Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mirek Dostál a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #291 Odpověď

  Mirek Dostál
  Účastník

  Ahoj!

  K binary options obchodování jsem se dostal teprve nedávno. Nejsem žádný profík, ani si na to tedy hrát nebudu. Jen jsem si řekl, že bych si rád povídal s dalšími lidmi zajímajícími se o stejnou věc a navzájem si radil. Doufám, že Vás namotivuji a budete s námi všemi také sdílet nějaké příběhy!

  Osobně obchoduji u brokera Stock Pair. Líbí se mi jejich platforma a stránka celkově. Strategií zatím moc neznám, ale postupně se učím a určitě Vám budu říkat, které mi vycházejí a které ne.

  Mějte se a hodně štěstí!!!

Odpovědět: Mirek Dostál
Informace o Vás:
7 + 2 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.