ahoj

Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

• Autor

kachnak

Ahoj, koukam na vasi stranku a zaujalo me obchodovani s opcemi, ale nemam ted moc penez. Mohl byste mi vysvetlit jak to funguje s tim bonusem?? Diky Kachna

• #286 Odpověď

Ahoj!

S bonusem to u brokerů funguje jednoduše. U většiny brokerů, aby si získal bonus, musíš vložit minimálně určité množství peněz jako svůj první vklad. Například $500.

Poté už bonus obdržíš automaticky, ale sáhnout na něj budeš moct až v době, kdy takzvaně protočíš celý vklad X-krát (každý broker má X jiné). Protočení znamená, že pokud bude tvůj vklad např. $1000, musíš uskutečnit obchody za $30 000 a poté získáš bonus a budeš si s ním moci dělat, co chceš – vybrat, nebo obchodovat. Vím, že se to číslo zdá vysoké, ale pokud to myslíš s obchodováním vážně, máš to hned.

Snad jsi to pochopil. 🙂 Neváhej se zeptat, pokud ne.

• #1211 Odpověď

Erik

čau, hele využil jsem ten bonus od brokera EZTrader, těch 50 dolaru. Dostal jsem se asi na 85 dolaru, můžu to ted vybrat, nebo jak to je ?? Dík

• #1232 Odpověď

Ahoj,
      brokera EZTrader nedoporučuji. Bohužel nevím, jak to tam chodí, protože jsem s ním sám nikdy neobchodoval.

Kdyžtak se mi ozvi na mail a můžeme to probrat, jak a co 🙂

ŠP

Odpovědět: Jak funguje bonus
Informace o Vás:

+ 51 = 58

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.