ahoj

Vydělejte si peníze už za 10 minut díky Tesle a její elektrické budoucnosti!

tesla motors logoTesla je jednoznačně nejznámějším výrobcem elektromobilů na světě. Její modely se chlubí hned několika jedinečnými parametry. Například z nuly na stovku se dostanete i za necelé 3 vteřiny a na jedno nabití ujedete klidně až 600 kilometrů. Přidejme k tomu autonomní řízení, které už auta mají, a Tesla je jako přízrak z budoucnosti. Mrkněte např. na video zde: ukaž teslu.

Nové Tesly začínají na ceně kolem dvou milionů korun a v tomto článku si ukážeme, jak si s trochou štěstí díky Tesle na Teslu vydělat.

Perspektivní firma Tesla motors

Společnost Tesla Inc., případně starší název Tesla Motors, byla založena v roce 2003 pěti zakladateli. Nejznámějším z nich je Elon Musk, který do firmy hned v začátku investoval z vlastních zdrojů částku ve výši 7,5 milionů dolarů. Důležitější je však Muskovo charisma, nadšení pro věc a vizionářství. Právě Musk je v Tesle klíčovou osobou. Díky němu investoři Tesle věří. Musk přesvědčil například i společnost Daimler AG nebo americkou vládu, která mu poskytla půjčku ve výši 465 milionů dolarů (Tesla ji zcela splatila v roce 2013).

Tesla se proslavila v roce 2008, kdy na trh uvedla první elektromobil Tesla Roadster. Aktuálně má Tesla v nabídce dva luxusní automobily: Tesla Model S (sedan) a Tesla Model X (SUV). Portfolio již zanedlouho rozšíří Tesla Modelem 3, který bude levnější, ale stále potrápí nejeden luxusní automobil s výkonným motorem.

Automobilka Tesla neustále roste, nyní zaměstnává asi 18 000 pracovníků a vyrábí 2 000 vozů týdně (březen 2017). Dle plánů Elona Muska chce v roce 2020 Tesla prodat 500 000 vozů. Toto číslo je sice dle analytiků vysoké, ale je například shodné s počtem předobjednávek na cenově dostupnější Model 3, jehož cena by měla začínat na 35 000 dolarech (což je něco pod milion korun, tedy zhruba polovina ceny Modelu S a X).

Akcie automobilky Tesla dlouhodobě stoupají

Tesla vstoupila na burzu NASDAQ v roce 2010 a stala se veřejně obchodovanou společností. Cena akcií okamžitě rostla a není čemu se čemu divit. Elon Musk je mezi investory obrovskou zárukou. 10 % akcií koupila například společnost Daimler AG. Prvotní prodej akcií firmě vynesl 226 milionů dolarů. Nutno podotknout, že z této sumy byla z větší části zaplacena již zmíněná půjčka od vlády ve výši 465 milionů dolarů.

Vývoj ceny akcií společnosti Tesla

Vývoj ceny akcií společnosti Tesla od jejího založení do dubna 2017

Jak již možná z článku vyplynulo, Tesla je plná emocí, udělá na vás dojem a je to auto, které prostě chcete. BMW i Mercedes nabídnou zákazníkům mnohem luxusnější a lépe zpracovaný interiér za stejnou nebo dokonce ještě nižší cenu, ale to u Tesly nikdo neřeší. Teslu si zamilujete kvůli jiným parametrům. A jsou to právě emoce, které můžete pozorovat i na ceně akcií. Extrémně rychlý růst akcií po vstupu na trh vystřídal například 20procentní propad ceny v roce 2013. Příčinou byl požár tří Tesel Model S, který až nezvykle přilákal pozornost médií a Teslu tak poškodil více, než bylo třeba.

Jak obchodovat akcie Tesly už za 5 minut?

Emoce jsou u Tesly vidět téměř na každé svíci, vysoká volatilita je tím jasným důkazem. A právě to je pro vás příležitost pro obchodování, ideálně pomocí binárních opcí. V souvislosti s vysokou volatilitou a binárními opcemi se nabízí hned několik příležitostí.

Jednou z nich jsou One Touch, respektive No Touch opce. V tomto případě stačí, když se cena akcií do uzavření obchodu dostane na vámi zvolenou cenu. I v tomto případě hraje volatilita a binární opce ve váš prospěch. Více o těchto obchodech zde: co jsou to one touch a no touch opce.

Vyzkoušejte si obchod s Teslou nanečisto

Samozřejmě můžete obchodovat i klasické High-Low binární opce, kde spekulujete na pokles nebo růst ceny akcií. V tomto ohledu bych si ale udělal podrobnější analýzu Tesly. Pozor byste si měli dát především na zveřejňování hospodářských výsledků a na výroky Elona Muska. Právě on je alfou a omegou Tesly.

Velmi sledované jsou také problémy Tesel, požáry, nehody v autonomním módu a podobně. Naopak růstu může pomoci video, kde Tesla správně zareaguje a nehodě zabrání. Jsou to možná detaily, které by u jiných automobilek cenu akcií neovlivnily, případně jen velmi málo (akcie Daimleru na několik nehod Mercedesu při samočinném parkování a přejíždění v pruzích nijak nereagovaly), ale v případě Tesly vše na těchto detailech stojí.

Sám Elon Musk připustil, že cena akcií Tesly je nadhodnocená. Jak je ale vidět, investorům to nevadí a cena dále roste. Pokud do akcií Tesly chcete vstoupit, počítejte s tím a eliminujte riziko například skrz strategii binárních opcí. Pokud vás obchodování binárních opcí jako takových nezajímá, můžete akcie Tesly obchodovat i na forexu (resp. u CFD brokerů, jako je např. Plus500).

Obchodujte akcie Tesla u IQ Option

obchodujte testlu u IQ OptionChcete-li obchodovat s akciemi tesly a vydělat si peníze na vzrůstu jejich ceny, není nic jednoduššího než obchodovat je jako binární opce např. u brokera IQ Option. Tímto způsobem můžete vydělat peníze už během 10 minut, ale můžete použít i delší časový interval.

Stačí jednoduše zvolit, CALL pokud si myslíte, že cena akcií Tesly bude v pár příštích minutách stoupat v opačném případě zvolte PUT. Pak už stačí jen vyčkat na předpovídaný pohyb a zisk může být váš. Vyzkoušejte si to ihned níže na této stránce.

Důležité shrnutí:

 • Tesla vyrábí luxusní elektromobily s dojezdem až 600 km na jedno nabití a zrychlením i pod 3 vteřiny z 0 na 100 km/h
 • V roce 2017 rozšíří portfolio Modelu S a X také Model 3
 • V roce 2020 chce Tesla prodat 500 000 elektromobilů
 • Akcie Tesly jsou spojené s emocemi a vykazují vysokou volatilitu
 • Kvůli vysoké volatilitě a horší předpověditelnosti lze zvážit obchodování binárních opcí
 • Cena akcií Tesly je nadhodnocena, řekl to i Elon Musk, ale investoři na to zatím neberou ohled a cena dál roste
 • Elon Musk je klíčovou osobou společnosti Tesla a jeho rozhodnutí mají přímý dopad na akcie

Jak obchodování funguje? Vyzkoušejte si to!

Jste připraveni obchodovat naživo?

Broker Info Hlavní výhoda Demo V českém jazyce Založit účet
IQ Option Aktiv: 70+
Profit: Až 92 %*
Minimální vklad: $ 10
DEMO ÚČET ZDARMA Demo k dispozici Začněte obchodovat Přečíst recenzi
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Výše uvedený text není analýzou investičních příležitostí nebo investičním doporučením. Při jeho tvorbě nebylo postupováno dle požadavků zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu upravujících pravidla pro analýzu investičních příležitostí nebo investiční doporučení.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

8 komentářů k článku “Vydělejte si peníze už za 10 minut díky Tesle a její elektrické budoucnosti!”

 1. Chvíli, přesněji takový čas, který byl potřebný pro volbu 18x CALL a 11xPUT na obrázku “Test účtu TESLA” jsem sledoval, jak přesně bude algoritmus reagovat a byl jsem mile překvapen.

  Vždy jsem “bral”. Bylo to naprosto famózní ještě teď jsem se z toho řádně nevzpamatoval.

  1. Ahoj Stando – nemusíš.

   Zaprvé IQ Option nabízí i mobilní obchodní aplikaci, takže můžeš obchodovat na mobilu odkudkoli, třeba z čekárny u doktora a nemusíš být u počítače. A zadruhé sám si vybereš, kdy budeš obchodovat. Je to jen na tobě, můžeš třeba obchodovat jen půl hodiny v úterý a pak 2 týdny nic.

   Všechno si můžeš vyzkoušet na jejich “demo účtu” – více info zde.

   ŠP

 2. Celé to znělo zajímavě, Teslu znám hodně dlouho, sleduju co dělají… Zkusil jsem to s minimální částkou desíti dolarů a teď mám padesát… Ale občas jsem měl štěstí 😀

  1. Ahoj Dominiku, u IQ Option akcie nekupuješ, pouze otevíráš obchody a spekuluješ o tom, jakým směrem cena pujde. Můžeš spekulovat jak na růst, tak i na polkes ceny. Takže není třeba nic podepisovat ani tak, všechno trvá vteřinku. Stačí si otevřít účet a všechno je jednoduché ;-).

   A vydělat se tím dá v od 10 Kč až po deseti či statisíce, záleží na tom, jak velkou částku jsi ochopný do obchodu vložit a riskovat že o ni přijdeš – pokud ale ne, výhra je sladká. 🙂

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this