ahoj

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Milan a poslední změna proběhla před 17 hodiny, 41 minut.

• Autor

Určitě všichni víte o BERSI 2.0 strategii. My ale přicházíme s něčím nevídaným. Za pár dní vydáme novou strategii BERSI Scalp!!!

Jedná se o pokračování ságy strategií BERSI, celkem jsem na to mpracoval stovky, ne-li tisíce hodin. Za celou dobu jsem se spojil se studenty ČVUT, s programátorem a obchodníkem z Argentiny a spolu jsme vytvořili něco nevídaného.

Strategii BERSI Scalp. Více info přijde velice brzy. Takže sledujte náš web!

bersi scalp

ŠP

• #3969 Odpověď

Zatím strategie vypadá velice slibně. 🙂 😉

• #4150 Odpověď

Vše už je připraveno! Najdete na http://bersistrategy.com

• #4499 Odpověď

Roman_Mat
    Účastník

Funguje tato strategie. jelikož již pár dní mám u TOPBINARY účet už sem jej aj nabíjel, ale odkaz nefunguje. A na email mi byl poslán odkaz na úplně stejný, nefunkční odkaz?

• #4501 Odpověď

Roman_Mat
    Účastník

No zajimalo by mne zda si musim otevrit uplne novy ucet u TOPBINARY abych strategii mohl vyzkouset a nebo staci pouze nabit stavajici asi tyden stary ucet?

• #4791 Odpověď

diablikxxx
    Účastník

dobry den. neviem stahnout vasi strategii. mam ucet v iq option ale chce to po mne ineho brookera aby som to vedel stahnout a vyskouset. co ted?? viete mi prosim poradit? dakujem Richard

• #4827 Odpověď

Ahoj Richarde – pokud máš účet u IQ Option, ozvi se mi na mail, nebo použij kontaktní formulář dole na spodu stránky ve sloupečku “Rozcestník”.

Pomůžu ti strategii stáhnout.

• #5021 Odpověď

Jan

nejde stáhnout požadavky dodrženy

• #5024 Odpověď

Jakub Bílek

Dobrý den, splnil jsem požadavky a založil si účet u top binary s vkladem 5000Kč. Bohužel mi strategie, ale pořád nejde stáhnout, bylo by možné mi strategii poslat na email ? Děkuji Bílek.

• #5033 Odpověď

Jan

zatím zkouším dva dny spíše od 15:30 hodin a myslím že to jde skoro pořád opačně ale je pondělí tak uvidíme

• #5112 Odpověď

pavel

Zdravím přišel mi email ke stažení bersiscalp ale bohužel odkaz nefunguje můžeš pomoct

• #5154 Odpověď

Martin

Ahoj,

prosím o psolání strategie udělaljsem všechny potřebné kroky ale nelze to prosím oc chtěl bych začit obchodovat!!

Děkuji

• #5164 Odpověď

Ahoj Martine, strategii máš už od včerejšího dne na mailu. 🙂

šp

• #5201 Odpověď

Jozef Blako

Dobry den.
    Mam ucet na IQ Option.
    Chcel by som si stiahnut Bersi scalp.
    Vedeli by ste mi pomoct?
    Dakujem

• #5226 Odpověď

Václav Weinert ( AVRO)

Ahoj Štěpáne, již jsem Ti psal , mám podobný problém jako obchodníci kteří píší přede mnou. Velmi rád bych vyzkoušel Tvou strategii BERSI Scalp na IQ Option .Byl jsem již připraven přihlásit se na TOP BINÁRY ,ale četl jsem Tvé upozornění na přerušení registrací. Díky také za Tvé E maily snažím se z nich co nejvíce poučit
    a vždy tam pro mne něco zajímavého najdu.
    Díky a ahoj Avro

• #5227 Odpověď

Patrik Zapletal

Ahoj Štěpáne, rád bych si stáhnul novou strategii Bersi Scalp, ale jelikož pořád se nelze registrovat na Top Binary, lze použít i jiného Brokera a případně doporučíš jakého? A kde si stahnu tvou stragii? Děkuji

• #5236 Odpověď

Petr Kovar

Ahoj,
    jsem jiz docela dlouho na binarnich opcich, ale doposud nikdo zadnou zjednodusenou kalkulacku ci software sledujici pohyb a pulsy trhu neudelal, krome jednoho systemu zalozeneho na matematice a poctu pravdepodobnosti.
    Jelikoz binarni opce jako takove nikdy nebyly urceny k obohaceni klienta , nybrz naopak, jakozto vsechny platformy na svete pro jeho odlehceni , slusne receno.
    Propady ci vykyvy tesne pred ukoncenim operace s vydelkem jsou jen dukazem manipulovatelnosti takovych platforem, a pokud z dotazu na CNB chapu spravne, tak CNB ani jina komise pro obchodovani na burze nekontroluje software vyuzivany pro binarni opce, jelikoz neni NIKDY soucasti zadosti o licenci , ale dobaveny pozdeji do struktury stranek …
    Tak vitejte ve svete financnich podvodniku 🙂

• #5262 Odpověď

laco

ahoj stepane,kde se da stahnout bersi scalp,kdyz top binary skoncilo?
    dik
    s pozdravem

• #5263 Odpověď

Ahoj všem, kdo chcete strategii, napište mi na mail, zašlu ji (snad) obratem. Ovšem mám poslední dobou mailů opravdu hromadu a proto to někdy může pár dní trvat. Buďte trpěliví prosím

• #5264 Odpověď

Pavel Sodomka

Dobrý den,
    prosím o zaslání strategie BERSI Scalp.
    Děkuji.

• #5266 Odpověď

Lucie Steifová

Dobrý den,
    prosím o zaslání strategie BERSI Scalp.
    Děkuji

• #5267 Odpověď

Milan

Dobrý den,
    prosím o zaslání strategie BERSI Scalp, po tom co Top Binary ukončilo činnost.
    Děkuji

Odpovědět: NOVÁ Strategie BERSI Scalp
Informace o Vás:

+ 42 = 49

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.