ahoj

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Biker a poslední změna proběhla před 1 rok, 3 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3345 Odpověď

  Petr Novotný

  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s brokerem IQ option? Pořád na to vidím reklamu, tak by mě zajímal něčí názor. Díky.

 • #3348 Odpověď

  Ahoj Petře,

  na tohoto brokera se připravuji dělat podrobnou recenzi, takže když chvíli vydržíš, tak se dočkáš. 🙂

  Š.

  • #3870 Odpověď

   Petr

   Po půl roce jsme se konečně dočkali co Štěpáne?? 😀 😀

   neboj je to jen vtip

 • #3397 Odpověď

  Monika Raisová

  Také jsem zvědavá, ještě jsem neměla možnost tohoto brokera vyzkoušet, i když ho vidím všude. Vždy když něco hledám o binárních opcích, je tam IQ option. Abych pravdu řekla, platforma kterou broker má, vypadá opravdu hezky, tak uvidíme no. Počkám si na vaši recenzi Štěpáne.

 • #3445 Odpověď

  Martin

  Dobry den,

  chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s vyberem penez u tohoto brokera?

  Pokud budu chtit provest vyber skrz kartu je zde nejaky specialni poplatek nebo budu platit pouze za zahranicni prevod (tedy v ramci sve banky)?

  Diky za zodpovezeni!!

 • #3462 Odpověď

  Ahoj Martine, nejsem si jistý.

  Ale u ostatních brokerů je nejlepší vybírat si peníze na skrill. U bankovního převodu jsem vždy platil poplatky cca 200 Kč..

  ŠP

 • #3986 Odpověď

  Biker
  Účastník

  Zdravím všechny,
  U IQ option jsem jen dva měsíce a zatím se vlastně seznamuji a učím pohybovat v jejich platformě. Často mám ale potíže zahájit opci, kdy je velmi pravděpodobný ziskový výsledek – broker mě odmítá “z důvodu vysoké volatility” a doporučuje nové zadání obchodu (jiný čas a směr opce). Prostě vybíhá oznámení o nepřijetí opce.
  Zkouším to nepřetržitě dál třeba i padesátkrát a neustále “přebíjím” odmítání.
  Ovšem, pokud okamžitě zkusím uzavřít stejnou opačnou opci s malou pravděpodobností úspěchu, obchod je přijat ihned bez odmítací hlášky, najednou volatilita, časový úsek ani výše vkladu nevadí! Není to ojedinělé, ale stává se mi to téměř vždy v těchto případech.
  PODRAZ, ne?
  Stává se to i dalším? Díky za odpovědi.
  Ahoj Biker

Odpovědět: Broker IQ option
Informace o Vás:
8 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.