Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #247 Odpověď

  Podle čeho soudíte, který broker je nejlepší a použijete ho?

  Já osobně rád používám brokery, kteří mají rychlou odezvu a příjemné uživatelské rozhraní. Pokud trvá minutu, než se obchod po kliknutí u brokera zobrazí, vyvolává to ve mně pocit, že by mě mohli oškubat.

  Nemám také osobně moc rád velice složité rozhraní, ale to je určitě věc názoru a každému vyhovuje něco jiného. Proto se Vás ptám, jak jste na tom vy?

 • #325 Odpověď

  ondra
  Účastník

  Ahoj Štěpáne, s tím uživatelsky přívětivým a jednoduchým rozhraním to máme stejně, nesnáším přeplácané a graficky nehezké obchodní platformy. Brokera vybírám také podle hodnocení na internetu, vždy se raději přesvědčím že broker je bezproblémový. 🙂 🙂

Odpovědět: Podle čeho si vybíráte brokera?
Informace o Vás:
8 + 2 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.