ahoj

Novinka: 24winner snižuje svůj minimální vklad!

24winnerDnes přináším skvělou zprávu pro všechny obchodníky binárních opcí, kteří mají (stejně jako já) v oblibě brokera 24winner. Ten totiž snižuje svůj minimální vklad ze $200 na $100 a proto, chtěli jste-li u tohoto brokera obchodovat, ale nebyli jste si jistí, máte najednou šanci a neriskujete tolik.

Broker iqoption však má minimální vklad nastavený na pouhých $10 a ještě k tomu nabízí demo účet zdarma.

Pozor, tento broker již neexistuje. Spojil se s brokerem topoption a nyní poskytují své služby pod jednou jedinou značkou – topoption.

PS: Nejsem si jistý, jaká je velikost vkladu při použití kreditní karty, ale u Skrillu je to opravdu  $100.

Proč tak učinil nevíme, ale každopádně se vůbec nezlobíme. 🙂

Hodně štěstí!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

2 komentáře k článku “Novinka: 24winner snižuje svůj minimální vklad!”

  1. To je super !! líbí se mi 24 winner, ale váhal jsem, právě kůvli vkladu 200. Když je to 100 ted, tak to zkusím, paráda.
    Dík

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this