ahoj

Binární opce – Obchodování, strategie a diskuze! Fóra Rady Nikdo na začátku nevyhrává

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3110 Odpověď

  Tomáš

  Zdravím myslím si, že každý obchodník má nějaký svůj zlozvyk, o kterém ze začátku neví a když se ho zbaví, začne vydělávat peníze.

  Jaké jsou vaše zlozvyky/špatné vlastnosti?

  Moje ego, že prostě mě vyšlo pár obchodů, tak si najednou myslím, že jsem král. A taky dost často, že testuju hodně indikátorů a strategií najednou.

 • #3112 Odpověď
  Jiří Procházka
  Jiří Procházka
  Klíčník

  Zajímavé téma Tomáši,

  já osobně jsem dříve měl stejný problém a ještě se mi dost často stávalo, že jsem se nedržel svého obchodního plánu. Naprosto souhlasím s tím, že když se člověk zbaví těchto zlozvyků, bude mít o dost blíže k tomu stát se profitabilním.

 • #3113 Odpověď

  Ahoj, máte oba pravdu. Toto je velice zajímavé téma. Možná bych na to mohl napsat celý článek, ne?

 • #3114 Odpověď

  Pavla

  Nějaký malý článek by se určitě hodil, aspoň bychom si uvědomili v čem děláme tu chybu.

Odpovědět: Nikdo na začátku nevyhrává
Informace o Vás:
6 + = 8

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.