Novinka: Winner Option demo

Podařila se mi provést dohoda s managerem od brokera winner-option. Pro každého kdo se zaregistruje po kliknutí na jakýkoli odkaz k winner-option od nás z webu a provede vklad $200, bude zpřístupněno neomezené demo, neboli cvičný účet.

Není třeba provádět žádné obchody, takže i pokud se rozhodnete od brokera odejít a nadále ho nepoužívat, můžete si ihned vybrat peníze zpět na účet a ničím nejste vázáni. No není to super?

Tento broker již neexistuje, místo něho doporučujeme IQ Option, který má demo účet zdarma!

Pokud se zaregistrujete a provedete vklad, napište mi na mail stepetrivy@gmail.com číslo (ID) vašeho účtu na winner-option a do 24 hodin budete mít demo zpřístupněno. Hodně štěstí!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.