Novinka: Konec brokera OptionTime

Možná jste to někde slyšeli, možná jste o tom četli. Je to pravda. V nejbližších dnech bude odstavena stránka brokera Optiontime. Tomuto kroku od společnosti Safecap investments (majitelé brokera) my, redakce webu opcebinární.com, rozumíme. Provozovali 2 brokerské společnosti, které fungovaly na stejné platformě. Na konci svého existování používali dokonce i stejné centrum podpory, stejné bankovní účty apod.

optiontime-logo-grandProto se nyní v Safecap investments rozhodli, že jednu svoji loď (broker optiontime) opustí a budou všechnu svoji práci soustředit na druhého jejich brokera, který je pro vás určitě více známý. Tím brokerem je TopOption.

Optiontime Podvod

Tento broker samozřejmě podvodným nebyl. Jak já, tak i spousta dalších našich čtenářů jsme s brokerem obchodovali a vše vždy probíhalo v pořádku. Jak to ale bude s penězi? To bohužel nevíme.

Výběry peněz

Pravděpodobně ještě před koncem svého fungování nechá broker odeslat všechny peníze z obchodních účtů zpět na bankovní účty, či internetové peněženky, ze kterých uživatelé provedli vklad.

To je ale pouze naše spekulace a není nic jisté. My jsme pro jistotu požádali o withdrawal.

Broker Topoption

Obchodovali jste u brokera optiontime a líbilo se vám to? V tom případě doporučuji přejít k brokerovi topoption, protože to tam chodí téměř totožně.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Doufáme, že se majitelé tohoto brokera rozhodli správně a posunou ho o krok dopředu.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “Novinka: Konec brokera OptionTime”

  1. Tak to mám asi smůlu, v pondělí jsem posílal peníze bankovním převodem metodou Fast bank transfer a na obchodním účtu Optiontime ještě nejsou =( na mojem účtě už taky ne,takže mi zůstali někde trčet…psal jsem na podporu a zatím bez odezvy,tak doufám,že se s mým vkladem ještě potkám

    1. Musíš jim zaslat všechny dokumenty, které žádají při registraci, až po té ti budou peníze připsány a můžeš žádat o výběr.

  2. Doporučuji okamžitě napsat na support, jelikož broker nic nikomu sám posilat nebude. Takže okamžitě požádat o výběr, jinak váš vklad propadne.

    Btw. Ještě doplním, že končí i 24winner, takže tam taky okamžitě všechno vybrat.

    1. Ještě doplním, že na peníze budete čekat minimálně 14 dnu, jelikož teď budou všuchni ty peníze vybírat

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.