ahoj

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 2 dny.

• Autor

Určitě všichni víte o BERSI 2.0 strategii. My ale přicházíme s něčím nevídaným. Za pár dní vydáme novou strategii BERSI Scalp!!!

Jedná se o pokračování ságy strategií BERSI, celkem jsem na to mpracoval stovky, ne-li tisíce hodin. Za celou dobu jsem se spojil se studenty ČVUT, s programátorem a obchodníkem z Argentiny a spolu jsme vytvořili něco nevídaného.

Strategii BERSI Scalp. Více info přijde velice brzy. Takže sledujte náš web!

bersi scalp

ŠP

• #3969 Odpověď

Zatím strategie vypadá velice slibně. 🙂 😉

• #4150 Odpověď

Vše už je připraveno! Najdete na http://bersistrategy.com

• #4499 Odpověď

Roman_Mat
    Účastník

Funguje tato strategie. jelikož již pár dní mám u TOPBINARY účet už sem jej aj nabíjel, ale odkaz nefunguje. A na email mi byl poslán odkaz na úplně stejný, nefunkční odkaz?

• #4501 Odpověď

Roman_Mat
    Účastník

No zajimalo by mne zda si musim otevrit uplne novy ucet u TOPBINARY abych strategii mohl vyzkouset a nebo staci pouze nabit stavajici asi tyden stary ucet?

• #4791 Odpověď

diablikxxx
    Účastník

dobry den. neviem stahnout vasi strategii. mam ucet v iq option ale chce to po mne ineho brookera aby som to vedel stahnout a vyskouset. co ted?? viete mi prosim poradit? dakujem Richard

• #4827 Odpověď

Ahoj Richarde – pokud máš účet u IQ Option, ozvi se mi na mail, nebo použij kontaktní formulář dole na spodu stránky ve sloupečku “Rozcestník”.

Pomůžu ti strategii stáhnout.

Odpovědět: NOVÁ Strategie BERSI Scalp
Informace o Vás:

5 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.