ahoj

5. díl Seriálu fundamentální analýzy – Náhled na trh od eXbino

fundamentalni analyza exbinoVětšině obchodníkům registrovaných u brokera exbino chodí občas na email tzv. daily market review (denní náhled na trh). Taková zpráva většinou obsahuje 3 tipy na to, jaké aktiva v daný den obchodovat, jakým směrem a proč by se tak trh měl zachovat.

Ale fungují tyto tipy? Proč by nám broker dával dobré tipy na obchod?

Na to se podíváme v dnešním článku.

Jak vypadá fundamentální analýza od exbino

Email s předmětem eXbino – Daily market review chodí tak jednou týdně. V emailu pokaždé najdete 3 tipy na to, jak by se trh v daný den měl zachovat. Níže je obrázek toho, jak mail vypadá. Na jejich webových stránkách takové tipy ale můžete najít na každý obchodní den.

email od exbino

Náhled emailu, který mi od eXbino chodí

V tomto emailu jsou 3 tipy na obchody, které by podle eXbino byly dobré provést. Jedná se o 3x CALL. Když pominu to, že si do jisté míry odporuje otevírat 1 obchod pro zvýšení ceny USD a jeden pro snížení ceny USD, zní to zajímavě. Tak se na to pojďme podívat blíže.

Výsledky eXbino analýzy

Email mi přišel v 11:26 ráno. Takže dejme tomu, i kdybych seděl u počítače a byl připravený, ještě bych se musel přihlásit do platformy apod. Takže nejdříve bych mohl obchod provést tak ve 12:00. V celém emailu není napsané, jakou použít expirační dobu, ale jelikož je to denní analýza, použil bych dlouhodobou opci s nejpozdější expirací v ten určitý den. Pro každý pár je tento čas jiný (ale většinou po 9 hodině večer).

Řekněme, že bych obchody tedy otevřel ve 12:00 a čas expirace bych nastavil na 21:00, což je prakticky téměř konec dne.

Jaké by byly výsledky?

AKTIVUM PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDEK GRAF
USD/JPY CALL OTM výsledek analýzy exbino 1
AUD/USD CALL OTM výsledek analýzy exbino 3
ZLATO CALL ITM výsledek analýzy exbino 2

Výsledky obchodů, které mi přišly do emailu nejsou zrovna skvělé, jak si můžete všimnout. Pouze 1 obchod byl ziskový, takže ziskovost 33% – propadák. 🙂 Ale na stránkách mají tipů více, ne jenom tři. Mrkneme se tedy na celkovou bilanci, ne jenom tipů z emailu.

AKTIVUM PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDEK
USD/JPY CALL OTM
AUD/USD CALL OTM
ZLATO CALL ITM
USD/CAD PUT ITM
HANG SENG CALL
TOPIX CALL
ROPA CALL
 celkově  50 %

Celková bilance je 2 prodělky a 2x výdělek. Co je ale zajímavé, jsou ty 3 aktiva, u kterých jsem neuveřejnil výsledek. Jedná se totiž o aktiva, která u brokera eXbino ani obchodovat nelze. Tak co tam sakra dělají?

Myslím si, že vím – čtěte dál.

Celkové hodnocení fundamentální analýzy eXbino

Nikoho z vás asi nepřekvapí, že tipy, které vám broker zadarmo poskytne stojí za starou belu. Jak se říká v USA: “You always get what you pay for,” což znamená něco ve smyslu: “Vždy dostaneš to, za co taky zaplatíš.”

U tohoto brokera jsme ale za nic neplatili a podle toho to také vypadá.

Na 99% si myslím, že pro eXbino tyto tipy zprostředkovává nějaká další agentura, ne přímo zaměstnanci. Ti mají nějaké předpoklady a zveřejní je, jenže ve skutečnosti jsou to předpoklady na nic, protože stejně nemůžou být u exbino obchodované. Myslím si, že to je mínusový bod pro eXbino. Kdybych už chtěl obchodovat nějaké signály, určitě si vyberu radši nějaké prověřené, např. The Real Signals. Co si o tom myslíte vy? Dejte mi vědět v komentářích!

Další info o exbino

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this