ahoj

BDSwiss Recenze

BDSwiss
Dlouho fungující kvalita
Začít obchodovat

Broker BDSwiss obchodování binárních opcí poskytuje od roku 2013, ač někde na internetu se můžeme dočíst, že firma existuje od roku 2003. Je to broker, který má švýcarský management, z čehož také plyne jméno Banc de Swiss (švýcarká banka). Již 4 roky se jedná o brokera číslo #1 a to hlavně v sousedních německy mluvících zemích, kde dokonce broker má i své reklamy v televizi.

Jedná se o brokera, který je licencovaný jak hlavním regulačním orgánem CySEC, tak i menšími národními úřady – Česká Národní Banka apod. Ač je broker v českém jazyce a nově nabízi i českou podporu, zatím si u něho musíme, bohužel, zřídit účet v EURech nebo dolarech. Věřím ale, že již brzy bude možné v Kč s tímto brokerem obchodovat. Minimální vklad k tomuto brokerovi je exkluzivně pro naše čtenáře $ 100 (cca 2 400 Kč), pro ostatní je to $ 200 (4 800 Kč).

TIP: Minimální vklad na účet k brokerovi BDSwiss je $ 200 (4 800Kč). Ale domluvili jsme pro vás výhodu. Pokud na stránky brokera BDSwiss přijdete přes zelené tlačítko u nás na webu, minimální vklad se vám automaticky sníží na $ 100 (2 400 Kč)

Proč BDSwiss?

Odznak BDSwissProč obchodovat práve s BDSwiss, a ne s jinými brokery? Přečtěte si pár důvodů níže.

 • Platforma i zákaznická podpora ve vašem jazyce (v češtině)
 • Žádné skryté poplatky
 • Jsou regulováni jak CySEC, tak i ČNB a dalšími úřady po Evropě
 • Přes půl milionu aktivních účtů
 • BDSwiss nabízí pro všechny své obchodníky i exkluzivní webináře a vúčné materiály.

 Platforma brokera BDSwiss

Jejich platformu, nabízí k obchodování více, než 160 aktiv, zná pravděpodobně většina obchodníků. To proto, že se jedná o klasickou a velmi rozšířenou platformu typu SpotOption. Tyto platformy jsou velice rozšířeny a nabízí je přibližně polovina brokerů, jako např. eXbino, bývalý Banc de Binary, nebo TopBinary.

Fakt, že broker nemá svoji vlastně vyvinutou platformu (jako třeba IQ Option) nemusí vždy být špatná věc. Naopak je pravda, že platformy, které používá více brokerů, musí zákonitě být více prověřeny a lépe zabezpečeny. Jinak by si tyto platformy nikdo nepořizoval.

bdswiss-platforma

Platforma brokera BDSwiss.

Kromě klasických high-low binárních opcí můžete u tohoto brokera obchodovat, jak už vidíte na obrázku výše, i další typy opcí. Např. ladder opce, párové opce a nebo opce one-touch.

Obchodování binárních opcí u BDSwiss

 • One Touch opce
  • Při obchodování one touch opcí obchodník spekuluje, zda se cena dostane až na určitou hladinu. Pokud se tak stane, profit je zákonitě vysoký (i přes 350 %). Více o one-touch opcích se dozvíte zde.
  • Např: Cena akcií se vyšplhá z $20 za kus až na $25 během následujícího týdne. Pokud se tak stane, ze zobchodované částky $100 můžeme mít až $400.
 • Ladder (žebříkové) opce
  • Tento typ binárních opcí je podobný spread opcím, které nabízí HighLow.net. Jde o klasické opce, pouze s trochu posunutou ITM linkou, kterou si posuneme jak je libo. A to buď ve směru, aby nám to pomohlo, nebo naopak. Ovšem s každým posunutím se nám mění i profit, který můžeme dosáhnout. Pro lepší pochopení se můžete podívat o brázek níže a ještě více se dozvíte zde: Ladder binární opce.
bdswiss-ladder-opce

Obchodování ladder opcí u brokera BD Swiss

BDSwiss Minimální vklad

Pro zartegistrování účtu není samozřejmě vykonat žádný vklad a můžete si tedy platformu a výukové materiály projít sami a to bez vkladu peněz. Ovšem bohužel tento broker (asi jako žádný broker s platformou SpotOption) nenabízí demo účet k dispozici. U BDSwiss máte jen jeden typ účtu.

TIP: Minimální vklad na účet k brokerovi BDSwiss je $ 200 (4 800Kč). Ale domluvili jsme pro vás výhodu. Pokud na stránky brokera BDSwiss přijdete přes zelené tlačítko u nás na webu, minimální vklad se vám automaticky sníží na $ 100 (2 400 Kč)

Chcete si být jistí, že minimální vklad pro vás bude opravdu pouhých $ 100? Před založením účtu u bdswiss si smažte cookies prohlížeče (jak na to?) a pak si založte účet po kliknutí zde: založit účet.

Ten jediný typ účtu, který můžete mít, je živý obchodní účet a vyžaduje pouze minimální vklad. Můžete využít různé metody vkladu prostředků na váš účet, ať už využijete kreditní kartu, debetní kartu, bankovní převod, Cashel, Maestro, Sofort, paysafecard, UKash, Giropay, EPS, nebo i PostePay. Při každém budete mít vklad okamžitě připsán na účet, jedině bankovní převod trvá pár dní. Nemají totiž bohužel zatím zřízenou banku v České republice a musí se posílat prostřednictvím SEPA Platby do zahraničí.

BDSwiss vám, jak už jsme zmínili, nabízí mnoho výukových materiálů. Hodně jich můžete zdarma najít na jejich youtubovém kanále – bohužel však jen v angličtině a němčině.

Youtube videa bdswiss

Broker Info Hlavní výhoda V českém jazyce Založit účet
BDSwiss Aktiv: 160
Profit: Až 79 %
Demo účet:
Minimální vklad: $ 100
Dlouho fungující kvalita Začněte obchodovat Přečíst recenzi
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Naše zkušenosti s Banc de Swiss

Z našeho úhlu pohledu jde o relativně důvěryhodného brokera, který už 4 roky funguje jako švýcarské hodinky. Díky novým posilám v jejich týmu vám jejich zákaznická podpora bude schopná pomoci s používáním platformy a s nějakými jednoduchými strategiemi. Obchodovat ale musíte sami. 🙂

Minimální vklad 2 400 Kč, podpora v několika jazycích včetně češtiny a stará známá platforma. Super!

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
Broker BDSwiss
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Začít obchodovat

Klady

 • Český jazyk
 • Lety prověřená kvalita
 • Výkukové centrum
 • Min. vklad pouze 100 dolarů (2500 Kč)

Zápory

 • Nenabízí obchodování v Kč

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2

Začít obchodovat

Detaily

-->
Broker BDSwiss
URL Stránky https://bdswiss.com/cs/
Založeno 2013
Sídlo Limassol, Kypr
Jazyky Čeština, Angličtina, Polština, atd...
Platforma SpotOption
Minimální vklad $ 100
Minimální výše obchodu $ 5
Hlavní výhoda Dlouho fungující kvalita
Profit Až 79 %*
Max. Páka Až 1:400
Spread 1 - 1.3 pip
Demo účet zdarma No
Regulováno Yes
Metody vkladu Kreditní karta, Skrill, Bankovní převod, Neteller
Metody výběru Kreditní karta, Skrill, Bankovní převod, Neteller
Metody obchodu Forex, binární opce, kryptoměny
Počet aktiv 160
Typy opcí Klasické opce, Ladder opce, Krátkodobé opce, One touch opce, Párové opce
Obchoduje v měně USD, EUR, atd...
V českém jazyce? Yes
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 98/100

Náhled na stránky brokera

Začít obchodovat

2 komentáře k článku “BDSwiss”

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this