ahoj

Binární opce – Obchodování, strategie a diskuze! Fóra Pokec o binárních opcích Celé binárne opcie sú jeden veľký scam???

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 3 dny.

• Autor

Roman

Ahojte. Som v tomto celkom nový ale napriek tomu sa mi ťažko verí tomu ze za pár klikov pri dobrom odhade sa vie človek dostať k pomerne slušným peniazom. A tak stále patram na nete a čítam názory ľudí ktoré sú rôzne. 100 ľudí 100 chuti. Natrafil som však na toto video ktoré vystihuje to co si o tom v podstate myslím ale nechcem si to pripustiť lebo verím že je to cesta ako sa dostať k peniazom.

Ak budete mat čas pozrite si toto krátke video a vyjadrite sa prosím.

Ďakujem.

• #4261 Odpověď

Ahoj,

vše záleží na tom, jak se k tomu člověk jako takový postaví. Když to bere jako regulérní investinčí příležitost, lze to považovat za naprosto férový byznys.

Velké procento lidí však binární opce bere jako takovou zábavu – mezi tyto lidi se (občas) řadím i já. Občas si jen tak otevírám obchody pro zábavu, vždy třeba s 1 až 10 USD. Jen tak, např. při povídání s přáteli, když jim to ukazuji a tak – je to sranda 🙂

A další skupina lidí to bere jako gambling – bohužel, je to tak. Řeknou si, že když nevydělali dnes, zítra to vyjde, a když ne pak, tak za týden, atd, atd…

Doufám že jsem odpověděl dobře na tvou otázku 🙂 Kdyžtak se ptej

• #4486 Odpověď

Libor
    Účastník

Ahoj, o affiliate lincích nikdo samozřejmě nemluví. Proč by to dělal? O binární opce jsem se opět začal zajímat a zajímalo by mě, jestli se mi ozve někdo, kdo podle návodů a rad hlavně na stránkách https://opcebinarni.com/ už je v plusu a to minimálně po dobu 1. roku a více a kdo se tomu věnuje pravidelně. Bohužel na netu se nakonec z každého, kdo nabízel 100% návod, vyklubal podvodník resp. podvodný systém. Ale musím uznat, že stránky https://opcebinarni.com/ máte opravdu pěkně udělané. A ještě něco na zamyšlení. Proč spoustu rad a návodů nabízíte zadarmo ? A nejsou binární opce u jakéhokoliv brokera nastaveny tak, aby nakonec klient u něj nechal všechny své peníze ? Omlouvám se, ale zatím jsem velký skeptik. Nečím jsem si již prošel a v dnešní době, co všechno se dá naprogramovat, by člověk už neměl být naivní jako např. před 5,10 a více lety …

• #4699 Odpověď

Ahoj Libore,

to, proč na stránkách nabízíme rady je jednoduché. Zaprvé si to můžeš přečíst na stránce o nás, ale také nás (mě) to baví. Když člověk píše články, rady a novinky, sám se nad tím více zamyslí a lépe si to pak “vryje do paměti”, takže i pro mě je to takový “trénink obchodování” 🙂 Další věc je, že díky návštěvnosti na webu si přijdeme na nějaké peníze se kterými sami můžeme obchodovat dále.

Jinak nemyslím si – nebo alespoň jsem to ještě nepoznal – že by takto byly platformy naprogramované. Ty si přeci musí projít kontrolou od CySEC apod, než budou uvedeny na trh. A kdyby tam byla nějaká taková “díra” tak dostane firma pěkně mastnou pokutu.

Bohužel si osobně myslím, že 95% lidí, kteří u brokera své peníze nechají, si za to může samo a to nezvládnutím emocí a podstupovaním moc velkých rizik – s tím se lidem u nás na webu snažíme také pomoci, např. v seriálu money managementu nebo v našem emailovém kurzu..

ŠP

• #4732 Odpověď

Croox

Nazdar lidi =) tak jsem procetl cely zdejsi manual a dosel jsem k prekvapivemu nazoru. Cele obchodovani na burze je hrozne podobne hrani pokeru! =D

Stejne jako u obchodovani na burze, tak i v pokeru je velmi dulezite dodrzovat moneymanagement(stop loss), pocitat pravdepodobnosti, vyuzivat ruzne strategie, myslet dopredu,… Vydelavas z domova od pocitace. Poker ma take vlastni slang, kteremu rozumi jen pokerova komunita. Misto brokera mas hernu, mistro komise mas rake. Na ziskovost se take hledi z dlouhodobeho hlediska (ratio). Jako analizujes sve obchody, v pokeru analyzujes svoji hru, jestli jsi neco mohl udelat lepe. Disciplina, psychika a celkovy mindset jsou velmi podobne jak pro obchod tak pro poker (nervozita, adrenalin, bez premysleni dohanis money, kdyz jsi v minusu,…). Muzes mit na ruce esa ale stejne to projedes proti horsim kartam a stejne tak na burze nemas nic jisty, i kdyz pro tebe mluvi procenta. Mraky pomocnych softwaru mas k pokeru taky, stejne jako literatury a online vzdelavacich prostredku. Na burze i v pokeru na sobe musis makat, abys neceho dosahl a byl za vodou….  (coz ja samo nejsem, jinak bych tyto stranky nanavstivil =D ) v pokeru take vydelas tisice dolaru za mesic a nemusis byt top hrac v telce.

Vyhody pokeru oproti obchodu na burze z meho pohledu: broker ti neda z komise nazpet ani cent (herny vraci procenta z raku jako soucast vernostniho programu). Na burze jsi hozen do vody mezi zraloky a koukej plavat (v pokeru se muzes vypracovat od nuly a jako zacatecnik hrat se zacatecnikama o male penize). Chces mit dobry money zaklad pro obchod na ? Sezen si 30 000 dolaru (v pokeru je minimalni vklad 10 dolaru =D , ale optimalni je do zacatku 100 dolaru). Nevim jak to chodi na burze ale poker je hlavne zabava =) 

Na obchodovani na burze se mi zase libi to, ze hned jde o velke penize. Ale jasne ze vetsinou ne do plusu =D

Tak takhle to vidim ja =)  jestli tedy hledate nejaky zajimavy online privydelek,  pustil bych se radeji do bezpecnejsiho pokeru, nez vrazit 30tis. dolaru do burzy, ve ktere stejne neumis chodit =) popripade poker doporucuji zacinajicim pozicnim obchodnikum, kteri maji dostatek volneho casu. Je to sranda =)

Tod muj postreh. Croox

• #4747 Odpověď

Ahoj Crooxi, díky za zajímavý názor, to jsem ještě neslyšel. 🙂 Mimochodem, obchodovat např. u IQ Option můžeš už s 1 USD! Takže ne 30 000 Jako ty píšeš 🙂

Jinak např. broker stockpair dříve měl (možná ještě má, nejsem si jistý) věrnostní program, kdy vracel 1 – 3 % ze všech proobchodovaných peněz.

Drž se.

• #4775 Odpověď

Croox

Mas pravdu Stepane. 30 000 neni pro opce ale pro komodity, ktere kupujes po tunach…(jestli to dobre chapu)… je videt, ze na vernostni programy si brokeri nepotrpi =) dekuji za tvou reakci. Croox

• #4956 Odpověď

Peeter

Ahojte, obvykle do for moc nepřispívám ale protože z ruznych prispevku citim velkou nejistotu potencionálních obchodniku, rozhodl jsem se napsat par rad a doporuceni.
    Binarni opce rozhodne nejsou podvod. Je to spekulativni business stejne jako akcie, Forex atd. BO jsou specificke tim, ze se daji rychle (radove v mesicich) vydělat i prodělat opravdu velke peníze. Jenze jak na to ? Obchodovat BO je principialne jednoduche, ale tim se nedejte zmast. Vydelavat peníze jednoduche vůbec není a jsou to nejperněji vydelane snadne prachy. Dovolil bych si doporucit nekolik rad. 1) Nehledejte zadnou zazracnou strategii – takova není. 2)Vytvorte si svou vlastní – to je cesta k uspechu. Trnita ale při trosce trpelivosti uspesna. 3)Necekejte (obzvlast novacci), ze po tydnu obchodovani z vas budou milionari – nebudou. 4)Nebojte se toho. Vlozte do toho POUZE peníze které nepotrebujete (nikoli ty poslední co mate). Jde o to, ze když vložíte poslední peníze obchodujete ve stresu a to je spatne. Když vas pripadna ztrata penez nijak neohrozi pak se můžete plne soustředit na obchodovani. 5)Nezmatkujte. Obchodovani na Forexu nebo BO je stresujici zalezitost a mnoho obchodniku prodela peníze jen proto, ze zmatkuje. 6)Pokud nejste vylozeny novacek (který ani nevi jak na to) kašlete na demo. Demo dava proti realnemu trhu zkreslene výsledky. Znam obchodniky kteří jsou na demu v plusu a v realu v minusu. Hlavni roli totiž hraje stres a je potřeba ho co nejdriv zvladnout. 7)Nevkládejte na ucet prilis mnoho penez ale ani prilis malo. Na Forexu se da zacit obchodovat i se 100$, ale na BO ne. Doporucuji minimalne 300$ (pro zkusene obchodniky). Pro zacatecniky 1000$. Je to proto, protože minimalni vklad na obchod je 1$ (u IQoption) a 100 dolarovy ucet se rychle vycerpa a zacatecnik je frustrovany tim, ze zrusil ucet. 8)Nezoufte ani při opakovanych neúspěších. Obchodovani na Forexu ale zejména na BO vyžaduje nebetyčnou trpelivost a VLASTNI zkusenosti (ty se nikde nedaji koupit), ty se daji jedine nabyt a to obchodovanim. Pocitejte s tim, ze ze zacaku budete ztratovi a nedejte se odradit. Když nebudete, tim lip ale pocitejte se ztrátou a budte na ni vnitrne pripraveni. 9)Vyberte si POUZE licencovaného a regulovaného brokera, vse ostatní je podvod bez ohledu na to co vam slibuji. 10)Porad analyzujte a sledujte graf. NEEXISTJE zadny zazracny indikator, pouze ten ve vasi hlave. Mejte také na pameti, ze NIC není stoprocentni a cele obchodovani je relativni zalezitost.
    Když jsem před lety zacinal na Forexu, zrusil jsem ze zacatku dva ucty a na BO jsem zrusil jeden. Ale nezabalil jsem to a dnes dosahuji na Forexu zhodnoceni cca 150% rocne. Na BO je to ovšem jiné a zde dosahuji 100% mesicne. Ale jsem uz hodne zkuseny obchodnik a k tomu jsem se musel prokousat a verte mi, byla to trnita cesta. Ale pokud vydržíte, odmena je VELMI sladka.

• #4958 Odpověď

Ahoj Peeter. Díky moc za super shrnutí, dokonce i všechny tvoje tipy dávají naprostý smysl a myslím si, že by si je měl každý obchodník přečíst. Díky ještě jednou a přeji hodně štěstí i nadále!

Odpovědět: Celé binárne opcie sú jeden veľký scam???
Informace o Vás:

5 + 3 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
TOPlist