či slovenka, takže se s ní dá bavit opravdu skvěle. Narozdíl od ostatních brokerů tato paní Vás slušně provede vaším účtem a nebude vás nutit ke vkladu, jak to občas bývá u neregulovaných brokerů.

Kromě toho vám zavolá také váš account manager, který (podle toho co mi říkal), má super přehled o obchodování. Sám obchoduje nejen binární opce, ale i forex a to hlavně podle fundamentální analýzy, kterou vám také představí a poradí co a jak.

Demo účet TopBinary

Broker TopBinary bohužel nenabízí demo účet pro své obchodníky. Myslím si ale, že pokud provedete vklad v zajímavé výši, tak se se svým account manažerem můžete domluvit i na demo účtu.

Nechcete-li ale získávat demo účet u tohoto brokera, stačí si otevřít demo účet u nás na stránkách – ten je úplně zdarma. 😉

Broker Info Hlavní výhoda Demo V českém jazyce Založit účet
TopBinary Aktiv:
Profit: Až více než 250%
Minimální vklad: 5 000 Kč
Nejlepší volba pro Čechy! Demo nenĂ­ k dispozici Začněte obchodovat Přečíst recenzi

Regulace brokera u ČNB a CySEC

Broker TopBinary je regulovaná společnost. Registrace mají jak u nejdůležitějšího regulátora CySEC, tak i u České národní banky.

Registrace brokera TopBinary

Registrace brokera TopBinary u ČNB Registrace brokera TopBinary u CySEC

Vklad a výběr peněz u TopBinary

Vklad je samozřejmě rychlý a nejlepší provádět s platební kartou. Ke vkladu ale samozřejmě můžeme použít i převod na účet. Jejich banka je český UniCredit, takže převod je poměrně rychlý a do pár dní by měly být peníze na vašem obchodním účtě.

S výběrem to ale až doposud nebylo úplně růžové. Nebojte, peníze vám samozřejmě přijdou. Ale jak už sama slečna na uživatelské podpoře říká, výběr trvá kvůli bance poměrně dlouho. Před výběrem je také třeba vytisknout si, vyplnit a naskenovat podepsanou žádost o výběr peněz. To je – předpokládám – kvůli regulátorům, ale nevím. Mně se to moc nezdá, protože větší zahraniční brokeři jako např IQ Option nic takového nevyžadují.

Novinka 2017: Broker TopBinary se zavázal k tomu, že všechny výběry bude odesílat do 48h od požádání! Více info zde: Broker TopBinary zlepšuje podmínky

Moje zkušenosti

Jak už jsem psal – tento broker se mi hodně líbí. Myslím si, že by u něho měli obchodovat všichni, komu se nezdá IQ Option. Vše od zakládání účtu, přes komunikaci se zaměstnanci tohoto brokera až po výběr vydělaných peněz je super OK.

Jediná věc, která se mi nelíbí je to, že vyhodnocování opcí trvá pár vteřinek. Hlavně při obchodování krátkodobých opcí je to tedy taková špatná vlastnost této platformy. Ale i to se dá překousnout.

Strategie BERSI Scalp zdarma

Pokud si chcete vytvořit účet u brokera TopBinary a obchodovat u něho, určitě si nezapomeňte zdarma stáhnout i strategii BERSI Scalp.

Díky této strategii se můžete konečně jednou provždy stát profitabilním obchodníkem. A když se vám nebude líbit, tak co? Používat ji nemusíte, ale proč ji nevyzkoušet, když ji můžete mít zdarma? 🙂 Hodně štěstí

Stáhnout strategii tlačítko

Další informace

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
TopBinary
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Začít obchodovat

Klady

 • Broker v češtině
 • Regulovaný CySEC i ČNB
 • Obchodování v Kč
 • Nizký minimální obchod 100 Kč
 • Příjemná podpora

Zápory

 • Déle trvající výběry
 • Občas až 4 sekundy před vyhodnocením opce

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2

Začít obchodovat

Detaily

Broker TopBinary
URL Stránky www.topbinary.com
Založeno 2014
Typy podpory Chat, Telefon, Emaily
Jazyky Čeština, Polština, Angličtina
Platforma SpotOption
Minimální vklad 5 000 Kč
Minimální výše obchodu 100 Kč
Hlavní výhoda Nejlepší volba pro Čechy!
Profit Až více než 250%
Demo účet zdarma No
Regulováno Yes
Metody vkladu Platební karta, Bankovní převod
Metody výběru Platební karta, Bankovní převod
Typy opcí Krátkodobé opce, Klasické opce, Dlouhodobé opce, Páry, One Touch opce, Ladder opce
V českém jazyce? Yes
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 100

Náhled na stránky brokera

Začít obchodovat

50 Komentářů k článku “TopBinary”

 1. Zdravím,
  mám dotaz zda to ještě stále funguje za těch 5 000? Já to zkusil ze dvou PC, z Chromu a Opery přes ty zelená tlačítka nahoře a pořád se dostávám k požadované platbě 10 000 Kč. Vzhledem k tomu, že si chci na úvod platformu vyzkoušet, tak by se mi nižší platba docela hodila.
  Děkuji

  David

  1. Ahoj Davide – pokud sis ještě neaktivoval účet zasláním dokumentů, tak je to lehké. Smaž si v prohlížeči cookies a pak přijď na tuto stránku znova – klikni na tlačítko Začít obchodovat nahoře a udělej si nový účet, na tom už to pujde. A ten starý už nepoužívej.

 2. Libi se mi to , nehtěl bych na tom prodělat , ale vydělat peníze , moc to potřebuji – jak začít – Koubek.

 3. Dobrý den,
  Píšete, že u TopBinary je přes váši strategii BERSI SCALP možno otevřít účet za 5000,- Kč.
  Jaký je potom minimální vklad na jeden obchod u TopBinary ?
  Otázka další: proč jen u vás lze otevřít účet u TopBinary za 5000,- a normálně to je 10000,. ?

  Jsem začátečník a chtěl bych si vybrat nějakého brokera s podporou češtiny.
  Koho mi doporučíte? Jaké jsou možnosti volby??

  Děkuji vám za odpovědi.

  1. Ahoj Honzo,
   minimální velikost obchodu, jak už píšu v recenzi, kterou si určitě přečetl 🙂 je 100 Kč. Abych opdověděl na otázku ohledně velikosti vklad: je to tak, že několik měsíců bylo nastaveno 5 000 Kč – pak to ale firma zvedla na 10 000 Kč a jelikož my jsme čtenářům už dobu říkali, že to bylo 5 tisíc a spousta lidí se mi ozývalo že je to nefér – tak jsem se zástupcem firmy domluvil, že pro naše čtenáře to tedy nechají stále na 5 000 Kč.

   V češtině doporučuji jednoznačně TopBinary. Pak existuje ještě XTB a eXbino, ale oba jsou podle mě horší volbou.

 4. Ahoj Štěpáne, chtěl bych začít obchodovat s binárními opcemi ale pořád ještě váhám. Vybral jsem si TopBinary. Jaké je reálné zhodnocení 60 sec. obchodů. A platí že když použiji odkaz z těchto stránek tak mi bude stačit 5 000 Kč jako minimální vklad?. Děkuji Jarda

   1. Děkuji za odpověď.A to zhodnocení 60 sekundových obchodů? Zkoušel jsem si tyto obchody na demu Top Option a tam bylo zhodnocení 85% tak by mě zajímal real. Díky Jarda

    1. Ahoj,
     na IQ-Option máš přes den zhodnocení krátkodobých opcí běžně nad 85%, občas i nad 90%.
     Rozdíl téměř 20% zisku je podle mého už značný, hlavně v dlouhodobějším měřítku. Objektivnost tohoto webu v případě brokera TopBinary bere v poslední době za své.
     Top Option raději nezkoušej, nejsou už moc důvěryhodní.

 5. Dnes jsem otevřel svůj účet u TopBinary a čučel jak puk. Minimální vklad poskočil na 10.000,-!!!!! Nechápu!

  1. Čau Jardo, už mi přišly dotazy od více lidí a proto jsem se ptal na podpoře TopBinary. Je to tak. Dokázali jsme ale dohodnout podmínky, že minimální vklad je sice 10 000 Kč, ale pokud člověk přijde přes naše stránky, tak má minimální vklad nastavený na 5 000 Kč. Jak přes tuto recenzi, tak i přes BERSI Strategii. Mělo by to tak fungovat od zítřka, max od pozítří 😉

   1. Tak to je dobrá opičárna, minimální deposit 10 000kč? Rozhodně je to vážný signál k zamyšlení. Stejně tak bys to měl vnímat i ty, Štěpáne;-)

     1. Ahoj Štěpáne,
      tak sem si řekl, že bych to u TopBinary taky zkusil, ale co se týká toho vkladu, tak když to neplatí, tak jak to mám udělat? Ať se přihlásím z jakéhokoliv odkazu na TopBinary tak to po mně chce vložit 10.000,-

     2. Ahoj Michale. V tom případě (pokud ještě nemáš účet ověřený občankou atp.) si zkus vymazat cookies (na internetu jsou návody) a zaregistruj si nový účet po kliknutí na zelené tlačítko Vstoupit výše zde na webu.

    1. Ahoj Štěpáne,
     díky moc za info, prostě sem použil asi špatný odkaz a ověřeno už mám, tak to hold budu mít dražší, navíc se to dá zase vybrat. Tak ještě jednou díky a snad ostatní nebudou ověřovat tak rychle jako já.

 6. Ahoj,
  jak je to s tím profitem? “Až více než 250%”, to je jak z letáku z Kauflandu. Já tam nikdy neviděl více jak 75% i na opcích do 5 minut. Pokud mi IQ-Option nabízí na stejném 88%, je to už na výdělku znát.

   1. Ahoj Štěpáne, zítra chci začít na demu u IQoption, sice neumím Anglicky, ale snad to půjde i bez , tak uvidíme. JM

 7. Dost pomalá platforma, u IQ Option se mi to nikdy nestalo. Proč mi každý úkon trvá skoro půl minuty, než se dočkám? Působí to špatným dojmem.
  Děkuji za odpověď.
  Marie

 8. Jak si chtěl, píšu svoji zkušenost… U TopBinary jsem začal obchodovat kvůli BERSI SCALP. Sice se mi nechtělo měnit brokera protože již jsem obchodoval u TopOptin, ale pro strategii jsem to udělal. Nakonec jsem rád a moc děkuji, zatím mám statistiku 48 úspěšných obchodů a 22 neúspěšných. První výběr zisků budu dělat příští týden.

  1. Ahoj, ve skutečnosti se jedná jen o pár slov, které musíš umět (např. deposit, withdrawal, compliance, support apod) ale pokud si ani na to netroufneš, myslím si, že TopBinary by byla lepší volba.

 9. S TopBinary jsem naprosto spokojený, za 3 měsíce jsem neměl jediný problem, i peníze mi vždy přišli hned, už mám téměř 10 tis do plusu 🙂

 10. Ahoj,
  taky netuším, co na TopBinary vidíte. V porovnání s IQ-option je platforma mizerná. Naprosto chybí opce na 5 minut a méně, chybí demo, které je u IQ-option parádní.
  Ano, podpora v češtině je fajn, ale dneska se třeba i s blbým google-překladačem domluvíte celkem obstojně.
  Minimální vklad 5000kč a vy nemáte možnost si to kdekoliv vyzkoušet, to se mi nelíbí.

   1. Ahoj,
    máš pravdu, krátkodobé opce tu jsou, za to haním TopBinary neprávem.
    Nicméně si stojím za tím, že pro začátečníky je IQ-option mnohem vhodnější a vůbec k některým spojením, co zde uvádíš, bych rád napsal svou zkušenost..
    Například tebou propagované spojení TopBinary s Bersi Scalp (získání Bersi Scalp zdarma za vklad 5000kč na TopBinary). Je mi jasný, že z tohoto spojení nejsi škodný a člověk tě rád za tvé jinak skvělé stránky podpoří, ale tady bych byl obzvláště pro začátečníky opatrný.
    Je sice moc krásný, že uvádíš možnost záruky vrácení peněz, jenže, když si to nemůžeš právě na jejich platformě vyzkoušet na demo účtu, k čemu ti to tedy potom je? Jinak se obchoduje Bersi Scalp na platformě u IQ option a jinak na TopBinary, což už mám vyzkoušené.
    Píšeš, že se ti plno lidí ozývá, že jejich počítač nestíhá platformu IQ option. Pokud nemáš na mysli internetové přípojení, zajímalo by mě, jestli stíhají Bersi Scalp.
    Minimální depozit účtu 5000kč? Pokud mám ihned obchodovat na ostro, tak raději zvolím exbino, kde je minimální vklad 250kč. U začátečníka je velká pravděpodobnost, že první vklad nezhodnotí, nebo o něj dokonce přijde. Rozdíl v tom, jestli přijdu o 5000kč nebo o 250kč? Zatraceně velký.
    Má zkušenost: než jsem získal nějaké zkušenosti a trochu se rozkoukal, celý vklad je pryč. Naštěstí jsem rychle přešel k IQ option a zvolil si jinou strategii než je Bersi Scalp a ztracený vklad mám k dnešnímu dni zpátky.
    Naštěstí v poslední době došlo ke snížení vkladu na obchod: 100kč, což je rozhodně plus. Dřívějších 350kč bylo na začátečníky moc. Dokud smysluplně nesníží minimální depozit, tak s TopBinary nechci nic mít.
    Taková je tedy má zkušenost a já říkám TopBinary a Bersi Scalp (prozatím) – NE.

 11. Nevím, čím na vás TOP Binary zapůsobil, ale jejich podpora je tragická. Kontaktují vždy cca po týdnu a to když se “zadaří”. Pokud nestihnete hovor vzít, máte při zpětném volání “smolíka” . Buď je obsazeno, anebo vám to pak nikdo nebere. Nějaké certifikáty od ČNB jsou sice hezká věc, ale to si může vyrobit každý, že jsme v ČR. Pro mně příliš solidními rozhodně nejsou. Navíc své nabídky posílají i na firemní e-maily a u poskytovatelů free-emailových služeb jsou na blacklistu, což také o něčem vypovídá. Takže pozor!!!.

  1. Ahoj TS,

   díky za tvůj příspěvek :-). Asi je to o tom, jakého account manažera člověk “chytne”. Já měl jednu slečnu a jednoho pána a oba byli totálně v pohodě – pán opravdu věděl o čem mluví.

   1. Ahoj Štěpáne,
    ano máš pravdu. byl jsem asi trochu netrpělivý a trošku vázla komunikace. Nicméně dne sew se mnou “acounťák” spojil, sdělil mi velice zajímavé a užitečné informace a domluvili jsme si další spolupráci. Tak snad to bude ok, o čemž rád poreferuji.
    Přeji pěkný večer

   2. Ahoj, já mám a doufám, že těch lidí nebude více, po započetí obdhodování sTB jednu nepříjemnou zkušenost. Netvrdím, že za to mohou přímo oni, to prosím zdůrazňuji. Co se stalo? Pro započetí obchodování na TB jsou zapotřebí kopie, některého z tzv. dokladů totožnosti – např. občanského průkazu. Kátce po poskytnutí kopie mého občanského průkazu TB , byl tento zneužit. Řeší to nyní přísl. instituce a přineslo mi to velmi nepříjemnou situaci. Může to být náhoda (o tom si ale dovolím dost silně pochybovat). Pro ostaní , buďte při poskytování kopií svých osobních dokladů velmi opatrní. Toď asi vše. Víc zatím nelze sdělit i s ohledem na probíhající vyšetřování.

    1. Ahoj Tome, to mě moc mrzí! Každopádně se mi nechce věřit, že by to mohlo být právě tím. Můžeš nám říct, alespoň jak byly zneužity?

     Sám jsem posílal údaje i s fotkami průkazů k mnoho brokerům (i takovým jako cherry trade apod, kteří nejsou úplně košér) a nikdy jsem neměl problém 🙁

   1. dobry vecer preji..odepisujete na otázku ,elo byt pojisteno..to není ano je a kde najdeme tu informaci…dekuji za odpoved

 12. Jdu do toho, topoption už mě nebere a u IQ option obchodovat nechci, protože neumím anglicky. Tak doufám, že se mi bude dařit u tohodle brokera, uvidíme no. Každopádně díky za doporučení.

 13. Pro me je nejdulezitrjsi ze jsou licencovani ceskou narodni bankou… Takze doufam ze na nas nebudou hrat nejaky divadylko 🙂

  1. Čau, jestli ses registroval než jsi přidal ten komentář, tak se nediv. Ve 12 hodin večer ti nikdo volat nebude. 🙂 🙂 Ale myslím že by ti měli volat druhý den, kdybys něco potřeboval. ŠP

  1. V čem je broker topbinary lepší, než broker topoption? U brokera topoption mám účet už roky a moc se mi nechce přecházet na jiného.

   1. Čau Dragoune,

    TopOption podle mě už dávno není dobrý broker. Jejich platforma je šeredně zpomalená, jejich zákaznická podpora spíše než aby pomáhala tak nutí ke vkladu.. Tak by to být nemělo..

    TopBinary mají: Více možností obchodování, lepší uživatelské prostředí, lepší komunikaci se zákazníky..

    ŠP

Zanechat komentář

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Share this