Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 8 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #703 Odpověď

  Anonym

  Ahoj, toto téma jsem se rozhodl založit, protože na diskuzních fórech se vždy dozvíte něco zajímavého a užitečného. Proto jsem se rozhodl že sem napíšu svoje nejoblíbenější a mnou nejvíce navštěvované fórum.

  http://www.financnik.cz/forum/read.php?17,2548,page=1

  Pokud máte někdo taky nějaké oblíbené, tak sem sním ;))

 • #1095 Odpověď

  Lukáš

  zdar, sice to není fórum, ale tuhle stránku mám dost rád. Stránka je v angličtině. Najdete tam strategie a různé novinky.

  http://www.binarytribune.com/

  mějte se 😉

  • #1102 Odpověď

   Ahoj díky za stránku. Našel jsem na ni nějaké zajímavé informace. Nějaké bych možná mohl přeložit na náš web do češtiny, ne? 🙂

  • #3011 Odpověď

   Dragon321

   To by si mohl Štěpáne 😉 Vždycky je dobré mít co nejvíce informace, z více zdrojů.

  • #3012 Odpověď

   Dobře, dragoune, budu se snažit…

 • #3448 Odpověď
  Jiří Procházka
  Jiří Procházka
  Klíčník

  Já osobně dost pročítám toto fórum: http://forums.binaryoptionsthatsuck.com/

  Je tam tisíce příspěvků na téma binární opce.

 • #4731 Odpověď

  Patrik

  Ahoj, nevíte o nějakém chatu, kde by se v reálném čase hodnotila aktuální situace na trzích, a pro a proti, do jaké pozice aktuálně vstoupit nebo nevstoupit? Všichni u toho sedíme, ale víc hlav, víc ví, tak proč naše úvahy nekomentovat veřejně a učit se tak od sebe…

  • #4748 Odpověď

   Ahoj Patriku, mám takový pocit, že na IQ Option je chat 🙂 My jsme taky dříve chat měli, nejvíce tam bylo asi 12 uživatelů najednou, radili jsme si skoro každý den – ale pak už tam lidé nechodili a my jsme ho zavřeli. Možná do budoucna ho zase otevřeme

Odpovědět: Diskuzní fóra o binárních opcích
Informace o Vás:
+ 5 = 14

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.