ahoj

HighLow Recenze

HighLow

HighLow je broker z Austrálie, který vznikl v roce 2013 na platformě Market Pulse a to pod regulací ASIC. Narozdíl od většiny ostatních brokerů má své sídlo v Sydney, kde je také regulována. Minimální vklad k tomuto brokerovi je pouhých $ 50, ke kterým ještě navíc dostanete tzv. $ 50 CASHBACK, což jsou vlastně bezrizikové obchody.

S tímto brokerem jsme na internetu i osobně zaznamenali řadu problémů a to jak vkládání peněz, tak i výběr peněz. Ovšem jejich platforma funguje opravdu hezky. Pokud chcete obchodovat pouze s 50 USD, neměl by být problém. Problémy se týkaly vkládání a vybírání desítek tisíc Kč.

Ovšem doporučujeme spíše brokera IQ Option, který má taktéž min. vklad 10 USD a skvělou platoformu.

Highlow Platforma

highlow broker náhled platformy

Náhled na obchodovací platformu brokera highlow

Broker Highlow má svoji platformu, jež na trhu ještě není moc známá. Jedná se o platformu Market Pulse, která je velice rychlá a opce expirují vždy na čas, což je jedna z věcí, které se musí tomuto brokerovi nechat a pozdvyhnout. Obchodovat se může už s velmi nízkými částkami, jako je $10. Celá platforma působí lehkým dojmem a velice se mi líbí.

Jako nevýhodu platformy musím vytknout malý počet dostupných aktiv (22) a nemožnost pohnout si s grafem. To je ale u brokerů více méně normální a my to ani ve skutečnosti nepotřebujeme, obchodujeme-li s pomocí Meta Traderu. Více o programu Meta Trader se můžete dozvědět zde: Seriál o Meta Traderu. Nečetli jste náš seriál ještě? V tom přápadě vám to vřele doporučuji.

Broker highlow demo účet

highlow demoSkvělý je i fakt, že broker nabízí demo účet na vyzkoušení jeho platformy a to hned po registraci, zdarma a nijak časově omezené. Nemusíte tedy vkládat žádné peníze, jak je tomu u jiných brokerů a demo je vám k dispozici ihned.

Pokud vám ale demo účet u tohoto brokera nevyhovuje, určitě si můžete otevřít demo účet zdarma u nás na stránce opcebinarni.com (demo). U nás není třeba žádná registrace, ani nic takového. Prostě můžete hned začít obchodovat a to se určitě hodí.

HighLow Bonus $ 50 Zdarma

Něco, co ocení nejen začátečníci, ale i zkušenější obchodníci je tzv. $50 cashback zdarma, který spíše než cashbackem je jako risk-free trade. V praxi to znamená, že všechny vaše obchody (dokud nedosáhnou částky celkem $50) budou buď pro vás výherní a tedy výdělečné, nebo vám broker peníze vrátí a to bez jakýchkoli podmnek. Tento bonus je opravdu skvělý v tom, že nemusíte provádět žádné další obchody (jak tomu bývá u jiných bonusů) a všechny peníze si můžete hned vybrat.

Bonus u brokera highlow dostane každý obchodník binárních opcí, který provede minimální vklad, který je u brokera highlow pouhých $50. Tak na co čekat? 🙂

highlow cashback

Spread binární opce

Tento broker nenabízí pouze klasické high-low opce, ale i tzv. Spread opce. Tento typ binárních opcí, který broker HighLow umožňuje obchodníkovi obchodovat je výrazný tím, že opce nemají zisk 70 % a dokonce ani 85 % ale přímo 100 % a to nezávisle na času expirace, který zvolíme.

Jediná nevýhoda těchto opcí je to, že jsme proti brokerovi v mírné nevýhodě. Cena totiž musí překonat hranici pár (většinou okolo 6) pipů ve směru opce (call či put), aby pro nás byla zisková a skončila ITM.

highlow spread opce

Mobilní aplikace brokera highlow

Mezi další faktory řadící brokera highlow mezi špičku všech brokerů jsou i mobilní aplikace pro android a iphone, se kterými můžete obchodovat ať už jste kdekoli. A naštěstí je i mobilní aplikace stejně rychlá jako webová platforma a má také nádhernou odezvu. Vyzkoušejte ji hned!

highlow mobilní aplikace

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
HighLow
Hodnocení
51star1star1star1star1star


Klady

  • Broker regulovaný Australian Financial Services
  • Minimální vklad $ 10 ( $50 při použití platební karty )
  • 50% Cashback na první obchody
  • Demo účet zadarmo
  • Výplaty až do výše 200%
  • Rychlé výběry
  • Možnost odprodeje opcí

Zápory

  • Malo aktiv, s kterými můžeme obchodovat
  • Není možné měnit časové rozlišení grafu
  • Není regulován ČNB

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2


Detaily

Broker HighLow
URL Stránky https://highlow.net/
Založeno 2013
Sídlo Sydney, Austrálie
Podpora Austrálie +1300 168 668 / Japonsko + 0120-993-750
Typy podpory E-mail, Telefon,
Jazyky Anglický, Japonský
Platforma MarketsPulse
Minimální vklad $50
Minimální výše obchodu $10
Maximální výše obchodu $500
Hlavní výhoda Nové účty $50 zdarma
Profit Až 100 %
Demo účet zdarma Yes
Regulováno Yes
Regulace ASIC
Typ účtu Standardní
Metody vkladu Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody výběru Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody obchodu high/low, Spread high/low, On demand
Počet aktiv 22
Časy expirace 1 minuta, 3 minuty, 5 minut, 15 minut, 1 hodina, 24 hodin.
Typy aktiv 17 Měnových párů (AUD/JPY, AUD/NZD, AUD/USD, CAD/JPY, CHF/JPY, EUR/AUD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/USD, GBP/AUD, GBP/JPY, GBP/USD, NZD/JPY, NZD/USD, USD/CAD, USD/CHF, USD/JPY) and zlato a 5 indexů - AUS200, HKG33, JPN225, UK100, US30
Typy opcí Krátkodobé, Dlouhodobé
Obchoduje v měně USD, AUD
Bere měnu USD, AUD
V českém jazyce? No
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení

Náhled na stránky brokera

Zanechat komentář

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené společností nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Share this