Novinka: ETX Binary minimální vklad

ETX Capital logoDnes jsem mluvil s manažery brokera ETX Binary. Chtěl jsem tam vložit peníze a znovu vyzkoušet jejich platformu, zda vše klape tak, jak má. Oznámili mi, že minimální vklad už ovšem není $1 ale $100.

Nebyli mi schopni vysvětlit proč, ale asi to nějaký důvod má. Že by poplatky za převod, které museli platit? Kdo ví.

Zažádal jsem ale o demo účet a po chvíli přemlouváni mi ho manažer na chvíli zpřístupnil. Transakce se prováděly rychle žádný problém jsem neviděl. Takže s potěšením můžu říct, že ETX je stále skvělý broker.

AKTUALIZOVÁNO: Brokeři s minimálním vkladem 10 USD (250 Kč) jsou eXbino a IQOption. Ten druhý dokonce nabízí i demo účet zdarma, vyzkoušejte ho!

ETX Capital

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k článku “Novinka: ETX Binary minimální vklad”

  1. Jen doplnim. Minuly tyden jsem se zaregistroval. Po uspesne registraci jsem si nainstaloval aplikaci do iPhone a iPad. Obe nefunkcni. Prihlaseni nefungovalo. Ani po zaregistrovani do meta traderu 4 platformy coz jsem byl systemem donucen udelat. Topoption ma sve chyby ale zustavam tam. I proto ze ETX capital vas bude nutit obchodovat s 10 Euro minimalne. I u velmi kratke expirace. Nic proti. Jen nazor. Napsal jsem na support at mi ucty smazou. Topoption obcas laguje ale stale vede.

    1. Ahoj, ptal si se na supportu, proč přihlašování nefunguje? Zajímalo by mě to. Do meta traderu 4 se registrovat nemusíš, nebo alespoň já jsem nemusel, navíc nechápu proč by to bylo vyžadováno.
      Kazdopadne diky za zkusenosti

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this