ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 2 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #664 Odpověď

  Jiří K

  ahoj diky za rady ohledne Meta traderu 4 opravdu mi to pomohlo a ted uz vic dokazu odhadnout kam graf pujde. ale chtelo by to vic strategii pridat na web.. ale jinak super 🙂 J

 • #2540 Odpověď

  Ahoj,
  strategií tu už máme spoustu, mrkni na 🙂

  ŠP

 • #4689 Odpověď

  Honza
  Účastník

  Ahoj,

  jde do MT4 dát graf BITCOINtu?

  Předem díky za odpověď
  Honza

  • #4700 Odpověď

   Ahoj Honzo,

   určitě to jde, ale musíš si vybrat MT4 od sprostředkovatele, který nabízí jeho obchodování. Mrkni zda třeba bitfinex nabízí MT4.

 • #4782 Odpověď

  Michaela

  Ahoj Štěpáne,
  prosím o radu, nejde mi stáhnout MT4 do macbooku. Když to stahuji přímo z jejich stránek, tak mi to jde ale pak se nemůžu registrovat do demo účtu, píše mi to že pro ČR není přístupný. Děkuji za radu

Odpovědět: Meta Trader
Informace o Vás:
75 + = 83

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.