1. sada Důležitých indikátorů – 4 Indikátory, které by měl každý mít

Rozhodl jsem se připravit další článek na pokračování. V tomto “seriálu” se budu snažit představit indikátory pro meta trader 4, které si myslím, že jsou velice důležité právě pro obchod binárních opcí. Je sice pravda, že samotný nahý graf nám řekne více, než indikátory, ale na druhou stranu jsou také potřeba a pomáhají nejen se vstupy do obchodů, ale i v přehledné orientaci v grafech (pokud jich nepoužíváme 100 najednou)

4 Indikátory pro obchod binárních opcí, které by měl  KAŽDÝ používat

Jak indikátory nainstalovat?

 • Otevřete již nainstalovaný Meta Trader 4.
 • V horním levém rohu zvole “Otevřít složku dat”
 • Otevřete složku MQL4 a indicators
 • Stažený indikátor rozbalte a vložte do této složky
 • V horním menu vyberte Vložit -> Ukazatele -> Vlastní (Nebo Trend pro Bollingerova Pásma)

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “1. sada Důležitých indikátorů – 4 Indikátory, které by měl každý mít”

 1. Dobrý den
  Založil jsem si účet u topoption a již jsem prohrál 50 eur tak jsem došel
  na to že musím mít systém tedy nevsázet na náhodu ale naučit se to jenže těm grafům vůbec
  nerozumím je nějaká příručka kde to je pro úplné začátečníky? Tet si chci nachystat tedy stáhnout kuličkovou metodu jenže asi nebudu vědět jak se používá .Je pro mě někde nějaká pomoc.
  Děkuji Pavel

   1. Ahoj, díky moc. Ale můžu se zepta na ty časy 🙂 – je nějaká speciální doba, kdy tedy např.začínáš ty? protože abych si stanovil trend, musím se dívat na předcházející pohyby, ale toto se těžko stanovuje ráno nebo večer, to je už spíš o štěstí. Díky 🙂

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.