ahoj

Seznam brokerů vhodných pro zkušené investory

V tomto seznamu můžete najít brokery, o kterých si myslíme, že jsou vhodní pro zkušené investory. Jejich platformy nepatří mezi nejjednodušší a většinou mají více možností obchodu a vyšší minimální vklad.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Stručné hodnocení brokerů

Binární opce Stockpair

stockpair logoBrokera Stockpair jsme vybrali z jednoho prostého důvodu. Je to prostě nejlepší broker a to nejen podle nás, ale i podle našich čtenářů. V roce 2015 byl oceněn nejlepším brokerem podle ankety na naší webové stránce. Porovnání brokerů stockpair a topoption.

Čistý vzhled a dojem dělá ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů binárních opcí. Ačkoli zatím nenabízí podporu českého jazyka, brzy k tomu dojde a navíc je plně regulován všemi významnými regulačními úřady, jako např. CySEC a Česká národní banka.

Stockpair nabízí mimo široké škály expiračních časů také speciální KIKO binární opce a pravděpodobně nejvyšší zisky (až 82 %).

Recenze brokera Optiontrade

optiontrade logoOptiontrade je jeden z novějších brokerů, který se na trhu objevil až roku 2013. Avšak za tak krátkou dobu zvládl pokořit mnohá. Mezi hlavní výhody tohoto brokera patří nejen regulace nejvýznamnějšími úřady včetně CySECu, ale i podpora mnoha zemí. Optiontrade totiž momentálně nabízí 14 jazyků a věříme, že se v budoucnu budou přidávat další. Díky minimálnímu vkladu nastavenému na $ 200 se o brokera začíná zajímat více a více začínajících obchodníků.

Optiontrade nabízí typy obchodování, které mnozí obchodníci a snad ani brokeři neznají. Mezi tyto typy binárního obchodování patří i ladder opce a one touch opce.

 

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this