Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Honza a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíců.

• Autor

Honza

Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás má nějaké zkušenosti s brokerem ZOOMTRADER ?? Všude čtu, jaký to jsou podvodníci tak se chci zeptat, jaký na to máte názor vy.

Dík 😉

• #880 Odpověď

Ahoj,
    já osobně se ZOOMTRADEREM neobchoduji a nikdy jsem neobchodoval. Mají ale zajímavou platformu a minulý týden se ke mně dostala i zpráva, že jsou nyní regulováni nejznámějším (kyperským) regulačním úřadem.

Ještě se na to mrknu blíže, až budu mít chvilku času a určitě dám vědět 🙂

šp

• #903 Odpověď

Ahoj Honzo, vracím se k tobě zpět ještě s odpovědí na tvoji otázku. Napsal jsem o tom článeček, tak se určitě mrkni! 🙂 Vyjádření o ZOOMTRADERu

• #906 Odpověď

Honza

Ahoj diky radsi pujdu na ten stockpair ten je dobry zejo?

• #924 Odpověď

Anonym

Hele Honzo, já osobně taky obchoduji u StockPair, a jsem absolutně spokojený :)) Žádný problém jsem zatím neměl. ;)))

• #927 Odpověď

Honza

Asi jo asi pujdu na ten stockpair diky chlapi

Odpovědět: Zoomtrader
Informace o Vás:

1 + 9 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.