Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

• Autor

free-diamond-app

Za poslední asi měsíc mi přišla spousta dotazů na FREE DIAMOND APP a zda-li je to aplikace, kterou bych doporučil, nebo od ní spíše odradil.

Co je to FREE DIAMOND APP

Free diamond app je jedna z aplikací, které by vám měly automaticky pomoci vydělávat peníze. Radí vám, jaké obchody uskutečnit, to ale ve skutečnosti není ve váš prospěch. Mají domluvu s brokery a naschvál vás nechají přijít o veškerý váš kapitál.

Znaky, proč DIAMOND APP je podvod

Říkají, že mají provize z vašich zisků. To je ale nesmysl, nemyslíte si? Proč by jim broker dával peníze za to, že ho nechají obrat?

Kdyby sami věděli, kam se trh povine, proč by to rozhlašovali mezi lidi a nevydělávali si radši sami své peníze?

Říkají, že sdílí systém jen s omezenou skupinkou lidí. To není pravda a jen vás tím chtějí takzvaně namotat!

Snad jsem vás přesvědčil a pomohl vám ušetřit vaše těžce vydělané peníze

• #574 Odpověď

Haluz

Dík za zkušenost, taky jsem měl z tohoto programu brouka v hlavě.. Rozum mě donutil myslet, myšlení mě dovedlo sem, tady jsem zjistil že bych prodělal.. TZN.: Opět mi můj zdravý rozum ušetřil čas,peníze i nervy 😀

• #577 Odpověď

Ahoj, to je dobře, proto jsem to sem napsal! 🙂

• #658 Odpověď

golyalpha

Teď se rozmáhá Free Diamond App, sice tvrdí že i oni mají z našich ZISKŮ peníze,ale ve skutečnosti je mají z našich ZTRÁT.

• #942 Odpověď

Trochu jsem tento příspěvek upravil, protože mi bylo sděleno, že je trochu nepřehledný 🙂

• #950 Odpověď

Mirka

Už jsem párkrát přemýšlela, jestli zkusit DIAMOND APP, ale teď už to rozhodně zkoušet nebudu. Děkuji 😉

• #1148 Odpověď

Miroslav Osička

Dobrý den,
    nějakou dobu už přemýšlím, že obchodování s binárními opcemi zkusím, ale zatím jsem ve fázi sbírání informací. Aplikace FREE DIAMOND APP je docela okatý podvod, stejně jako třeba BinaryBotPro a spousta dalších, ale na druhou stranu mě tyto “náborové” akce přiměly o tomto druhu obchodu přemýšlet. Máte nějakou – jakoukoli radu do začátku? Děkuji

• #1152 Odpověď

Ahoj, pokud chceš rady ohledně obchodu binárních opcí, jsi na správném místě. Na tomto webu zveřejňuji články přímo z tohoto oboru. Články, které bych doporičil přečíst najdeš zde a zde také. Hodně štěstí.

Pokud máš jakýkoli dotaz, určitě se neboj napsat komentář ke článku, nebo přímo na můj email stepetrivy@gmail.com

• #1547 Odpověď

Karel Č.

Takze tahle stranka je podvod? PRisla mi do posty a zajima me to odpovez prosim libi se mi diky

• #1551 Odpověď

Ahoj Karle,

Bohužel ti musím říct, že se o podvod jedná a v žádném případě nedoporučuji se daným systémem řídit.

ŠP

• #1573 Odpověď

Jiřina Mičková

Ahoj,před pár dny mi prošla demo verze SOXANGE, je to kopírování obchodníků. Hledala jsem o tom něco na netu,dost je vychvalují, ale přide mi to jako reklamní blogy. jen někde na němcích je dost rozcupovali. Že jakmile se vleze za živé peníze, spíš se prodělá. Máte s tím někdo zkušenost nebo informace?

• #1582 Odpověď

Ahoj, to je také na forex a ne na binární opce. Každopádně “teoreticky” by to fungovat mělo, jenže ozkoušené to nemám.

• #1605 Odpověď

Jiřina Mičková

Tak už jsem našla odpověď na SOXANGE. našla jsem nějakou skupinu v angličtině, co to 9 dní testovali v reálu a zjistily, že propojení vstupů s těmi úspěšnými obchodníky je záměrně zdžováno v čase, tak ty kopírované obchody nejsou totožné a účet prodělává.Takže zase nic 🙂

• #1606 Odpověď

Jiřina Mičková

a je to propojeno s InteractivOption, tak by to mělo být na opce

• #1711 Odpověď

Pavel

Chce to na tyhle “zaručený metody” dávat pozor a zamyslet se..

• #1721 Odpověď

Ano to je pravda. Mnohdy nás od prodělaných peněz dokáže odvést běžný selský rozum. 🙂

• #2279 Odpověď

Mirek

Zjistil někdo více k tomu SOXANGE ? Děkuju za info

• #2280 Odpověď

Soxange by mělo fungovat podobně, jako eToro, nebo se pletu? A o eToro jsem moc pozitivních zkušeností neslyšel…

Prakticky se jedná o to, že vás společnost nechá kopírovat obchody “úspěšných obchodníků” jenže tyhle obchody vůbec nemusí být vůbec reálné a proto se dost možná stane, že o peníze přijdete.

• #2537 Odpověď

ondrej

Ne že bych tomu plně věřil, kdo by nechtěl si vydělat peníze a mít klidný život. Jen tedy nechápu, když je to podvod, jak je možné že stále tyto chctáky fungují? Navíc, podělají pár tisíc lidí o pár stovek tisíc, ale po druhé snad by lidi nebyli tak hloupí, neopakovali by tuto skušenost. Tak vlastní člověk se může nechat napálit jen jednou, po druhé by to byl vůl. Nemám i já trochu pravdy?

• #2538 Odpověď

Ahoj, fungují proto, že lidí je na světě 7 miliard a pořád se rodí noví. A lidé se většinou s tím, že je někdo podělal o několik tisíc moc nechlubí a proto se toto slovo – že by to lidi zkoušet neměli – dál nešíří.

PS: I volů je tu spousta. 🙂

Odpovědět: Podvod: Free Diamond Cash App
Informace o Vás:

+ 2 = 6

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.