ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Míra a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíců.

• Autor

OndraCH
    Účastník

čau, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo obchodujete pomocí mobilních aplikací? Myslím, že broker stockpair a topoption tyto aplikace nabízejí.

Přemýšlím, že to zkusím, ale chtěl bych nejdříve slyšel názor někoho, kdo to zkusil. Jestli třeba se to dá srovnávat s tou webovou platformou, nebo je to v něčem jiné. Nebo celkově, budu rád za každou informaci a názor ohledně toho.

Díky moc.

• #2854 Odpověď

Petra

Já pomoc mobilní aplikace občas obchoduji a jsem spokojená. Nějak hodně jsem to ale nezkoumala, prostě jsem obchodovala a přišlo mi to dobrý 😀

• #2860 Odpověď

Míra

mně osobně se dost líbyla ta od topoption, je taková jednoduchá

Odpovědět: Obchodování pomocí mobilních aplikací
Informace o Vás:

2 + = 5

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.