Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #346 Odpověď

    Plánujte a zůstaňte disciplinovaní

    S přehledem nejdůležitějším psychologickým aspektem obchodování binárních opcí je disciplína. Najděte si obchodní strategii, která vám bude vyhovovat a následně se jí držte. Profesionálové obchodují podle předem připraveného plánu, zatímco amatéři obchodují na základě intuice, instinktů a často jednají impulzivně. Pokud se přistihnete při tom, že se chováte impulzivně, dejte si krátkou přestávku.

    Úryvek z námi připravované knihy. Sledujte náš web pro získání knihy zdarma!

Odpovědět: Plánujte a zůstaňte disciplinovaní
Informace o Vás:
85 + = 91

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.