Nový broker měsíce: ETX Capital

Naším novým brokerem pro měsíc říjen 2014 se stal ETX Capital (ETX Binary) a já jsem pro Vás připravil menší recenzi.

Začátek brokera ETX Capital

Již roku 1965 byla společnost založena pod tehdejším jménem Monecor Ltd. Ze začátku nabízeli pouze obchodování s akciemi, forexem a komoditami v “pravém slova smyslu”. Roku 2007 se však přejmenovala na ETX Capital. ETX vzniklo odvozením od Electronic trading, Telephone trading, and eXecution services (v překladu elektronické obchodování, telefonické obchodování a provozovatelé).

Broker ETX Capital teď

AutíčkoNyní nabízí ETX Capital mimo staré známé obchodování i obchod binárních opcí. Platforma pro obchod binárních opcí se nazývá ETX Binary – to je důvod, proč můžete někdy i toto jméno vidět.

Je to broker, který má české rozhraní, stejně jako TopOption, narozdíl od něho bohužel ale nedisponuje živou podporou. To, co se mi ale líbí je, že jim můžete napsat na facebooku a oni Vám do pár hodin odpoví – vyzkoušeno. 🙂 ETX Facebook

Až do září roku 2014 byl minimální vklad k brokerovi $1, ale poté se vklad změnil na $100, což je přibližně 2 500 Kč. Nevím, proč se k takové změně uchýlili. I když jsem se jich ptal, nedokázali mi odpovědět.

Naše zkušenosti

Za nás dostává ETX Capital 9 bodů z 10.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.