Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Ondřej Bubeníček a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 3 dny.

• Autor

Ondřej Bubeníček

Ahoj Štěpáne, potřeboval bych poradit ohledně základní věci a tou je nastavení expiračního času u demo účtu iq option. Jsem řádně zaregistrován u tohoto brokera a základní strategie tech. analýzi díky tvým seriálům také ovládám. Akorát stále obchoduji opce s expirací 15 s a nevím si rady, jak jak obchodovat s jiným časem expirace. Když si u iq option vybírám jakou opci chci obchodovat a zkusím opce o délce expirace 1h stejně obchoduji s opcemi 15s. Rovněž tak, když v liště výběru expiračního času zvolím opce 15 minut, nezobrazí se mi žádné možnosti s tímto exp. časem. Čím to je? Je to tím, že obchoduji zatím a pouze v demo účtu?

Předem Ti děkuji Ti za rady. S pozdravem Ondřej

• #5844 Odpověď

Ondřej Bubeníček

omlouvám se, napsal jsem chybný údaj. Mohu obchodovat pouze s opcemi o délce expirace 30 s.

Odpovědět: čas expirace u demo účtu IQ OPTION
Informace o Vás:

9 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.