Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #328 Odpověď

  Ahoj,

  začínám psát seriál o používání společnosti Meta Trader 4. Pro mě je to velice důležitý software, bez něhož bych asi nikdy nedosáhl těch úspěchů, kterých dosahuji teď.

  Určitě sledujte náš web a přiučte se něčemu novému. Odkaz na seriál: https://opcebinarni.com/rubrika/meta-trader-4-serial/

 • #2865 Odpověď

  Peter Bližnák

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné mít MetaTrader4 i v mobilu? Četl jsem tento článek https://opcebinarni.com/aplikace-obchodovani-binarni-opce/ a metatraderu4 tam nic nebylo. Tak bych se chtěl zeptat jak to teda je, kdybych ho chtěl mít například v tabletu. Děkuji

  • #2867 Odpověď

   Ahoj,

   ano, existují aplikace pro iOS a android. Jediný rozdíl je v tom, že tam bohužel nejdou použít vlastní indikátory, které např. stáhneš u nás na webu.

   ŠP

Odpovědět: Meta Trader 4
Informace o Vás:
+ 20 = 27

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.