Novinka: Stockpair snižuje obchody!

Do nedávna jsme si všichni mysleli, že minimální výše obchodu u brokera Stockpair je $20. Dokonce tuto částku píší i sami na stránkách. Byli jsme ale upozorněni jedním ze členů VIP Sekce strategie BERSI 2.0, že Stockpair nyní pouští i obchody za $12, což je dobrá zpráva.

Pro nováčka, který se k brokerovi připojí a na zkoušku na svůj obchodní účet vloží $200, je minimální částka na obchod $20 určitě zklamání a jsem si jist, že mnoho lidí od brokera i odradila a to proto, že se v tomto případě hůře dodržují pravidla správného money managementu.

Broker stockpair

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

BERSI 2.0

Chcete začít obchodovat právě u tohoto brokera? Využijte tedy tuto nabídku a získejte naši nejúspěšnější strategii na binární opce BERSI 2.0 úplně zdarma. Stačí si založit nový účet podle instrukcí.

Zajímá vás tato možnost? Více informací naleznete na: http://BERSIstrategy.com

BERSI Strategie logo

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k “Novinka: Stockpair snižuje obchody!”

  1. Dobrý den, tak jsem se ptala skrze chat zaměstnance Stockpair, zda je opravdu možné nově obchodovat s minimální častkou 12 USD na obchod. Bylo mi řečeno, že tuto službu v minulosti měli, ale bohužel to už možné není, tudíž se obchoduje zase s 20 USD. Můžete mi tuto informaci prosím někdo potvrdit nebo to je jinak??

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.