ahoj

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíců.

• Autor

Martina

Ahoj co to jsou proím ty binární opce 60 sekund? Jako že to je rychly obchod? A rozdil mezi 5 min? diky

• #1703 Odpověď

Ahoj,
    je to jednoduché. Binární opce na 60 sekund jsou opce, které mají čas expirace 60 sekund.

Ty tedy provedeš obchod (tip) jestli za těch 60 sekund se cena aktiva, např. zlata zvýší, nebo sníží. A 5 minutové opce je to samé, jen na delší čas. Snad chápeš 🙂

ŠP

• #2583 Odpověď

Ondřej

Dobrý den, všude se dočítám jak jsou krátkodobé binární opce nevýhodné pro obchodníka a jak je těžké odhadovat průběh poklesu nebo růstu. Začal jsem obchodovat a během 6 dní jsem svůj prvotní vklad 1000$ téměř ztrojnásobil (pouze demo verze) a obchoduji s 30sec expirací a minimálním částkou, 2 hodiny denně. Rád bych názor odborníka jestli je to jen začátečnické štěstí nebo v čem to spočívá. Děkuji

• #2586 Odpověď

Ahoj,
      to je krásný výsledek!

Můžu se zeptat, jakou strategii jsi používal? Obecně platí, že čím kratší opce, tím složitější je pohyb ceny předpovědět. Nikdo ale neříká, že se to nedá!

Ať to štěstí je, nebo není, vydělal jsi $2 000 a to je super, ne? (I když jen na demu 🙁 )
      ŠP

• #2587 Odpověď

Ondřej

Abych pravdu řekl tak jsem toho moc ohledně krátkodobého obchodování (30/60sec) nenašel. Takže ani žádné strategie. Pouze jsem analyzoval grafy forexu a při znateleném pohybu vyčkával na výchylku.

• #2589 Odpověď

I tak se to dá. Ale pozor na čas, kdy se graf bude chovat nečekaně.. Potom můžeš udělat klidně 10 obchodů co ti nevyjdou za sebou!

• #2628 Odpověď

Petr

Zdravím, rád bych se zeptal,
    1) Jestli čistě náhodou není cvičný účet nějak ovlivněn ve prospěch začínajícího obchodníka, aby se navnadil a při reálu o všechno přišel.
    2) Zajímalo by mě, kde se ty peníze berou? Říkáte, že se tím dá i živit, ale když si na účet pošlu 100$ a bude se mi dařit a každý měsíc z nich udělám 1000$ a budu je chtít vybrat… kde se vezme tech 900$?

díky za odpovědi. Petr

• #2630 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Zdravím, sám jsem vyzkoušel spoustu cvičných(demo) účtů a nikdy jsem na nic takového nepřišel. Brokeři toto dělat ani nemůžou, je to podvod. Musíš si vybrat spolehlivého brokera, u kterého to v žádném případě nehrozí, ale jak říkám, já osobně jsem sem s tím nesetkal.

Kde se berou peníze? Je to jednoduché, od lidí, kteří nevydělávají.
    Řekněme, že u brokera je 100 obchodníků, kteří obchodují. 50 z nich zvolí na úplně stejnou opci CALL a 50 zvolí PUT. Všichni investují $10. Broker má tedy od 100 obchodníků celkem $1 000. Pouze 50 z nich ale obchod vyjde a broker tedy musí vyplatit 50*$10*profit(např.80%) = $900. Jenže mu zbyde ještě $100.

• #2633 Odpověď

petr

Ahoj, jeste bych se chtel zeptat na jednu vec… je nejaky limit (strop) kolik si muzu u brokera vydelat? A pokud neni, je schopen vyplatit jakoukoliv castku?

diky Petr

• #2636 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Dobrý den, ano broker má nějaký strop, ale nikdy nevíte jaký. Pokud budete vydělávat 200000 měsíčně, broker asi nebude spokojený. Buďto vás požádá, abyste si zrušil účet sám, nebo vám ho prostě a jednoduše zruší. Já se k takovým částkám ani zdaleka nepřibližuji, ale můj kamarád, vydělává celkem pěkné peníze a už jednou od jednoho nejmenovaného brokera, byl požádá o zrušení účtu. Mají to v podmínkách, ale problém je v tom, že podmínky nikdo nečte.

• #2637 Odpověď

petr

Zdravím, kolik by se tedy měla pohybovat částka za měsíc abych nebudil pozornost? Myslím to tedy v případě že by se mi výrazně dařilo?
      Nemám vůbec představu . Díky Petr

• #2639 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Dobrý den, tu částku opravdu neznám a daná taky není. Pokud by se vám dařilo a vydělával byste něco kolem 70000(2700 eur), tak už by to bylo trošku podezřelé. Jedná se o dost peněz, a brokerovi by se to asi už nelíbilo.

• #2641 Odpověď

petr

Zdravím, takže se dá říct, že když se měsíční výdělek bude motat okolo 20 000,- tak by to mohlo být v poho…? Čistě ze zvědavosti… kolik se tedy dá vidět měsíčně na binárních opcích?

• #2652 Odpověď
    Jiří Procházka
    Jiří Procházka
    Klíčník

Dobrý den, dalo by se to tak říct, že když se budete držet zhruba okolo 20 000 až 40 000, tak by s tím broker nemusel mít problém.

Měsíční výdělek se odvíjí od toho, co umíte, záleží jenom na vás, kolik budete vydělávat. Znám lidi co vydělávají okolo 80 000 a někdo vydělává jenom 10 000, záleží jak k tomu přistupujete.

• #2656 Odpověď

Alex

Takze kdyz budu vydelavat treba 100 000 mesicne tak co se stane? To neni prece nelegalni ne? Tak proc bych nemohl vydelavat?

• #2661 Odpověď

Milan

Ja si myslim že to je jako fortuna… Když budeš vydělávat moc, tak si něco vymyslí a zruší ti účet.. lehký jak facka…

• #2662 Odpověď

Pavel

Na ručním obchodování v řádech sekund nebo minut nejde v žádném případě vydělat! Kdo to tvrdí, je jenom další podvodník, kterému jde o zisky z Vaší registrace u “brokera.” Podívejte se na stránky burzy, žádné takové opce neexistují a tihle “brokeři” mají prostě jenom programy, které vypadají, že zobrazují trh, ale není to pravda. Je to podvod. Na demu vyděláte, pak pošlete peníze a proděláte. Ano, naprostý podvod. Tohle je internet, víte?

• #2663 Odpověď

Ahoj,

dovolím si s tebou nesouhlasit. Brokeři zobrazují naprosto přesná data a nic si tedy nevymýšlí. Tedy alespoň regulovní brokeři. (existují i podvodní brokeři, na které ale ovšem často upozorňujeme a nenajdeš je ani v seznamu doporučených brokerů)

ŠP

• #2665 Odpověď

pavel

Je vidět Pavle, že o binárních opcích toho moc nevíš. Měl by jsi se nejdříve lépe informovat. V každém byznysu jsou lidé, co tě chtějí podvést, ale to přece neznamená, že ten byznys je špatný.

• #2666 Odpověď

Pavel opravuje pavla 😆 Každopádně Pavel (modrý) má pravdu. 🙂

• #2670 Odpověď

petr

Zdravim, znate nekdo HighLow.net diky petr

• #2671 Odpověď

Ahoj, ano, známe. Teď už jen čekám až mi od nich přijdou vydělané peníze a poté na něho napíšu recenzi a přidám do doporučených brokerů. 🙂

Odpovědět: 60 sekund
Informace o Vás:

3 + 4 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.