Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2640 Odpověď

  André

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jaká je nejlepší strategie pro nováčky? Právě začínám a nevím, podle jaké strategie se řídit. Děkuji za odpověď.

 • #2651 Odpověď

  Ahoj.
  Do začátku je dobré použít signálovou, nebo kuličkovou strategii. Ovšem používej je jen na demu, aby ses tak nějak naučil, jak se ceny chovají.

  Poté doporučuji podobné strategie vynechat a naučit se price action obchodování. Mrkni na seriál technické strategie u nás na webu. 🙂

Odpovědět: Jaká je nejlepší strategie pro nováčky?
Informace o Vás:
1 + 9 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.