ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsíc.

• Autor

Mirek Dostál
    Účastník

Přešel jsem od Top Option na doporučení od známého ke stockpair…. A také kvůli bonusu! 🙂

Dnes +$35!! 🙂

• #450 Odpověď

Ahoj, dobrá práce! 🙂 PS: Stockpair jsem si také v poslední době nějak oblíbil

• #451 Odpověď

Anonym

Ahojte, přemýšlím nad topoption, ale chtěla bych vědět více informací jak začít, jaké používat strategie atd. Prostě vše co je potřeba 😀 Furt se nemohu rozhodnout 😀 Děkuji

• #1361 Odpověď

Jiřina Mičková

Ahoj Štěpáne, náhodou jsem objevila tvé stránky a moc za ně děkuji. Již delsší dobu se o opce zajímám,obchodovala jsem na TopOption, žádná sláva. Teď jsem tu našla demo na Stockpair a platforma je pro mně čitelnější, tak to chci zkusit s nimi. Moc by mě zajímalo, jaké opce obchoduješ nejčastěji, jestli 1,5,15,30 nebo více. To se nikdy nemohu rozhodnout.Nejvíce mi vyhovují 60 min, ale také se často stane, že když ji zvolím, do 30 minut jsem v plusu a pak to projedu.Díky za odpověď

• #1363 Odpověď

Ahoj Jiřino,

děkuji za chválu. Snažím se nám všem pomoci a i díky lidem jako jsi ty – kdo si dá práci mě pochválit – tento web může přežít. 🙂

K věci: Já úplně nejvíce obchoduji 15 a 30 minutové opce. Nepohrdnu ale ani 60 sekundovými, avšak ani několika hodinovými. Záleží, na jaký TimeFrame v MT4 se koukám. 🙂

Hodně štěstí ŠP

Odpovědět: Obchody 18. 8. 2014
Informace o Vás:

8 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.