ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsíc.

• Autor

Tato společnost nabízí poměrně zajímavou věc. Rozesílání obchodních signálů přes skype. Stejně jako Winning Binary Signals nabízí třídenní trial zdarma. Stačí se přihlásit dole napravo na stránce.

Signály jsem vyzkoušel asi před týdnem. Bohužel jsme obdrželi denně jen asi 3 signály, ale za 3 dny bylo celkem 8 výherních a 1 proherní! Takže docela zajímavá nabídka!

Po vyčerpání free trialu stojí měsíční předplatné $297. Ano, to se může zdát jako hodně, ale pokud mají úspěšnost za rok 2013 88 % – tak říkají – tak to není vůbec mnoho! Denně uděláme 3 obchody, to je 15 obchodů týdně a tedy 60 měsíčně. To je 48 vyhraných a 12 prohraných. Při sázené částce $20 na každý obchod jsme po měsíci přes $500 v plusu!!!

Určitě vyzkoušejte alespoň zdarma, tím nic nezkazíte!
    Binary Options Live Signals

• #933 Odpověď

Přemýšlím o tom, že si jejich služby znovu na měsíc předplatím, abych zjistil, jak jim to jde.

Co vy na to, jdete do toho se mnou? 🙂

• #975 Odpověď

Óndřej

Binary options live signals, jsem také zkoušel. Byl jsem velice spokojený, přemýšlím o zakoupení na další měsíc :)))

• #989 Odpověď

Tak co, odhodlal jsi se nakonec k předplacení, nebo ne? Pokud ano, mohl bys nám o tom něco víc říct? 🙂

• #1236 Odpověď

Jiří Solař
    Účastník

Tak jsem našel docela zajímavé věci. Dříve B.O.L.S dohazovala brokerovi safe24options.com lidi (vlož k nim tolik a tolik a my ti dáme platinový účet, kde máš takové a takové výhody a kromě normálních signálů budeš mít navíc takové a takové apod..).

Stačí ale zadat název brokera do googlu a zjistíte, že málokdo od nich dostal penízky zpět.

Na B.O.L.S si ale lidi pochvalují. Jenže co to je za providera signálů, který spolupracuje s takovým “hovadem”? To na mě nedělá moc dobrý dojem.

Teď s tímto brokerem již nespolupracuje. Mám tam ale nové. na stránkách si všimnete banerů. Option Orbit a ZenithOptions. Což jsou zřejmě noví brokeři, protože nic moc o nich na netu není.

Tak nevím?Raději se budu držet dále.

• #1246 Odpověď

Proto je lepší koupit si předplatné přímo u BOLS za $297 a vyprdnout se na ty jejich doporučené brokery.

Já osobně si ho teda nekoupil. Měl jsem to třídenní zdarma, ale signály byly za tu dobu celkem kvalitní. Přibližně 9 výherních a 2 proherní.

• #1301 Odpověď

Jiří Solař
    Účastník

Zdárek,

tak mám po trialu. Celkem konec, nevím, jestli se jim ty služby zhoršily, nebo si to fakt Štěpáne lupal na účet (a náhodou to vyšlo). 🙂

Ale, během třech dní jsem zjistil tyto věci.

Slečna, která tam hází obchody napíše něco ve stylu
    CALL EUR/USD@1.21840

Vedle mám otevřený toplist a stockpair a na obou platformách v tu dobu o 20 pipů více. Tak to bylo po celé tři dny. Hodnotu, která byla vždy uvedena, jsem našel v grafu aspoň tak o 5 minut zpátky. Tak jsem myslel, že mám opožděný skype. A ono ne, protože když pak psala slečna výsledky, tak u toho byl čas, kdy se měla opce zadávat, a čas souhlasil s časem, ve kterém mi přišla “výzva na obchod”.

Příklad: CALL EUR/USD@1.21840 -> V tu chvíli mám v grafech už hodnotu 1.21862 a v případě, že bych potvrdil obchod, by expiroval na 1.21842, tudíž SUPER závěrečné hodnocení = WIN. U mě ztráta. Tohle je přesně ukázka obchodu, který se stal teď.

No ale pozor, dneska se stalo ještě něco aby to nebylo málo 😀

Obchod expiroval podle slečny 1.21842. Bohužel můj obchod na demu se uzavřel 1.21838. Jakto? :-O Tak kontroluji a nikde jsem nenašel, že by v tu dobu byl na uvedené hranici slečnou. Takže si tam přidali aby řekli, super = WIN.

Nakonec je prej problém v tom, že užívám jiné brokery než doporučené – doporučují optionorbit a zenthoptions (které nemají mimochodem ani licenci). Zkontroloval jsem, bohužel i tam se graf do teto hodnoty v tu dobu nepohl.

No tak nevím? Nechci odradit, klidně zkoušejte. Když je to zdarma na 3 dny.
    Za mě určitě ne.

Jirka 🙂

• #1306 Odpověď

Super! Díky za zhodnocení.

Já mám takový pocit, že CALL bys měl dát až teprve když se cena dostane na úroveň, kterou napíše za zavináčem, ne?

• #1307 Odpověď

Jiří Solař
    Účastník

To asi ne, podobně to funguje u Winning Binary Signals.
    Dokonce mají napsané v pravidlech, že jakmile je cena už o 3 pipy nad udávanou hodnotou, tak už raději do obchodu nevstupovat. Jenže když tam napíšou 40 a já mám v tu dobu (ne jen na jedne platformě) 62, tak to je zbytečný. Četl jsem na netu, myslím dokonce na stránkách, že doporučují mít dvě okna vedle sebe, aby se stihnul obchod zadat ihned po přijetí zprávy. Navíc spoustu obchodů dávají s dobou expirace 5-10 minut (v Aussie session to bývá vždycky tak 0:52) s expirací v jednu hodinu. Tam nejde čekat jestli se ta cena dostane na tu hodnotu kterou psali, protože po 0:55 už tě to nepustí no. Jednou to dokonce dali kolem 0:55 a ja dal nechtěně expiraci až za hodinu (ve 2 hodiny) 😀

• #1383 Odpověď

Aha, tak to teda fakt nevím, co se s nimi stalo. Ale jsem rád, že jsem si je nakonec za těch $500 nezaplatil. 😆

Odpovědět: Binary Options Live Signals
Informace o Vás:

4 + 4 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.