OptionsXO ebook zdarma

OptionsXO eBookBroker OptionsXO nyní nabízí vlastní 53-stránkovou online knihu zdarma. Bohužel je sice v anglickém jazyce, ale věřím, že si s ní poradíte. To, že brokeři nabízí knihy není nic nového. Většina brokerů nabízí nějaké knihy. A to je dobře, protože díky tomu člověk může získat více zkušeností. Je pravda, že knihy jsou většinou hodně podobné, ale to nevadí.  Nějaké zkušenoti nám to předá. A zkušenosti jsou to nejdůležitější, zajímáte-li se o binární opce. Zkušenosti jednoho z našich čtenářů.

Témata, o kterých se v knize hovoří jsou například:

  • Obchodníkova psychologie a chování
  • Základní koncepty a pojmy
  • Tipy pro úspěšný obchod
  • Jak používat obchodní nástroje
  • Trénujte základní a důležité techniky
  • Učte se KDY a JAK obchodovat

Broker OptionsXO už nepatří mezi doporučené kvůli problémům v minulosti. Doporučujeme místo něho obchodovat u IQ Option.

Broker OptionsXO bohužel nenabízí demo účet sám o sobě, ale od toho jsme tu my! Binarni opce! A my Vám přinášíme demo účet úplně zdarma. Hodně štěstí při obchodování!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.