Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #5419 Odpověď

  Martin

  Dobrý den, jsem úplný začátečník a přemýšlím, že bych začal s opcemi…chtěl bych se zeptat, jaký doporučujete počáteční kapitál, aby to mělo vůbec cenu a jakou pak vložit částku na jednotlivé obchody….nepotřeboval bych ani vysoké výdělky (stačilo by třeba 3000-4000 měsíčně). Děkuji za radu

 • #5837 Odpověď

  Ahoj Martine,

  pro začátek bych na 100% doporučil vyzkoušet si tak na týden, dva demo účet. Poté uvidíš, zda tě to vůbec baví. 🙂 Začít můžeš prakticky už s kapitálem 10 USD, ale to moc nedoporučuji. Pro začátek by ti mělo stačit 100 USD a začít s obchody s 1 USD.

  Poté uvidíš a ucítíš, zda “máš na to” vkládat více peněz, nebo zda s obchodováním neskončíš.

  Radím: Zkus demo, pak 50-100 usd a uvidíš. Dej vědět!

  šp

Odpovědět: Kapitál
Informace o Vás:
33 + = 35

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.