Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Michaela a poslední změna proběhla před 1 rok.

• Autor

Michaela

Otázka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s brokerem Binatex. Děkuji 🙂

Štěpánova odpověď: Přečti si naši recenzi zde: Recenze Binatex. 🙂

• #4418 Odpověď

Michal

zrovna je řeším, vypadá to dobře, ale nereagují, ač ma psáno 24/7, rsp reagovali jednou, obecně a rusky, ale od 13 doted sem na demo účtu získal 500$, tak jde už JEN o to, zda na reál účtu to půjde stejně.. v topu na konci jsou dnes dva Češi, tak zkusim zjistit, jestli jsou skuteční a dále budu informovat

• #4432 Odpověď

Michaela

Děkuji, budu ráda za jakékoli info 🙂 všimla jsem si, že jsou regulováni pod CROFR a zatím jsem tedy nezjistila minimální vklad.
    Ještě se Vás zeptám, jak chápete bod 3. Postup pro vyúčtování v Dohodě o partnerství, jedná se mi především o bod 3.1: “Partnerská provizní odměna se počítá jako 3% z každé transakce partnerů klienta, ale ne více než 50% z objemu vkladů v případě provozu podle schématu 50% provize ze zisku, a ve výši $ 250 z objemu vkladů od $ 500 v případě provozu podle schématu CPA $250.” Můžete mi, prosím, vysvětlit, jak to tedy bude probíhat s jejich provizemi? Děkuji 🙂

• #4438 Odpověď

michal

tak sem dnes objevil novou kritiku na B. a ta je sice mimo realitu (nebudu jí sem dávat, ale snad se objeví během dne u toho článku, který mi gugl našel 2x stejný.. pokud jde o tu regulaci, tak já píšu, že ta je podle mě na nic, prtže už vidím, jak v případě nevyplacení “výhry” řeším problém s ČNB.. minimální vklad myslíš na reál? na demu mam 2000$ a ne jak píšou všude vč. nové kritiky 1000 a u reálu mají 3 stupně na výběr, tušim 30 (eur/usd) 60 a 90 (určo maj čísla jiná, ale ne zásadně) a nabízí u všech 100% bonus, což je kritizováno, ale nechápu proč, jedině že by to bylo lákadlo, prtže podvod a je faktže po týdnu nemam heslo do reálu, ale zas kdyby to byl podvod, aby se dostali k mým many, tak naopak heslo pošlou ihned… pokud jde o tvůj dotaz, tak sem někde od admina četl, že zisk mají brokeři od těch co své prachy u nich projedou a ted je bezesporu hodně ne-li většina, ale j sranda, že sem zjistil, že bysme “výhry” měli danit, al 1.jak dokážu,že sem vyhrál to co danim? 2.jak mi fú dokáže, že sem vůbec vlastně vyhrál? 3. tak nás stát o to prd, co bysme vyhráli, obere, ale už mu nevadí, že všichni brokeři (tedy i čeští) sídli (logicky) v daŃových rájich… fakt nás plebs má stát obšlápnutý, ale na ty, co točej miliardy, kašle, tak by se pak neměl divit, že kašlem my na něj. sry za trocha politiky do toho, ale holt nelze jinak… s měj se

• #4443 Odpověď

Ahoj všichni, právě jsem vydal takovou kratší recenzi na Binatex, kterou budu určitě rozšiřovat. Mrkněte zde: https://opcebinarni.com/recenze/binatex/

• #4473 Odpověď

Michaela

Ahoj Michale,

je pravda, že bys měl jednou za rok dát daňové přiznání, kde dodáš buď fakturu nebo nějaký dokument, třeba i printscreen, kde budou vidět tvé obchody, aby ti mohli vypočítat daň, která je 15%, DPH se na binární opce nevztahuje, to jsem zjistila od účetní. Díky za info 🙂

Odpovědět: Binatex
Informace o Vás:

6 + 2 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.