ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  TomasPazourek a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíců.

• Autor

Peter Janák

Dobrý den, zajímalo by mě, jak jste se dostali k binárním opcím?

Já osobně mám vcelku zajímavý příběh, proto jsem se také rozhodl, že vám ho povím. Snad vás tím nebudu nějak obtěžovat. Nejedná se o žádnou srdce rvoucí story, ale tak je to takový malý příběh.

Zhruba před 2 lety jsem přišel o byt z důvodů, které zde zmiňovat nechci, ale tak asi je každému jasné o co šlo. Jaké jsou klasické důvody, že člověk přijde o byt, to si asi každý domyslíte sám. No a musel jsem přežívat u kamarádů, což nebylo zrovna ideální. Po nějaké době začalo skřípat, přesněji řečeno, začalo to skřípat v době, když jsem přišel o práci, z ne zrovna příjemných důvodů.

Když jsme přišel o práci, hledal jsem nějakou alternativu, jak bych si mohl nějaké peníze vydělat, protože už jsem neměl ani byt ani práci a v bytě už jsem nemohl dále setrvávat. Můj dobrý kamarád už od 20 let vydělával celkem dost peněz, nejdříve dělal pojišťováka a potom začal obchodovat s opcemi. Také on mě k tomu dotáhl a jsem mu za to moc vděčný. Říkal jsem si, že nemám co ztratit, tak jsem si od něho půjčil pár tisíc a pomalu, hodně pomalu jsem se začal s binárními opcemi seznamovat a poté jsem začal i obchodovat.

V tuto dobu se dá říct, že jsem celkem úspěšný obchodník. Dokážu splatit nájem, koupil jsem si auto a všechno je tak nějak lepší. A to nevydělávám nějaké zázračné peníze, ale všechno je lepší než to, jak jsem žil předtím.

Trochu jsem zariskoval s půjčením peněz od kamaráda, ale vyplatilo se. Také jsem mohl být ještě “větší” ubožák, ale nyní se mám fajn. Jak se říká, risk je zisk. Mě se to povedlo a jsem za to hrozně šťastný. Já jsem v binárních opcích našel svůj způsob vydělávání peněz.

No a to je konec mého příběhu, snad vás to čtení aspoň trochu bavilo.

Přeji všem hodně úspěchů v životě a pamatujte, vždy si važte všeho co máte i pokud je to ta nejmenší věc.

• #2926 Odpověď

Romana Brixí

Zajímavý příběh, myslím si, že nejste sám, kdo něco podobného zažil. Můj kamarád měl podobný problém, ale také to nějak zvládl, ale ve většině případů, to dobře nedopadne. Já se binárním opcím až tak nevěnuji, mám normální práci a beru to spíše jen jako takový koníček.

• #3251 Odpověď

TomasPazourek
    Účastník

Já se k binárním opcím dostal přes známého, který už pár let obchoduje. Pamatuji si, že když začínal, pořád na to nadával. Chvíli obchodoval a chvíli zase ne. A teď obchoduje velice často, za ty roky nabral spoustu zkušenosti, které teď nádherně využije. Nedávno jsem se s ním bavil a tak trochu mě do toho zatáhl, tak uvidíme no. Jsem řád, že mám jako podporu takového zkušeného obchodníka, jako je on.

Uvidíme no, jak to půjde dál 😉 Hodně štěstí všem.

Odpovědět: Jak jste se dostali k binárním opcím?
Informace o Vás:

8 + = 16

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.