ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíců.

• Autor

Anonym

Ahoj, před pár dny jsem si konečně přečetl tu knížku od vás, a musím říct že je super :)) , člověk tam najde spoustu užitečných informací. Děkuji za poslání této knihy 😉

• #656 Odpověď

Ahoj, díky moc za pochvalu! 🙂 Kdybys něco potřeboval neváhej se zeptat 🙂 Štěpán

• #669 Odpověď

KubaK

Ahoj, chtel jsem se zeptat jestli budete nejak rozsirovat treba ve clancich tu psychiku tradera. Docela jsem se v tom nasel tak me zajimalo jestli bys to nemohl nejak rozsirit a dat rady? Diky

• #835 Odpověď

Ahoj, promiň že odpovídám tak pozdě, ale vůbec jsem si té zprávy nevšiml. Určitě plánuji psychiku tradera ještě o něco více rozebrat a možná, pokud budu mít dostatek nápadů, udělat o ní i celý seriál.

Co ty na to? ŠP 🙂

• #2562 Odpověď

Anonym

Ahoj, bylo možné přeposlání Vaší knihy na mail.Chtěl bych se o binárních opcích dozvědět trochu více než se pustim do obchodování.Díky Milan

• #2564 Odpověď

Ahoj, pošlu ti ji. 🙂

• #2584 Odpověď

Akio

Dobrý den, bylo by možné mi knihu také zaslat, popripadne kde se da sehnat?

• #2590 Odpověď

Akio

Díky, už stahuju 😉

• #2591 Odpověď

Ahoj, super! Bylo by skvělé, kdybys pak napsal, jestli se ti kniha líbila, nebo ne a případně co vylepšit. Co ty na to? 🙂

Odpovědět: Kniha o binárních opcí
Informace o Vás:

+ 37 = 43

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.