ahoj

Porovnání druhů opcí (3) – Ladder opce

druhy binarnich opciBrokeři nabízí k obchodování hodně druhů binárních opcí: Touch opce a No-Touch opce, například od brokera TopBinary, Klasické střednědobé high-low opce, které nabízí všichni brokeři, KIKO opce od brokera Stockpair, Ladder opce a nabízené u Optiontrade a mnoho dalších. Ale které z těchto opcí je nejlepší obchodovat? Proč byste si měli vybírat brokera právě podle opcí a expiračních časů, které nabízí? Ve dnešním článku se do hloubky budeme zajímat právě o ladder opce a v díle příštím se můžeme těšit na binární opce 60 sekund.

Ladder binární opce

Ladder binární opce jsou na pochopení lehce složitější, než ostatní typy opcí a proto se budu snažit vše vysvětlit polopaticky. Začnu obrázkem.

optiontrade ladder opce

Náhled platformy pro obchodování ladder opcí

Z obrázku můžeme vyčíst, jak obchodování ladder opcí funguje. Obchodník totiž znovu spekuluje o budoucím vývoji ceny, ovšem tentokrát již není omezen strike price. Jak to tedy funguje?

Koukněme se znovu na obrázek. Z něho můžeme vyčíst následující:

  • Současná cena měnového páru EUR/USD je 1.08280
  • V barevných rámečcích napravo od grafu jsou ceny. 1.08175, 1.08214, 1.08254, 1.08294 a 1.08333
  • Každá z těchto cen má u sebe jiná procenta (profit)

Obchodování ladder opcí tedy funguje tak, že máme nějaké předem nastavené strikeprice a my už tedy jenom spekulujeme o tom, zda konečná cena při expiraci bude vyšší, nebo nižší, než nastavené ceny. To, jaká cena je aktuální při uzavírání obchodu určuje, jak velký profit my z obchodu dostaneme.

Náš modelový příklad: Současná cena EUR/USD by při obchodu CALL musela překonat 14 pipů směrem vzhůru, aby vůbec byl obchod výdělečný a výdělek by činil 98.01 %. Na druhou stranu, pokud bychom zvolili obchod PUT, máme obchod už od začátku in-the-money a k tomu máme ještě 14 pipů rezervu. Výdělek je však menší – pouze 35 %.

ladder binární opce příklad

Příklad obchodu CALL při obchodování Ladder opcí (výška obchodu $100)

V příkladu na obrázku výše vidíme, jak vše funguje. Obchod s částkou $100 směrem vzhůru. Podle žebříku napravo vidíme, že zisk se zvyšuje přímo úměrně podle risku spojeným s jeho získáním. Vyděláme tedy více, pokud věříme, že cena je v silném uptrendu a do expirace se dostane ještě o hodně výše. Snad vše chápete. Kdyby ne, určitě napište komentář zde pod článek!

Brokeři podporující ladder opce

Binární opce typu ladder jsou sice velice zajímavé a mnohdy lukrativní, ale nenajdeme mnoho kvalitních brokerů, kteří jejich obchodování nabízí. Mezi brokery, se kterými ladder opce můžeme obchodovat je například eXbino, který je v češtině. Mimo to jsme kdysi na nějaký čas přemýšleli i o zařazení do našeho seznamu i brokera Cherry trade, ovšem brzy jsme se přesvědčili, že to byla chyba a kvůli jejich praktikám jsme se rozmysleli. Ale o tom si povíme jindy. Zkrátka není nad to, vybrat si prověřeného brokera.

Broker Info Hlavní výhoda V českém jazyce Založit účet
eXbino Aktiv: 137
Profit: Až 90 %
Demo účet:
Minimální vklad: 250 Kč
Bonus až 100 % + Dárky Začněte obchodovat Přečíst recenzi
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Výhody tohoto typu binárních opcí

  • U Ladder můžeme dosáhnout astronomických návratů (více než 300% zisk)
  • V případě dobrého úsudku a trochy štěstí v některých případech nemůžeme prodělat (viz video výše)

Nevýhody binárních opcí tohoto typu

  • Je těžké předpovědět pohyb ceny o X pipů s takovou přesností, jako je tomu u jiných typů opcí

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this