Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíců.

• Autor

Radek

Ahoj, rád bych se zeptal, zda mohu na Option Time vložit peníze přes bankovní kartu a teprve až po vložení peněz do systému zadat oscanované osobní doklady jako jsou občanka a bank. karta a nebo zda mám nejdříve do systému vložit tyto oscanované dokumenty a pak tam teprve vložit peníze ?

Výběr peněz se musí provádět stejným stylem jako bylo vložení peněz a nebo může být jiným stylem prováděn výběr ?

Díky za info.

• #3257 Odpověď

Ahoj, promiň, že jsem ti neodpověděl na dotaz – nevšiml jsem si ho. Každopádně Optiontime už nefunguje. Máš nějaké jiné otázky Radku? 😉

Odpovědět: Vložení, výběr peněz a dokumenty
Informace o Vás:

5 + 3 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.