Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4688 Odpověď

  David Mikula

  Zdravím! Mám jednu otázku ohledně brokera topbinary. Zaregistroval jsem se u brokera, vložil jsem peníze a potom mi volali. Mluvil jsem s nějakou ženskou co pamalu ani neuměla mluvit česky a pořád mi říkala něco o retenčním manažerovi, že když vložím ještě 5000 tak ho dostanu. Co to ten reteční manažer je a proč bych měl vlkádat o dalších 5000 navíc, abych ho získal? Myslel jsem neprve že je pro všechny, ale pak mi sdělila že je jen pro lidi co vložili 10000 a víc.

  Dík za odpověd

 • #4698 Odpověď

  Ahoj Davide, díky za zprávu, snad ti odpovím dobře.

  Je pravda, že poslední dobou se jejich zákaznická podpora zhoršila, nejsi první, kdo si toho všimnul. Asi mají hodně práce a musí nabírat nové a nezkušené lidi. 🙁

  Retenční manažer je člověk, který se o tebe stará – pomáhá ti s použiváním platformy, vkladem či výběrem peněz, volá ti, když je na trhu nějaká situace, která by stála za zobhodování, nebo nabízí webináře.

  šp

Odpovědět: Broker TopBinary
Informace o Vás:
+ 12 = 19

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.