ahoj

IQ Option Recenze

IQ Option
DEMO ÚČET ZDARMA
Začít obchodovat

IQOption (nebo také iq option) je jedním z novějších brokerů na binární opce. Na této stránce najdete jeho recenziIQOption může být zajímavý zejména pro zkušenější obchodníky, kteří si chtějí vyzkoušet svoji nově vybudovanou strategii.

IQOption totiž nabízí kromě demo módu i různé typy grafů, jako jsou např. svíčkové grafy a spoustu použitelných indikátorů. Jedná se o nejrychleji rostoucího brokera, který dnes (červenec 2016) čítá 11 milionů aktivních obchodníků. Co je zajímavé je, že po registraci vám broker začne zasílat emaily. Za první měsíc jich obdržíte přibližně 10. Jsou to emaily, které by měly vyučovat obchodování s binárními opcemi. Zjistíte co je to hedging, rollover apod.

Demo u brokera IQ Option

iqoption platforma

IQ Option může být pravděpodobně proslulý svým demo účtem, který si můžete otevřít během několika sekund. Stačí kliknout na zelené tlačítko Vstoupit k brokerovi níže a poté jen zmáčknout “Přihlásit se facebookem“. Rázem se nám založí obchodní účet a můžeme obchodovat.

Demo účet u IQ Option je ovšem lehce omezený! Profit na demo účtu je snížený na 50 – 60 % a počet aktiv k obchodování z normálních 77 je snížený pouze na 15.

Na vyzkoušení platforma to ale bohatě stačí.

IQ Option – Platforma

IQ Option má velice zajímavou platformu, kterou si jistě hned po prvním použití zapamatujete. Mají ji vyvinutou speciálně pro sebe, ne jako většina ostatních brokerů. To znamená, že žádný jiný broker tuto platformu nemůže používat.

Např. broker BDSwiss, nebo broker Banc de Binary používají identickou platformu SpotOption, pouze jiný vzhled.

popisek iqoption platfromy

IQ Option má platformu, jejíž graf si můžete pěkně upravit podle sebe.

Na obrázku můžete vidět, jak jejich platforma vypadá. Pomocí kolečka myši můžete graf přibližovat či oddalovat, tažením myši můžete graf posouvat. Vlevo dole vidíte tlačítka, která slouží pro přidání indikátorů, trendových linií a podobných věcí, které jsme doposud dělali pouze v Meta Traderu.

 • A: Názor ostatních obchodníků
 • B: Výběr expiračního času
 • C: Výběr velikosti obchodu (obchody již od 1 USD!)
 • D: Provedení obchodu PUT nebo CALL

Velice zajímavá vlastnost, kterou jejich platforma nabízí je vybrat si svá oblíbená aktiva a umístit je na vršek celé platformy tak, aby byly rychle po ruce, když vám např. přijde signál z MT4. Viz obrázek níže.

oblíbená aktiva u iqoption

Ocenění brokera

Podle spousty serverů byl tento broker oceněn nejrůznějšími oceněními. Jedná se např. o: Best Broker Binary Options trading application, Most Innovative Binary Options Broker, Most Reliable Binary Options Broker a další.

Dokonce jedna z nejdůležitějších burz na světě Nasdaq označila brokera IQ Option za skvělého. Více můžete nalézt zde: Interview se zakladatelem IQ Option (v angličtině)

Nedivil bych se, kdyby v příští anketě na našem webu zvítězil IQ Option jako nejlepší broker.

IQ Option mobilní aplikace

Broker iqoption je bezesporu od svého začátku v roce 2013 jedním z nejvíce inovativních brokerů binárních opcí a posouvá obchodovaní binárních opcí na další level každou novou technologií, kterou vymyslí. To platí i v případě mobilní aplikace IQ Option. Mohu vás ujistit v tom, že pokud jste ještě nikdy žádnou jinou aplikaci pro obchodování binárních opcí nepoužili, tak si tuto určitě zamilujete. Proč?

 • Jedná se o nejlepší mobilní aplikaci pro obchodování binárních opcí, kterou na trhu můžete najít (broker iqoption za tuto aplikaci obdržel i cenu)
 • Platforma je extrémně uživatelsky přátelská a nádherně graficky zpracovaná.
 • Extremní rychlost iqoption platformy je obrovskou výhodou a není ničím zvláštním, že spousta obchodníků obchoduje na mobilní aplikaci více, než na té desktopové.
 • Aplikace je velice dobře zabezpečená, vaše peníze a údaje jsou tak v naprostém bezpečí + si můžete vstup do aplikace nastavit na otisk prstu, což spousta obchodníků ocení.
 • Oznámení o turnajích a jiných akcích, které iqoption pořádá, takže nic nepropásnete.
 • Aplikace je dostupná na iTunes a Google Play.
 • Podpora stejných funkcí, jaké poskytuje desktopová aplikace (nastavení grafů, zakreslení linií, atd…)
 • Můžete se zalogovat pomocí facebook nebo Google účtu.
 • Vklad můžete udělat přímo v aplikaci a zabere vám to pár desítek sekund.
 • Pokud vás zajímá více informací o této skvělé aplikaci, tak si přečtěte článek: Mobilní aplikace IQ Option.

Na obrázku níže, se můžete podívat, jak mobilní aplikace iqoption vypadá.

IQ option mobilní aplikace

Náhled mobilní aplikace iqoption

STÁHNOUT MOBILNÍ APLIKACI IQ Option

Rychlá videorecenze platformy IQOption


VIP účet u brokera IQ Option

Všichni menší obchodníci u IQ option mají tzv. standardní účet. To znamená, že jsou aktivní obchodníci, ale jejich vklady nedají dohromady $3 000. Jestliže však člověk vloží ať už jednorázově, nebo navícekrát alespoň $3 000, je mu přidělen VIP Účet. A co to znamená?

Co je to VIP Účet

VIP účet přináší řadu výhod. Jak se můžeme dočíst zde (VIP Account advantages), výhody jsou např. tyto:

 • Větší profit u aktiv, který sahá až na 89 %!
 • Speciální bonusy pro vklad, které můžou zvýšit naše vklady až o 50 %
 • Přístup do výukové zóny připravené experty z IQ Option (Lekce money managementu; používání indikátorů; seznam 21 chyb, které dělají nezkušení obchodníci a tak dále)
seznam zvýšení profitu

Na tomto obrázku můžeme vidět jak se VIP Účtům zvýší profit

Turnaje v obchodování binárních opcí u brokera IQ Option

Další inovativní novinkou, kterou broker iqoption přispěl do světa obchodování na burze, jsou turnaje binárních opcí. Moc brokerů tuto možnost účastnit se v turnajích nenabízí a s klidem mohu říct, že iqoption má turnaje nejvíce promyšlené. Je škoda, že na tom brokeři binárních opcí více nepracují, protože si myslím, že to do obchodování opcí přináší značné množství zábavy, soutěživosti a dá se pomocí toho vydělat spousta peněz.

Jak turnaje v obchodování binárních opcí fungují?

 • Účast v turnaji iqoption není zadarmo, pro vstup do turnaje musíte zaplatit vstupní poplatek, který se pohybuje od 5 do 20 dolarů.
 • Za vstupní poplatek získáte předem danou částku virtuálních peněz, většinou je to 10.000, nebo 100 USD.
 • Každý turnaj má jinou dobu trvání, může trvat den, týden, nebo měsíc. Záleží na daném turnaji.
 • Úkolem je udělat co největší profit z virtuálních peněz. Obchodník, který bude mít největší profit, získává nejvyšší výhru.
 • Odměny se liší podle toho kolik je do turnaje iq option přihlášeno lidí. Buď je to čím více lidí je do turnaje přihlášeno, tím větší jsou potom odměny. Nebo v druhém případě jsou odměny pevně stanovené pro každou pozici v žebříčku.
 • Pokud přijdete o všechny svoje virtuální peníze, je možné si dobít nové za další vstupní poplatek.
 • Některé výhry činí i stonásobek vstupního poplatku. Za desítky minut si tak s minimálními vstupními náklady můžete vydělat opravdu hodně peněz.
 • Pokud máte zájem dozvědět se o strategiích s kterými v turnaji úspějete tak doporučuji přečíst si článek – Turnaje binárních opcí u brokera IQ Option.

Jak takový turnaj může vypadat, se můžete podívat níže. Podrobně jsem vám rozepsal co jaká informace znamená, abyste měli jednodušší vstup do turnaje a nic vás nepřekvapilo.

Celkový přehled jednoho z turnajů v obchodování binárních opcí u brokera IQ Option.

Celkový přehled jednoho z turnajů v obchodování binárních opcí u brokera IQ Option.

IQ Option obchodní strategie

IQ Option obchodní strategie

IQ Option obchodní strategie

Broker iqoption na své obchodní platformě nabízí mnoho funkcí a nástrojů. Mezi ně se řadí i iqoption obchodní strategie, které najdete přímo u nich na webu a které jsou vyvinuty přímo brokerem. Každý ví, že k úspěšnému obchodování na burze je potřeba mít nějakou strategii, která nám ať chceme nebo ne, ulehčí obchodování. Ví to i vývojáři webové platformy iqoption, proto také přidali tyto strategie na web.

Ke každé strategii na webu je udělaný i video návod, jak danou strategii používat, což vám ušetří spoustu času se studováním dané binární opce strategie. Veškeré video návody, které broker iqoption poskytuje, najdete přímo v traderské místnosti na pravé straně.

Určitě doporučujeme vyzkoušet tyto iqoption strategie:

 • The Three Black Crows Strategy
 • The Rebound Line Strategy
 • The Rainbow Strategy (tuto strategii najdete zde v češtině)

Nejedná se o úplně jednoduché strategie, ale myslím si, že pokročilý obchodník by měl zvládnout pomocí těchto strategií obchodovat. Ve video návodech najdete ale i základní strategie pro obchodování binárních opcí, jako je například strategie trendových linií, boolinger bands, atd…

Podrobnější informace o strategiích + videa k jednotlivé strategii, naleznete v tom článku: Obchodní strategie u IQ Option.

IQOption a jejich bonus

U tohoto brokera je velice snadné a přehledné žádání si o bonus. Bonus obdrží každý, kdo při vkladu zaškrtne políčko bonus. Vybrat si tak můžete z bonusů 25% až 50% v závislosti na velikosti vašeho vkladu. Nic víc nic míň. Tento bonus je pak třeba protočit 35x. (Co je to protočení bonusu?)

IQ Option je první broker, který přestal obchodníkům nabízet obchodní bonusy. Proč? Protože CySEC vydal oběžník, ve kterém to všem brokerům zakázal. Více info zde: Novinka: IQ Option dává konec bonusům!

Zkušenosti s IQOption

IQ Option a jejich pokročilá platforma (stoprocentně nejrychlejší a nejpropracovanější platforma na trhu) dělají z obchodování binárních opcí hru. Jejich platforma nádherně zvýrazňuje vyhrané obchody, posílá vám upozornění i když nejste přímo na stránce brokera, je doplněna zvukovými výstrahami, dá se upravovat podobně jako Meta Trader 4…

Skvělou vlastností tohoto brokera jsou i výběry. IQ Option výběry provádí během 1-3 dnů, jak sami říkají, ale z mé zkušenosti je výběr proveden ještě tentýž den, nejpozději ale do 24 hodin od požádání. Za výběry se nikdy nic neplatí, vše je bez poplatků a to v neomezeném množství. Můžete tedy každý den udělat výběr např. $50 a nikdy nic nebudete platit navíc. No není to jako v ráji? 🙂

Minimální investice $10 a minimální obchod $1 také dělá svoje. Když se nudím, občas se přihlásím do platformy iqoption a jen tak udělám pár obchodů s jedním dolarem.

Všechno toto nádherné obchodování by ale mohlo být na škodu. Nesmíte zapomínat, že obchodování je reálný byznys a můžete kromě výdělku také přijít o peníze.

Více informací i IQ Option

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
IQ Option
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Začít obchodovat

Klady

 • Demo zdarma
 • Rychlá registrace
 • Rychlá a intuitivní platforma
 • Nekonečný počet výběrů zadarmo
 • Obchodovat lze s $1 a vklad od $10

Zápory

 • Není v češtině
 • Pokud má člověk špatný počítač, platforma se seká

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2

Začít obchodovat

Detaily

Broker IQ Option
URL Stránky www.iqoption.com
Založeno 2013
Sídlo Limassol, Cyprus
Typy podpory Skype, Tikety, Live chat
Jazyky Angličtina, Ruština, Italština, Atd...
Platforma Vlastní platforma
Minimální vklad $10
Minimální výše obchodu $1
Maximální výše obchodu $1 000
Hlavní výhoda DEMO ÚČET ZDARMA
Profit Až 92 %
Demo účet zdarma Yes
Regulováno Yes
Regulace CySEC, FMRRC
Typ účtu Standardní, VIP
Metody vkladu Kreditní karta, Platební karta, Skrill, WebMoney, QIWI, Moneta, LiqPay
Metody výběru Kreditní karta, Platební karta, Skrill, Bankovní převod, WebMoney, QIWI, Moneta, LiqPay
Počet aktiv Přes 550
Časy expirace 30 sekund, 1 minuta, 2 minuty, 3 minuty, 4 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 45 minut, Do konce dne, Do konce týdne, Do konce měsíce
Typy aktiv Komodity, Akcie, Měny
V českém jazyce? No
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 99/100

Náhled na stránky brokera

Začít obchodovat

111 Komentářů k článku “IQ Option”

 1. Ahoj nemůžu se dopátrat zda IQ Option je dobrej brouker nebo ne.. a zda jsou tyto komentáře pravdivé nebo vymyšlené.. dejte mi nějakej důvod, zda-li to jde a nejedná se o nějakej podvod abych mohl zkusit obchodovat diky…

  1. Ahoj Tomáši,

   nevím jak tě přesvědčit – ani to není můj úmysl. Pokud obchodovat chceš, tak můžeš. Pokud tomu nevěříš, je to jen na tobě. Na internetu je na tohoto brokera tisíce recenzí. Jen my tu máme 104 komentářů od obchodníků.

   Hodně štěstí 🙂

   1. už jsem právě četl spoustu recenzí co se tyče Iq Option, které mě dokázaly přesvědčit, že to bude dobrej brouker a taky jsem přečetl hodně recenzí špatnejch atak pokud to člověk asi nevyskouší tak neví..

    1. každopádně mám stáhlej demo učet na kterým to zkouším.. a když budu chtít obchodovat za reálné peníze tak jake jsou další kroky?

    2. Jednoduše vpravo nahoře klikneš na tvůj demo účet zvolíš, že chceš přejít na reálný účet a pak jen kliknutím na DEPOSIT vložit peníze (minimálně 10 USD = 250 Kč) a je to!

     1. To je vše? někdo po mě chtěl zaslat opčanku a jiné doklady a taky kopii platební karty?

 2. Ahoj, potřebovala bych poradit.

  Co mám dělat, když mi iqoption pravděpodobně při vracení peněz poslali o cca 80 dolarů víc? Nevím, jak se to mohlo stát.. jednalo se o převod 200 dolarů zpět na můj účet přes kartu.. a poslali to na několikrát po menších částkách, které převyšují těch 200. Nerada bych z toho měla později nějaký problém a nevím, jestli jsou si toho oni vědomi, jak probíhá schvalování výběrů apod. (?)

  Díky za pomoc

  1. Ahoj, při výběru na kartu to funguje tak, že oni jakoby “vrátí” na kartu ty peníze, které sis tam přes ni dobila. Takže pokud jsi měla např 4x převod po 50 USD, tak ti vrátí všechny 4 platby po 50 USD. Ale podle mě by to nikdy nemělo být více, než jsi tam poslala, to podle mě technicky ani není možné. Zkontroluj si to jestli to je opravdu víc

   1. Znovu na to koukám a ano, je to opravdu víc. Vrátili mi 2x 100 dolarů, následně dalších 40, pak 3x 10 a ještě necelých 8… 😀

    1. Tak bud ráda, že ti poslali víc 😀 😀 se vždycky hodí, nějaký ty peníze navíc. Mě se to ještě nestalo, že by mi někdo poslal víc peněz, než měl. A jinak se daří u iqoption?

     1. Jinak se zatím víceméně daří.. Jen se bojím, aby z toho nebyl problém.. 😀

 3. Dobrý den,
  přemýšlím, že bych začala s obchodováním binárních opcí. Chtěla bych se zeptat na výběr na účet (ne do internetových peněženek). Někde jsem četla, že když vložím třeba 200USD, tak pak mohu vybrat jen 200USD a zbytek se musí vybrat přes e-peněženku. Je to pravda nebo mohu normálně vybírat kolik chce přes účet/kartou? Jsou nějaké poplatky za to, že je to wire transfer nebo jenom ty, co mi dá moje banka?
  děkuji

  1. Ahoj, máš naprostou pravdu.

   Na kartu můžeš bez poplatku vybrat max. tolik., kolik pomocí ní vložíš. Zbytek si vybereš např. na skrill nebo neteller. Tam není poplatek žádný. U wire-transfer je poplatek 120 USD (což je šílené)

   1. Když jsem si chtěl poprvý vybrat peníze od iqoption řekl jsem si, že to udělám wiretransferem, ale když jsem zjistil, kolik to stojí, hned jsem si založil skrill 😀 😀 😀 ani vteřinu jsem neváhal. 120 dolarů za to fakt dávatn nebudu, nikdy jsem snad nenarazil na brokera, který by to měl až takhle zpoplatněné

    1. Já jsem tohle zatím řešit nemusel 😀 😀 3x jsem vkládal 150 a zatím jsem ještě nic nevybral, nějak se mi nedaří u iqoption letos, to minulý rok jsem udělal asi 1500 za celý rok, to byla jiná jizda, ale taky jsem dost riskoval no.
     Skrill účet už mám ale dávno založený, takže až si budu vybírat, tak ho určitě využiju.

 4. Jedu jak mašina zatím! Snad mi nestopnou účet, jako se mi to stalo u pár brokerů 😀 za minulý týden + 2000 dolarů … juchůůů. Hlavně bacha na psychiku petře, bacha na psychiku 😀 už se mi to jednou stalo, že jsem měl docela slušný peníze u brokera, ale chtěl jsem pořád víc a víc, tak na to musím dát bacha teď. Snad se mi to u brokera iqoption už nestane 😀 Co vám jak se daří? Už jste vydělali nějaký chechtáky?

  1. Nazdar Petře! Tak to docela koukám, to fakt jedeš jako mašina. By se mi taky líbilo udělat tolik za týden. Já spíš takovýho zisku dosáhnu za měsíc no, ale tak to taky není zlý 😀 Takže bych řekl, že se mi daří taky dobře. Už neobchoduji tolik jako dřív, ale u iqoption se mi pořád obchoduje skvěle, nemám s tímto brokerem žádný problém.

   Přeju ti hodně štěstí, snad se ti bude daří i v budoucnu. Burze zdar!

  2. Ahoj Petře. Zaujal mě tvůj příspěvek​, ostatně jako asi každého tady. Pokud budeš mít zájem se podělit o tvé zkušenosti, ozvy se mi. Díky Dejv

 5. Ahojte. Vela som čítal na nete a ľudia sa sťažujú ze IQoption nevyplacaju. Ako to teda je? Nemám chuť spozorovať nejakých debilkov. Ďakujem.

  1. Ahoj, Romane. Před pár dny jsem sem psal post. Od té doby jsem dost času strávil na jejich platformě. Nainstaloval jsem si i MT4. Ano, i jsem si leccos přečetl. Sám jsem zvědav, jestli tímto příspěvkem někoho nepobouřím a jak dlouho tu zůstane 🙂

   Jako asi každý druhý, hledal jsem nějaký prostředek, kterým bych mohl zhodnotit peníze. Nakonec jsem se dostal k binárním opcím. Samozřejmě jsem sáhl po tom, co je hodnoceno jako nejlepší – tedy IQ Option.Nechť si udělá obrázek každý sám.

   IQ Option má na první pohled propracované stránky, ale tím to zřejmě začíná a dá se říci, že i končí. Na internetu je v první řadě vidět spousta pozitivních hodnocení, ale z větší části jde o pochybné stránky. Není třeba příliš hledat a najdete i nezanedbatelný počet těch negativních, a to na stránkách, které nepůsobí jako reklama na vydělávání peněz.

   Sama společnost se ohání nejrůznějšími regulacemi. Raději bych se informoval přímo u ČNB a ověřil si to. Sám jsem na demo platformě strávil desítky hodin a díval se i do historie grafů. Je několik věcí, které mne znepokojují..

   1. Platfoma, ač se na první pohled zdá super, formace, které uvidíte v Metatraderu tady rozhodně nehledejte 🙂 Poloha svící, či barů vůči sobě v této platformě nemá valnou vypovídací hodnotu.

   2. Jak jsem psal, zkoušel jsem jen demo, ale nedělám si iluze, že v real verzi to bude jiné. Během obchodování jsem zaznamenal nejeden výpadek spojení (někdy sekundy, desítky sekund, ale byly to i minuty..), přičemž na vině nebylo mé připojení.

   3. Nevím tedy zda je to normální, ale když jsem dal při vzniku nové svíce call/put, nejednou se mi stalo, že cena se ještě podstatně posunula, než došlo k uskutečnění požadované operace.

   4. V neposlední řadě, a to je si vůbec nejvíce do očí bijící.. Při prohlížení historie a srovnávání grafů s Metatraderem se grafy neshodovaly (např. tam kde měla být rostoucí svíce, byla klesající..).

   Pravdou je, že se mi na demu dost dařilo a hodně jsem si od toho sliboval, ale tohle vše mne dost silně odrazuje. V následujících dnech se chystám zavolat do ČNB a informovat se na onu regulaci, stejně tak o tom, zda ví o zmíněných podezřelých okolnostech. Radím být zde velmi obezřetný.

   1. Ďakujem za odpoveď. Skúsenosť mam rovnakú ako ty až nato ze ja som grafy neporovnaval ale ako píšeš tak aj tam sú nejaké nezrovnalosti. Asi sa do toho teda púšťať nebudem.

    1. Je to těžké vybrat něco důvěryhodného. Téhle společnosti se vyhnu. Jako dalšího kandidáta jsem viděl 24option, ale i ti se dopouští prokazatelných manipulací s cenami. Dosud nejlépe na mě působí společnost Nadex, ale i tady budu prověřovat než se odhodlám k investici.

   2. Ahoj,

    popravdě ani nevím, co ti na to říct. Kdybych nevěřil tomuto brokerovi, tak už žádnému. Podle mě je IQ ten nejdůveryhodnější broker ze všech – sám jsem vkládal i vybíral tisíce USD.

    K tvým bodům:
    1) To je úplný nesmysl
    2) Výpadek spojení se občas stane, to je pravda, ale neviděl bych to jako velký problém. Prostě počkáš pár vteřin a je to vyřešené.
    3) Ano to se stát může a může se to stát i tak, že dáš CALL a cena se před otevřením ještě posune dolů, takže máš lepší strike price. Neviděl bych to jako nevýhodu, navíc kvůli tomu tam je funkce zrušení obchodu do 3 sekund od otevření.
    4) To je proto, že každý tahá cenu z jiných serverů a feedů – malé rozdíly, hlavně na M1 tam být můžou, ale na M5 apod určitě nebudou

    Štěpán

    1. Ahoj,
     tady naprosto souhlasím se Štěpánem, s IQ option mám dobré zkušenosti. Kolega Jethro by měl získávat více zkušeností a potom teprve psát.

  2. Nic takové jsem neslyšel, ani se mi to nestalo a to jsem udělal u iqoption více než 27 výběrů peněz. Vybral jsem přes 3.000 dolarů a nikdy jsem neměl ani jediný problém. Vybírám si většinou 100 dolarů, nebo více, podle toho, kolik peněz zrovna potřebuji. Ale opravdu nikdy se mi nestalo, že by mi peníze neposlali, nebo že by to trvalo týden. Peníze jsem měl většinou do 24 hodin, nebo 48 hodin na účtě, takže já si nemůžu stěžovat. Není to jako u jiných brokerů, kde jsem čekal na peníze 3 – 4 dny, iq option je jiný.

   1. Mě se to teda jednou už u iqoption stalo, peníze poslali až asi po 5 dnech, ale bylo to taky tím, že mezi těmi dny byl i víkend. Hlavně z tohoto důvodu, bych řekl, že se to opozdilo. Jinak jsem s brokerem zatím žádný jiný “problém” neměl. Nevím ani, jestli se tomu dá říkat problém ale chápu, že někomu to může vadit.

 6. Já si tam s těmi IQ roboty trochu pohrál na demo účtu a všiml jsem si několika věcí. Obchody, které provádí robot v testovací fázi se jen velmi výjimečně shodují (tak 1 z 20-ti) s obchody, které provádí při spuštění robota na demo účtu. Nedá se tedy na to, co vyjde v testu spolehnout, obchoduje si to jinak.
  Další věc, že provede mnohem méně obchodů než v testovací fázi, někdy přestane obchodovat celé dny i když by měl podle zpětného testu normálně fungovat (běžné obchodní dny).
  Zkoušel někdo IQ robota s reálnými penězi? Jestli to takto pochybně funguje celé, nebo se jedná jen o nějaký lag způsobený tím, že na Demo účty je nastavená malá část serverového výkonu a prostě to nestíhá, tak provede jen něco.

  1. Ještě jsem IQ option roboty nezkoušel, ale když tak o tom mluvíš, tak se do toho pustím, protože mě opravdu zajímá, jak to s nimy tedy je. Všude se píše, jak jsou skvělý, ale třeba to tak vůbec není. Musím to otestovat a pak uvidím, jak doopravdy slavní iqoption roboti fungují. Bylo by dobré, kdyby zde někdo, kdo je testoval, napsal svůj názor. Myslím si, že by to pomohlo spoustě obchodníků binárních opcí.

  2. Čau Karle, já roboty zkoušel se reálnými penězi (pár jednotek dolarů) a fungují tak, jak mají. Problém je, že asi nikdy nebudou ziskoví 🙂 Tedy alespoň ty, které si neuděláš sám a nikdy nevíš jak fungují.

 7. Ahoj všichni,
  zajímalo by mě proč je dnes návratnost na všech aktivech i o více jak 20% nižší? Je to snad vstupem do nového roku? Loni dosahovala i 92%, během dnešního dne se pohybovala od 75% a níž.
  Máte pro to nějaké vysvětlení?

  1. Ahoj, je to tak jak píšeš. Ptal jsem se na podpoře.

   Hello dear friend!

   The financial markets where the assets of yours are being constantly traded have just opened after the New Year brake and show a very low level of the assets’ volatility. As the profitability of an asset strongly depends on the market situation, we advice you to wait kindly till the markets come to their normal conditions. It will happen in the nearest time.

   S překladem snad nebude problém. Já zatím jedu na demo účtu, minutové opce (vědom si rizikovější povahy oproti delším časovým intervalům). Je nějaká doba, kterou lze označit jako dostatečnou k tomu, abych mohl začít s reálnými penězi? Od počátku se k účtu snažím přistupovat jako když by to byly mé vlastní peníze. Za zhruba týden se mi povedlo 1000 $ zhodnotit na 4200 $. Neříkám, že to bylo zcela bez nervů (vím, jsou to fiktivní peníze, ale jak jsem již psal 🙂 ). Nabízí stále nějaké bonusy? Na ofic. stránkách jsem nic nenašel. Díky za každou dobrou radu.

 8. Dneska dalších +55 % obchodního účtu! Jedu jak mašina poslední dny, snad to vydrží. Teď tam mám 6572 dolarů, tak to snad radši brzo vyberu, aby mě nějak nepodělali. Ať se daří obchodníci.

  1. Docela jedeš chlape!! 😉 asi si s tebou budu muset promluvit, aby jsi mě naučil, jak to děláš 😀 😀 předpokládám, že se ti u IQ option líbí, když tam děláš takový prachy. Obchoduješ ještě u nějakých brokerů, nebo se soustředíš jen na iqoption?

  2. Tak to je dost slušný zhodnocení obchodního účtu no. Koukám, že tu jsou docela velký hráči. Já se svejma 100 dolarama na účtě tvl, se můžu jít klouzat. Ale tak, třeba se tam časem taky dostanu 😀 😀 ale mít skoro 7 tisíc dolarů na účtu tak si asi jinak pískám no, bych se válel někde na pláži už. Takže předpokládám, že ty jsi s brokerem iqoption spokojený 😀 😀 haha… asi si tě najmu, aby jsi mě učil, jak obchodovat, co ty na to?

 9. Zdravím všechny 🙂 měl bych takovou otázku? Začínám podnikat jako burzovní makléř a zajímalo by mě jestli tato platforma na začátek stačí, na vyzkoušení, jak se všechno chová apod…! Jestli je lepší nejdřív začít tady a ne hned na nějaký velký akce? Děkuji všem za odpovědi
  Hezký den 🙂

 10. četl jste někdo “this week in IQ trading” email? Celkem zajímavý věci. Nějaký Arno M. udělal z 3800 dollarů 7258 dollarů, celkem slušný no… a ještě tam psali o 2 IQ option robotech. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli jste někdo zkoušeli GS COMBO T000 robota? píši tam +50% profit. Přemýšlím že bych tohodle iq option robota klidně vyzkoušel.

  1. Jasan 😉 Taky mi to přišlo. Ten borec docela vydělal no, by se mi taky líbilo. Na toho robota jsem taky koukal, ale ještě jsem ho nezkoušel, ale asi se na to vrhnu tento týden, uvidíme, jestli bude čas. V každým případě vypadá dost slušne a je tam spousta dalších iqoption robotů, kteří stojí za to vyzkoušet, jen si na to musím udělat čas.

  1. Taky by mě to zajímalo, už mi pár emailů od iqoption ohledně turnajů přišlo, ale nikdy jsem se do toho nechtěl pouštět, protožej sem nevěděl, jak to funguje. No vlastně jsem to ani moc nezjištoval 😀 😀 když se nad tím tak zamyslím. Máte někdo zkušenosti s temito turnaji? díky, čus.

   1. To mě se dneska moc nedařilo no -5% obchodního účtu. EUR/USD se dneska prostě nevyplatilo, aspoň teda mě ne :/ tak zase zítra zkusím “štěstí” spíš by to chtělo se asi víc vzdělávat no, nebou nějakou strategii dobrou. Ale co jsem četl, tak to moc o těch strategiích není, spíš ten selskej rozum no. Ale tak ta strategie asi trošku pomůže, ne že ne.

   2. Včera dalších zhruba 30% účtu, docela se daří tenhle měsíc. Už obchoduju jen u IQ option, ta platforma je fakt skvělá. Ještě minulý týden jsem ale obchodoval u topoption a IQ najednou, už jsem ale definitivně přešel k iqoption.
    Ať se daří obchodnící!

 11. Včera jsem se zaregistroval u tohoto brokera a hned jsem si nainstaloval mobilní aplikaci, protože mě zajímalo, jaká bude. Abych byl zcela upřímný, tak jsem lepší mobilní aplikaci pro obchodování binárních opcí ještě nikdy neviděl. Ta aplikace, kterou nabízí IQ Option je naprosto skvělá. Už jenom ta nádherná animace na začátku mě dost zaujala. Celá aplikace je prostě bombová (barvy, svižnost, přehlednost) vše je dokonalý. Video tutoriály, které nabízejí, jsem také ocenil. Dost mě překvapili způsob zabezpečení aplikace pomocí otisku prstu, to jsem ještě u žádné podobné aplikace neviděl. Detailní nastavení grafů a linií, opravdu si s tím můžete dělat co chcete. Za mě má mobilní aplikace iqoption — *1

  1. Taky jsem byl tou iqoption mobilní aplikací oslněn. Je fakt pecková! 😉 už pomalu obchoduju víc na mobilu, než na počítači.

 12. Na jednom zahraničním fóru jsem četl, že se u IQ option provede denně 3.000.000 obchodních transakcí, je to pravda? To je nějak hodně ne?

 13. Miluju tu platformu! Fakt neznám lepsi platformu nez ma iqoption. Tak jednoduchý a zároveň, tam je všechno, proste bomba.

  1. Ahoj,

   jak už jsme psali v jednom ze článků ( https://opcebinarni.com/novinka-iq-option-provedli-radikalni-krok/ ) a jak mi i nedávno prozradila jedna z IQ Option zaměstnankyň: problém byl v legislativě. Sama říkala, že odtamtud měli spoustu obchodníků a že se jim opravdu nechtělo v Rusku končit, ale museli.

   Ruské zákony totiž neznají pojem “binární opce” a vznikaly tam nějaké problémy. Tak se radši stáhli a až budou moct, zase se vrátí.

   šp

 14. čus lidi, chtěl bych si otevřít účet u iqoption ale nevím, jak je to tam s ověřením těch dokladu a těma dalšíma věcma. Žándý jiný obchodní účet ještě nemám, takže nevím, co vše potřebuju a jak to probýhá. Co všechno tam teda musím poslat? A jak dlouho to zhruba zabere?

  Nikde v recenzi jsem to nenašel, jinak bych se neptal, haha. Díky, čus.

 15. Ahoj Štěpáne/Jirko, měla bych jednu otázečku. Možná jsem blbá, ale jak je to se změnou měny a vložením peněz k brokerovi? Když chci k brokerovi vložit, musím si peníze nedjříve nějak převést na dolary na svém bankovním účtu? Nebo si broker převede peníze sám? Jde mi jen o to, abych z toho pak neměla nějaký popotahovanice. Díky moc za odpověď.

  1. Ahoj Katko, nejsi sama, kdo se na tohle ptá. Jedná se o překvapivě velice častou otázku. Peníze si broker iqoption převede sám, takže nemusíš absolutně nic zařizovat, tvojí jedinou starostí, je mít před vkladem peníze na účtu. Navíc by to bylo hrozbě zdlouhavé, kdyby jsi si ještě nějak musela zařizovat převod na jinou měnu.

   Takže se nemusíš bát, žádné popotahovanice z toho mít nebudeš 😀

 16. Čau doporučili byste mi spíše IQ Option nebo Top binary? Rozhoduji se a už chci začít co nejdřív! Díky

  1. Čau Freeze,

   jak už jsem řekl spoustakrát – záleží na tobě. Asi bych volil IQ Option pokud si chceš obchodování jen vyzkoušet a nevadí ti AJ – jsou v AJ a min. vklad je 10 USD.

   Jestli ale máš radši českýho brokera co ti zavolá a poradí, tak TopBinary je jasná volba. 😉

   ŠP

 17. Zdravím obchodnící, přemýšlím o založení účtu u IQOption a zajímalo by mě, jaký jsou poplatky při výběrech?
  Díky za odpověď.

     1. Na ostatních českých webech o binárních opcích. Zmiňují to tam dost často, ale už jsou to třeba i rok staré příspěvky.

  1. I to se stane milý chlapče, ale jak říkáš, není všem dnům konec. IQ option je navíc skvělý broker, u kterého se skvělě obchoduje, což ti maličko pomůže dostat svoje peníze zpět. Ale především to bude o tvých “traderských” schopnostech. Dej pak vědět, jak jsi dopadl.

 18. Zdravím lidi, chtěl bych se zeptat, jestli někdo máte VIP účet u IQ option? Chystám se tam vložit 3000 dolarů, čímž bych na tento účet měl dosáhnout, tak mě to zajímá. V týhle recenzi píšete, že má pak člověk větší % profit a další výhody, opravdu to tak je teda? Jestli to není náhodou jenom chyták, aby tam lidi poslali víc peněz.
  Díky za odpověď.

   1. Díky za odpověd, chtěl jsem se zeptat na stejnou otázku, ale koukám, že už mě někdo předběhl 😀 😀

    zkoušel jsi ten vip účet štěpáne?

 19. Broker iqoption je bombovej, dost ocenuju to že nenavolávaj jako ostatní brokeři. Když mi borec u jednoho nejmenovaného brokera volal 15x za den, moc radost mi to nedělalo no.

  1. Ahoj,

   je to tak. Hlavně neregulovaní brokeři navolávají klienty šíleným způsobem. IQ Option se může pyšnit tím, že nikdy nikomu nevolal. Na druhou stranu však posílají emaily – tyto emaily ale nejsou tak obtěžující a navíc mají docela hodnotu. V emailech najdeš tipy pro technickou analýzu apod.

   Navíc se můžeš z odběru emailů odhlásit. 😉

   šp

   1. Jak říkáš Štěpáne emaily jsou celkem dobrý pomocník pro obchodování. Nejdříve jsem se chtěl z odběru odhlásit, ale když mě přišel email s celkem zajímavými radami, tak jsem si říkal, proč se odhlašovat. Celkově support iqoption je dobrej, vždycky když něco potřebuju, dostanu odpověď.

 20. Přemýšlím, že začnu obchodovat s binárními opcemi, docela se mi to zalíbilo. Už pár týdnů si o tom čtu a snažím se tak nějak učit a zajímalo by me jestli je broker iq option dobry pro začátečníky. Co myslíte Jirko a Štěpáne? DÍKY ZA ODPOVĚĎ KLUCI.

  1. Můj názor je takový. Pokud máš nějaký slušný počítač, ne uplnou potvoru, tak u Iq option můžeš bez problému obchodovat. Proč to říkám? Protože platforma iq option je sice skvělá ale má trošku větší požadavky, než ostatní platformy. A další, asi největšÍ plus je to, že broker má demo účet zdarma a obchody můžeš provádět už s jedním dollarem, což je bomba si myslím. Takže ano, určitě bych ti doporučil brokera IQ option do začátku.

 21. Zdravím všechny,
  U IQ option jsem jen dva měsíce a zatím se vlastně seznamuji a učím pohybovat v jejich platformě. Často mám ale potíže zahájit opci, kdy je velmi pravděpodobný ziskový výsledek – broker mě odmítá „z důvodu vysoké volatility“ a doporučuje nové zadání obchodu (jiný čas a směr opce). Prostě vybíhá oznámení o nepřijetí opce.
  Zkouším to nepřetržitě dál třeba i padesátkrát a neustále „přebíjím“ odmítání.
  Ovšem, pokud okamžitě zkusím uzavřít stejnou opačnou opci s malou pravděpodobností úspěchu, obchod je přijat ihned bez odmítací hlášky, najednou volatilita, časový úsek ani výše vkladu nevadí! Není to ojedinělé, ale stává se mi to téměř vždy v těchto případech.
  PODRAZ, ne?
  Stává se to i dalším? Díky za odpovědi.
  Ahoj Biker

  1. Ahoj,

   problémy s otevíráním obchodů jsem taky zažil. Ale jak určitě víš, IQ Option nabízí 2 platformy (jednu na webu a jednu jako aplikaci do počítače) vždycky když jsem měl problém v jedné platformě (např. na webu) spustil jsem tu druhou a vše bylo OK – snad ti to pomůže.

   ŠP

 22. Zdravím Vás,
  jste evidentně všichni zkušení. Mám na Vás prosbu, jsem úplný začátečník a založil jsem si účet u iq option. Nějake rady a tipy jak odhadnout výsledek??

  Předem děkuji

  1. Cau, ja obchoduju uz tak pul roku, jde to na zacatku tezko.. Nemuzes si myslet ze kdyz vlozis minimum 10 dolaru ze za tyden budes mit 1000 🙂 To je casto chyba co jsem si tak vsiml u kamaradu, ze cekas prehnane vysledky. Doporucuju vlozit tak 200 USD na zacatek, pokud nemas o penize nouzi tak i 500 – mnohem lepe se ti pak muze s penezi pracovat… to je moje troska do mlyna snad pomuzu.

   1. s tím souhlasím, vložil jsem 20 dolarů poprvý a ještě ten den to bylo pryč 😀 😀 pak už jsem vložil 250 a s tím se jinak obchoduje, brokerovi iq option věřím, takže se o svoje peníze nebojí.

    1. To jestli je to dost, je relativní pojem 😀 😀 Můžeš udělat 2-3 úspěšné obchody a máš to zpátky a pak už půjdeš jenom do +. Je to na tobě, jestli to vyzkoušíš 😉 Já pomocí signálu obchoduji už pár měsíců a jsem spokojený. Nepoužívám je nutně každý den, ale zapínám si je často.

 23. hmmm….IQ option vypadá dost slušně, asi ho vyzkouším. Hodně se mi libí ta platforma, jak je přehledná a hezky udělaná. Dříve jsem obchodoval u topoption, ale ta jejich platforma je příšerná s platformou iqoption se to nedá absolutně srovnávat.

  1. Během pár dnů se zaregistruju a budu zkoušet, tak uvidíme, jak si iqoption povede. Dám pak nějaký feedback 😉

 24. Špičkový broker, špičková domluva s podporou. Dokumenty schválené během 12 hodin a co je nejlepší jsou ty výběry zdarma… U jiných brokerů jsou výběry peněz třeba 1x za měsíc, jinak s poplatkem 30 € ale tady můžete každý den vybírat kolik chcete (min. 10€) a nic neplatíte…

 25. Jo IQ Option… Na zkoušku jsem vložil 50 USD jako kdysi k HighLow a smekám, nejlepší broker.. Neposlal jsem jim ještě ani doklady a už mi dokonce poslali výběr peněz!! Vybral jsem si těch 50 zpět, abych byl na nule a mám tam teď 100 USD které si budu dál zhodnocovat… A THE SIGNALS jsou snad neomylný..

  1. O the real signals jsem četl hodně, snad vše, co štěpán psall, ale zatím jsem je nevyzkoušel. Líbí se mi, že signály neposílají za každou cenu, že opravdu čekaji jen na ty dobrý.

 26. IQ Option jsem zkoušel s 50 dolary, zatím to vypadá slibně… 🙂 Nějakých těch 30 dolarů jsem vydělal tak počkám až mi přijdou na účet budu obchodovat dál

   1. taky bych řekl. že je to právě kvůli těmto důvodům a dále taky určitě iqoption jede masový marketing, proto má víc a víc obchoníků

  1. IQ option je prostě top, proto se tak rozjel. Je naprosto unikátní a inovativní, co se týče platformy a funkcí, které jejich platforma nabízí. Turnaje binárních opcí, iqoption roboti, video tutoriály, atd… to jsou věci, které dělají tohoto brokera tak silným a pořád více a více oblíbeným. IQ option nabízí to, co lidí chtějí a lidé chtěli kvalitní platformu.

Zanechat komentář

IQ Option nabízí nejen DEMO ZDARMA, ale minimální vklad je pouhých $10
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Share this