ahoj

Binární opce – Obchodování, strategie a diskuze! Fóra Rady $200 zdarma u brokera Winner Option

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Štěpán Petřivý Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíců.

• Autor

Ahoj,

každý, kdo se rozhoduje, zda obchodování binárních opcí je právě pro něho ten správný nápad se určitě zaraduje, až zjistí, co jsem pro něho připravil.

Chcete obchodovat binární opce, ale nemáte dostatečný kapitál pro začátek? Broker Winner Option nyní nabízí dorovnání našeho vkladu již při vkladu $200.

Přejděte k brokerovi od nás z webu a Winner Option dorovná Váš vklad.

Vložte $200 a na účtě budete mít $400 připravených k obchodu. Vložte $500 a na účtě budete mít $1.000! To všechno pouze pro zákazníky od nás z webu.

Hodně štěstí!

• #538 Odpověď

PS: Pokud o bonus nemáte zájem, samozřejmě se ho můžete jednoduše vzdát.

• #575 Odpověď

Anonym

Zdravím Vás Štěpáne.
    Předně Vám chci poděkovat, že existuje tento web a že vůbec jste ochoten poradit nám začínajícím.
    Již několik dní hltám každé slovo na tomto webu a rád bych také začal obchodovat binární opce. Momentálně se rozhoduji který broker a jakou částkou začít. Oslovila mne Vaše akce s Winner Option na dorovnání vkladu, protože nedisponuji velkými penězi.
    Rád bych se jen zeptal:
    1. To dorovnání bonusem probíhá hned, nebo až po protočení patřičného obratu, jak to popisujete na jiném místě tohoto fóra?
    2. Nevíte náhodou, jaký obrat se musí protočit u tohoto brokera, než je možno si vybrat i jeho bonus?
    3. Bych měl jen technickou poznámku, chtěl jsem získat Vámi nabízenou knihu o binárních opcích zdarma, napsal jsem svůj e-mail, přišel mi potvrzovací e-mail, ten jsem potvrdil a pak už se nedělo nic. Mohl by jste se prosím na to podívat. Děkuji.
    Ještě jednou díky za vše 🙂

• #578 Odpověď

Ahoj! Díky že píšeš a díky za pěkná slova, vážím si toho, protože web právě píšu přesně pro takové lidi, jako ty 🙂

1 – Ihned po napsání na support, návod najdeš ve článcích 🙂
      2 – Mám pocit, že 30 násobek vkladu.
      3 – Mrknul si do SPAMu? 🙂 Pokud to tam není, napiš mi na mail stepetrivy@gmail.com ze svého mailu, knihu ti pošlu.

Štěpán

Odpovědět: $200 zdarma u brokera Winner Option
Informace o Vás:

5 + 5 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.