Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíců.

• Autor

Tomáš

Zdravím myslím si, že každý obchodník má nějaký svůj zlozvyk, o kterém ze začátku neví a když se ho zbaví, začne vydělávat peníze.

Jaké jsou vaše zlozvyky/špatné vlastnosti?

Moje ego, že prostě mě vyšlo pár obchodů, tak si najednou myslím, že jsem král. A taky dost často, že testuju hodně indikátorů a strategií najednou.

• #3112 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Zajímavé téma Tomáši,

já osobně jsem dříve měl stejný problém a ještě se mi dost často stávalo, že jsem se nedržel svého obchodního plánu. Naprosto souhlasím s tím, že když se člověk zbaví těchto zlozvyků, bude mít o dost blíže k tomu stát se profitabilním.

• #3113 Odpověď

Ahoj, máte oba pravdu. Toto je velice zajímavé téma. Možná bych na to mohl napsat celý článek, ne?

• #3114 Odpověď

Pavla

Nějaký malý článek by se určitě hodil, aspoň bychom si uvědomili v čem děláme tu chybu.

Odpovědět: Nikdo na začátku nevyhrává
Informace o Vás:

17 + = 24

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.