ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

Jiří K

ahoj diky za rady ohledne Meta traderu 4 opravdu mi to pomohlo a ted uz vic dokazu odhadnout kam graf pujde. ale chtelo by to vic strategii pridat na web.. ale jinak super 🙂 J

• #2540 Odpověď

Ahoj,
    strategií tu už máme spoustu, mrkni na 🙂

ŠP

• #4689 Odpověď

Honza
    Účastník

Ahoj,

jde do MT4 dát graf BITCOINtu?

Předem díky za odpověď
    Honza

• #4700 Odpověď

Ahoj Honzo,

určitě to jde, ale musíš si vybrat MT4 od sprostředkovatele, který nabízí jeho obchodování. Mrkni zda třeba bitfinex nabízí MT4.

• #4782 Odpověď

Michaela

Ahoj Štěpáne,
    prosím o radu, nejde mi stáhnout MT4 do macbooku. Když to stahuji přímo z jejich stránek, tak mi to jde ale pak se nemůžu registrovat do demo účtu, píše mi to že pro ČR není přístupný. Děkuji za radu

Odpovědět: Meta Trader
Informace o Vás:

8 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. [
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.