Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíců.

• Autor

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli už jste zaslechli/viděli video s ženou z onlineprofit, jak mluví o vydělávání peněz? Popřípadě, jaký na to máte názor.

• #2886 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Zdravím Lenko, já osobně jsem o podvodu již slyšel, nevím jak Štěpán. Dnes jsem koukal i na video, které jste asi myslela.
    Myslím si, že se jedná o další podvod, ale nebudeme dělat předčasné závěry.

Dneska, nebo zítra to prozkoumám a napíši o tom článek, ve kterém bude vše rozebráno. Tak si jej potom přečtěte.

Přeji hezký zbytek dne.

• #2893 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Zdravím Lenko, dnes jsem dopsal článek o podvodu, kde jsem všechno pečlivě rozebral. Myslím, že se máte na co těším.

Článek publikuji dnes, nebo zítra.

Zatím.

• #2895 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Článek je již zveřejněný, omlouvám se za menší zpoždění.

JP

• #2897 Odpověď

Za zpoždění můžu já, omlouvám se. 🙂

• #2947 Odpověď

Věra Jadavanová

Nemysleli jste náhodou podvod profitonline? Co jsem já koukala, je to profitonline.

Odpovědět: onlineprofit
Informace o Vás:

7 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.