ahoj

Seznam brokerů nabízejících demo účet zdarma

Níže najdete seznam brokerů, kteří nabízí demo účet zdarma. Více informací ve článku Jak to chodí s demo účty.

Brokeři nabízející demo účet po vkladu peněz

Tito brokeři sice nabízí demo účet, ale jeho získání je podmíněno vkladem. Tento vklad se u každého brokera liší, ovšem zpravidla se jedná o částky mezi 200 a 500 USD. Tento vklad po obdržení přístupu do demo účtu si většinou můžete vybrat zpět na svůj bankovní účet, což znamená, že přístup k demo účtu je vlastně zdarma.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
StockPair $250 $20 Až 84% * Demo k dispozici Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Brokeři nabízející demo účet bez nutnosti vkládat peníze

Tito brokeři nabízí přístup k obchodování s virtuálními penězi na testovacím (demo) účtu úplně zdarma. Pro získání přístupu je např. u brokera OptionTrade třeba pouze zaslat potvrzující dokumenty.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $10 $1 Až 92 %* Demo k dispozici Recenze Začněte obchodovat
HighLow Nové účty $50 zdarma $50 $10 Až 100 %* Demo k dispozici Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Spustit demoDemo účet pro binární opce je skvělý způsob, jak si vyzkoušet obchodování v praxi a přitom neriskovat jedinou korunu. Demo účty si můžeme otevřít prakticky u všech brokerů, ale ne vždy je to zdarma. Například u brokera topoption je třeba pro otevření demo účtu vklad v hodnotě minimálně $ 200. U brokera stockpair je to ale $ 250.  U brokera topoption je však demo účet časově omezený na 2 týdny, při větším vkladu na dobu delší, zatímco broker stockpair demo účet nabízí na dobu neurčitou. Já u nich demo účet mám otevřený už přes rok a stále funguje. 🙂

Demo účet u IQ Option

Nejlépe však vychází demo účet u brokera iqoption. Založit si ho je zdarma bez jakéhokoli vkladu, trvá to asi 5 minut a celkově je celá jeho platforma asi nejlepší. Jediné nevýhody jsou, že není v češtině a potřebujete na ni lepší počítač – s počítačem 10 let starým se platforma zasekává, což je nežádoucí. 🙂 Informace a návod jak získat demo u brokera IQ Option zde: IQ Option demo.

Porovnání těchto dvou brokerů můžete nalézt na této stránce: Souboj: TopOption VS Stockpair. Však lepší než otevírat si demo účet u brokera po vkladu je ale lepší vyzkoušet si obchodování bez jakékoli registrace. Pro tuto možnost klikněte na obrázek výše, který vás přesměruje přímo do našeho exkluzivního demo módu zde na stránkách binarni opce.

1 Komentář k článku “Brokeři s demo účtem”

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené společností nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Share this