ahoj

Nedoporučený broker: binatex Recenze

binatex
NEDOPORUČUJEME ► Zobrazit doporučené brokery

Binatex je firma, která vznikla koncem roku 2016. Nabízejí obchodování binárních opcí na vlastní platformě, která je poměrně hezká a plynulá. Celý jejich business model mi přijde velice podobný tomu od IQ Option. Na začátku roku 2017 rozjeli masivní reklamní kampaň, kdy začali sponzorovat nejrůznější weby za to, že tyto weby zobrazovaly velikou reklamu.

Je tato firma ale důvěryhodná? Měli byste u této firmy obchodovat?

Více se dozvíte v této recenzi.

Představení brokera Binatex

Broker je regulovaný ruským úřadem FMRRC, ale licence nemá ani od CySEC ani od ČNB. Našel jsem informaci, že firma má sídlo ve Skotsku, ale tomu se mi nechce věřit. Pravděpodobně to bude pouze nějaké virtuální sídlo. V České republice na začátku roku 2017 rozjeli velikou mediální kampaň lákající na rychlé zisky, ale nevím, jestli to pro ně nemělo spíš opačný efekt.

Aktualizace 16. 5. 2017: Dnes oficiálně ČNB upozornila na aktivity tohoto brokera na svých stránkách. Nenechte se nachytat! Více info

Od té doby si totiž lidé shánějí informace právě o brokerovi Binatex z nejrůznějších recenzí, jako je ta naše, ale ty většinou nebývají kladné. Je sice pravda, že na internetu kladné recenze najdeme, ale to je jen z jediného důvodu. Binatex totiž všem, kdo o něm napíší dobrou recenzi, nabízí finanční částky mezi 5000 a 10 000 Kč. Věříme, že pro některé autory stránek je toto dost velká částka na to, aby takový nesmysl zveřejnili.

Mají sice na stránkách češtinu, ale to ještě neznamená nic světoborného. Překlad jejich stránek a platformy působí velice amatérsky a je vidět, že ho dělali strojově a nebo hodně, hodně špatně. To na mě samo o sobě působí velice špatným dojmem.

Aktualizace 11. 9. 2017: Podle statistik to vypadá, že brokerovi binatex padá návštěvnost. Za poslední 2 měsíce se údajně propadla o 50 %. Že by konečně všichni poznali, že tato firma stojí za prd?

Binatex Platforma

Snad jediná slova chvály ode mě můžou být na platformu brokera, která je opravdu hezká. Nabízí spoustu aktiv, která lze obchodovat a působí opravdu jednoduše a uhlazeně. Ovšem nelíbí se mi, že minimální profit, který nabízejí na některá aktiva nedosahuje ani 60 % – to je snad vtip, ne? U tohoto brokera můžeme obchodovat pouze klasické binární opce  a na výběr máme pouze 7 exspiračních časů sahajících od 1 minuty po 24 hodin.

Součástí platformy, která je jako taková kopie platforem IQ Option a TechFinancials je také políčko pro novinky z trhu a podobné nástroje, které uplatní fundamentální obchodníci. O víkendu u tohoto brokera můžeme obchodovat bitcoin, litecoin a ethereum, což jsou kryptoměny. Ovšem zhodnocení už není ani 60%, ale 10%. To snad musí být jen chyba, neříkejte mi, že to myslí vážně. 🙂

binatex platforma

Obchodní platforma firmy binatex

Platforma také nabízí nějaké vyukové materiály v češtině, což je fajn. Ale řekněte, nestačí vám materiály, které jsou úplně zdarma u nás na webu? Myslím tím seriál technické analýzy a seriál fundamentální analýzy. 🙂

Demo účet nabízený společností

Společnost nabízí i demo účet, který je zdarma. Pokud se rozhodnete využívat reálný účet, připravte si minimální vklad ve výši 10 USD a minimální obchod, který je 1 USD. Podle těchto věcí si myslím, že broker se do jisté míry trochu opičí po brokerovi IQ Option, který se přesně s těmito podmínkami dostal prakticky na úplný vrchol celého trhu.

Broker, protože není regulovaný, nabízí bonus. Tím podle mého bude lákat nové obchodníky binárních opcí, kteří o tom moc neví. Tento bonus je třeba zobchodovat před výběrem peněz, což ale mnoho lidí neví (více info o obchodování s bonusem).

Už to je hlavní z důvodů, proč bych u Binatex NEobchodoval.

Celkové shrnutí

Osobně si myslím, že není dobré s tímto brokerem obchodovat ve větším. Ano, sám jsem peníze vložil, abych platformu pro vás mohl vyzkoušet a napsal recenzi. Ale větší částky v hodnotách tisíců dolarů bych k této firmě určitě nevložil. Ovšem bohužel si myslím, že spousta lidí se nechá zlákat češtinou a demo účtem zdarma.

To, zda demo účet není trochu “cinklý” nemám podložené, ale může to tak být. To znamená, že dokud neinvestujete reálné peníze, můžete dosahovat vysokých zisků, které se však ihned ztratí při přechodu na účet opravdový. Něco takového se u regulérních brokerů, jako např. IQ Option, nemůže stát.

Celkově si ale myslím že bude lepší se od tohoto brokera držet dál. Jednoduše si podle mě tato společnost ukousla větší sousto, než by měla. Kdo ví, třeba je čeká stejný osud jako topoption – okrádání posledních obchodníků a následný krach.

Alternativy pro Binatex

Nalákala Vás tato firma na obchodování binárních opcí? Myslíte si, že díky nim zbohatnete? Musím vás vyvést z omylu. Obchodování binárních opcí sice je možností k výděku peněz, ale není to úplně jednoduché. Pokud s nimi nemáte žádnou zkušenost, doporučuji si přečíst naše tipy pro začátečníky.

Dva momentálně nejlepší brokeři binárních opcí na trhu

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $10 Až 92 %* Recenze Začněte obchodovat
BDSwiss Dlouho fungující kvalita $ 100 Až 79 %* Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Pokud však binárním opcím už trochu rozumíte, výše naleznete seznam doporučených a ověřených společností, u kterých lze obchodovat.

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
Binatex
Hodnocení
21star1stargraygraygray


Klady

 • Hezká vlastní platforma
 • Demo zdarma
 • Příjemný nízký deposit 10 USD

Zápory

 • Je vidět, že čeština je strojově překládaná
 • Absence licence ČNB i CySEC

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2


Detaily

Broker binatex
URL Stránky www.binatex.com
Založeno 2016
Sídlo Edinburgh, Skotsko
Typy podpory Binatex píše, že nabízí 24/7 podporu, ale ve skutečnosti neodpovídají
Jazyky Špatná čeština, Angličtina, Němčina...
Platforma Vlastní platforma
Minimální vklad $ 10
Minimální výše obchodu $ 1
Hlavní výhoda Bonus až 100%
Profit 60 - 75 %*
Demo účet zdarma
Nedoporučujeme od Yes
Nedoporučujeme od Nevýhodná nabídka
Metody vkladu Platební karta, Qiwi, Yandex, WebMoney
Metody výběru Platební karta, Qiwi, Yandex, WebMoney
Časy expirace 1 minuta, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 60 minut, 4 hodiny, 24 hodin
Typy opcí Pouze klasické opce
Bere měnu USD, EUR, RUB
V českém jazyce? Yes
Celkové hodnocení Tohoto brokera nedoporučujeme.

30 komentářů k článku “Binatex”

 1. Dobrý den,
  a ked som v mínuse? to mi strháva z účtu? a ked sa odhlásim tak sa to nezvyšuje? či ako to je..
  Dakujem

 2. Rozhodně nedoporučuji, již týden se snažím vybrat peníze, které jsem měsíc vydělávala (ano, byla jsem tak hloupá a vůbec mě nenapadlo se kouknout na recenze a i na jiné platformy), a dělají vše pro to, aby mi je neposlali. Uvidíme jak tento boj skončí. Už nikdy binatex.

 3. Moje zkušenost s Biatex.Každému, kdo chce mít problémy, vřele ten Binatex doporučuji. Přivydělávám si k důchodu prodejem digitálních produktů (softwarové aplikace, grafika, šablony, e-knihy apod). Někde jsem našel stránku na Binatex. OK, založil jsem DEMO účet a byl z 90% úspěšný. Tak jsem si řekl, zkusíš, maximálně pár Eur proděláš. Udělal jsem reálný účet, vložil 20 Eur a začal. Po prvním dnu můj výsledek je níže:

  Obchodování v EUR

  Vklad 20 EUR
  1. obchod za 10 eur, výdělek 16 eur, stav účtu 36 Eur
  2. obchod za 20 eur, prodělek 20 eur, stav účtu 16 eur
  3. obchod za 10 eur, výdělek 16 eur, stav účtu 32 eur
  4. obchod za 10 eur, výdělek 16 eur, stav účtu 48 eur
  5. obchod za 10 eur, prodělek 10 eur, stav účtu 38 eur
  6. obchod za 10 eur, prodělek 10 eur, stav účtu 28 eur
  7. obchod za 10 eur, výdělek 16 eur, stav účtu měl by být 44 €, ale na displeji byly jen 4 €
  Prostě 40 eur se někam vypařilo.

  Poslal jsem slušný email na jejich Help. Odpověď přišla za dva dny ve smyslu, že na můj dotaz mi Světlana
  neumí odpovědět, takže to předala finančnímu oddělení a odpoví mi, až dostane od nich zprávu. Od té doby
  uplynul týden a žádná další reakce.

  1. Ahoj Vladimíre – díky za tvou zkušenost. Trochu se mi to ale nezdá. Podle mě je nesmysl, aby tě naschvál takhle obrali, protože kdyby si třeba počkali ještě měsíc a tys obchodoval víc, tak by teoreticky mohli vzít místo 40 euro třeba 200, nebo víc. Ale to je jen teorie 🙂

  2. Ahoj Vladimír,
   tie percentá majú naozaj veľmi nízke, v tom rozpise obchodov má byť napr:
   1, obchod za 10 Eur, “výplata” 16 Eur, t.j. “zisk” 6 Eur, stav účtu 26 Eur
   keďže to tak nieje, tak bol pritom počítaný aj nejaký bonus (40 Eur), ktorý potom zasa odpočítali…
   Každopádne keby normálny 10 Eur obchod priniesol zisk 16 Eur (160%), boli by dosť obľúbení :-))

   1. Ahoj, něco jako Binatex , ale fakt něco na čem se dá vidělávat.. a nebude to jen vytahování peněz z lidí..
    díky

  1. Ahoj Hanko,

   myslím si že není potřeba se nijak odregistrovávat, nic ti s registrací nehrozí. Ale pokud chceš mít klid v duši a přeci jen to udělat, asi bude potřeba jim napsat na zákaznickou podporu. Nevím jestli je v češtině.

   ŠP

 4. Mimochodem náš web kontaktovala slečna z jejich marketingového oddělení a nabídla nám 7000 Kč za opublikování kladné recenze na ně. Navíc nám nabídla ještě další částku za celostránkovou reklamu. Ne-díky!

  1. Ahoj, na webu Kurzy cz je taky reklama. Nejde mi sem vlozit odkaz, ale je to dohledatelne pres google a je to naprosto sileny clanek. Psal jsem jim, jestli by to nemohli stahnout, ale ani to s nimi nehnulo 🙁

 5. Binatex aneb jak během 15 minut vyhodit tisícovku oknem 😀 nalákala mě představa zbohatnutí a myslel jsem si že když mi to třikrát zasebou vyšlo že to půjde … ale pak přišel zvrat 🙂 a navíc člověk musí proinvestovat 250e aby si mohl vůbec odnést výplatu.. a kvůli 6e opravdu nehodlám vlkádat další tisíce 😀

 6. Ta “rádoby” čeština je šílená. Jak to můžou myslet vážně… Ještě stakovou propagací u nás – za mě jednoznačně NE

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this