Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Zdeněk a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 1 den.

• Autor

Petr Novotný

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s brokerem IQ option? Pořád na to vidím reklamu, tak by mě zajímal něčí názor. Díky.

• #3348 Odpověď

Ahoj Petře,

na tohoto brokera se připravuji dělat podrobnou recenzi, takže když chvíli vydržíš, tak se dočkáš. 🙂

Š.

• #3870 Odpověď

Petr

Po půl roce jsme se konečně dočkali co Štěpáne?? 😀 😀

neboj je to jen vtip

• #3397 Odpověď

Monika Raisová

Také jsem zvědavá, ještě jsem neměla možnost tohoto brokera vyzkoušet, i když ho vidím všude. Vždy když něco hledám o binárních opcích, je tam IQ option. Abych pravdu řekla, platforma kterou broker má, vypadá opravdu hezky, tak uvidíme no. Počkám si na vaši recenzi Štěpáne.

• #3445 Odpověď

Martin

Dobry den,

chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s vyberem penez u tohoto brokera?

Pokud budu chtit provest vyber skrz kartu je zde nejaky specialni poplatek nebo budu platit pouze za zahranicni prevod (tedy v ramci sve banky)?

Diky za zodpovezeni!!

• #3462 Odpověď

Ahoj Martine, nejsem si jistý.

Ale u ostatních brokerů je nejlepší vybírat si peníze na skrill. U bankovního převodu jsem vždy platil poplatky cca 200 Kč..

ŠP

• #3986 Odpověď

Biker
    Účastník

Zdravím všechny,
    U IQ option jsem jen dva měsíce a zatím se vlastně seznamuji a učím pohybovat v jejich platformě. Často mám ale potíže zahájit opci, kdy je velmi pravděpodobný ziskový výsledek – broker mě odmítá “z důvodu vysoké volatility” a doporučuje nové zadání obchodu (jiný čas a směr opce). Prostě vybíhá oznámení o nepřijetí opce.
    Zkouším to nepřetržitě dál třeba i padesátkrát a neustále “přebíjím” odmítání.
    Ovšem, pokud okamžitě zkusím uzavřít stejnou opačnou opci s malou pravděpodobností úspěchu, obchod je přijat ihned bez odmítací hlášky, najednou volatilita, časový úsek ani výše vkladu nevadí! Není to ojedinělé, ale stává se mi to téměř vždy v těchto případech.
    PODRAZ, ne?
    Stává se to i dalším? Díky za odpovědi.
    Ahoj Biker

• #5405 Odpověď

Pepa

Ahoj, obchoduje někdo z vás u IQ Option binární opce? Dnes se mi nedaří se k nim přihlásit, neví někdo co se děje? Dík za odpověď Pepa.

• #5407 Odpověď

Ahoj, dnes jsem se přihlašoval a vše funguje jak má – ujisti se, že používáš stejný email a stejné heslo, jako vždy.

• #5420 Odpověď

zasak

Ahoj Martine, u iq option jsem uz pul roku a nejlepší vybery u iq option jsou přes skrill.

• #5421 Odpověď

lada

Jo a jeste tu o cervene Karkulce.
    Mohl by neekdo zverejnit vybery od tohoto brokera?
    Co ja vím, tak jede v obrovskem podvodu, takze nevyplaci.
    Stiznosti jsou z celeho svte. Vy tu naozaj zavadite a okradate lidi, to snad ani neni mozny aby byl nekto takove hovado.

• #5823 Odpověď

Ahoj Lado,

díky za konstruktivní komentář. Budu rád, když ho rozšíříš o nějaké další info, protože se mi zdá, že neuvádíš žádné důkazy, fakta, ani zdroje – prostě jenom tak plácáš, jako v hospodě u piva.

šp

• #5845 Odpověď

alino

Tak a je po binarnich opcich. ESMA je definitivne zakazala
    minimalne na 3 mesice kdyz to vstoupi do platnosti (cca za 2 mesice).
    Tak isto na CFD snizily paku na 1:30.
    Takze muzete obchodovat jedine u neregulovanych brokeru mimo EU.
    Ruku na srdce, Cypersky regulator neni ani regulatorem, kde byl
    IQoption. Podvodnici s biarnimi opcemi konci.

• #5846 Odpověď

Zdeněk

Dobrý den, to už se nebudou dát obchodovat binární opce vůbec nikde?

Děkuji za odpoveď

Odpovědět: Broker IQ option
Informace o Vás:

+ 35 = 38

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.