ahoj

Novinka: Moje a vaše obchody

Ahoj všem, řekl jsem si, že ode dneška budu do diskuze přidávat co nejvíce mých obchodů, abych vám ukázal, že nejsem jenom obchodník s opcemi, ale také – a to především – člověk jako vy. Tímto prosím vás všechny, abyste své obchody, strategie a zkušenosti do diskuze také přidávali. Pojďme spolu vytvořit skvělou komunitu!

Je vzácnost najít partnera pro byznys, který nemyslí jen na sebe. Lidem se štěstím se to stane jednou v životě.

– Michael Eisner

Co vy na to? 🙂 Hodně štěstí!

Handshake

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this